Dobrý gynekológ v Bratislave - aktuálne info

17. máj 2022

Viem, že tu už podobné diskusie boli, avšak potrebujem aktuálne informácie 🙂
Vedeli by ste mi odporučiť dobrého gynekológa v BA?
Ideálne niekoho, komu nevadí odpovedať na otázky a nemáte pocit, že mu prekážate už len svojou prítomnosťou 😀 a samozrejme aj takého, s ktorým máte dobré skúsenosti aj ako s odborníkom.
Ďakujem 🙂

labocca
17. máj 2022

MUDr.Petrenko...Antolska

22patricia22
18. máj 2022

Pekná vetička, že nemáte pocit, že mu prekážate svojou prítomnosťou :D Tak ja chodím už nejaký ten rok chodím k dr. Millymu a môžem ti povedať že super 🙂 Či už vybavením ambulancie, alebo aj prístupom 🙂 No a ty si robíš prieskum alebo chceš vážne k nejakému prestúpiť? 🙂 Reku že v akom štádiu aktuálne si 🙂

nmhc
18. máj 2022

Ja odporúčam dr. Jakaba v mediconet. Chodím tam a je perfektný po všetkých stránkach

nikoll29
24. máj 2022

@22patricia22 jeej presnee aj ja k nemu chodim 🙂 som prestup riesila tak cca dva roky dozadu a super 🙂 som mala nejake gyn. problemy ktore som potrebovala poriesit. takze tak 🙂 inak ked tak rozmyslam info som mala aj od kamosiek, ktore tu byvali dlhsie ako ja, takze mali aj vacsi prehlad 🙂 co je super, lebo aspon som to mala pekne vsetko ako na tacke :D

co_co
27. máj 2022

A inak ako pokrocilo hladanie? 🙂 Mas uz nejaky prehlad ze ku komu ist alebo teda kto aj berie nove pacientky, ze by si to poriesila? Kedze si pisala ze potrebujes aktualne informacie 🙂

beata_ra
31. máj 2022

Akoze uprimne teraz aj ked ide leto a obdobie dovoleniek a kupalisk veru je lepsie mat istotu v dobrom doktorovi, ktori pripadne nasledky z takychto letnych navstev poriesi 🙂 Ved to pozname zienky 🙂

paulinoocka
6. jún 2022

Mňa by zaujímalo, že ako zistíte, či vám ten daný doktor alebo doktorka vyhovuje? To už povedzme po prvom vyšetrení viete, či tam ostanete alebo nie? Reku že podľa akých kritérií hodnotíte, to si nechám poradiť 🙂

grankosko
15. jún 2022

@beata_ra ale tak to by už ženy hádam mali vedieť, že teda nemať na sebe mokré plavky a dajú sa kúpiť aj špeciálne tampóny do vody.
@paulinoocka tak to podľa mňa spoznáš hneď, či už z komunikácie alebo z toho akým spôsobom vyšetruje 🙂

baska_nice
17. jún 2022

@paulinoocka presne tak hned, podla mna uz z komunikacie, z pristupu pripadne aj ak si osobne v ambulancii a vidis zariadenia s akymi sa vysetruje uz asi aj to vie napovedat 🙂

veronika_e
21. jún 2022

@pailinoocka vies co tak ono mozno nie je na skodu ak mas nejake zname alebo kamosky, ktore by ti dali viac info z tejto oblasti, vies podla toho ku komu chodia ony. aj ked jasne viem ze je to individualne na posudenie ale aj to vie pomoct.

stanik_67
23. jún 2022

@baska_nice ale tak na to aka je ambulancia alebo nastroje s ktorymi sa vysetruje zistis az ked prides na samotne vysetrenie nie? 🙂
@veronika_e hej akoze podla mna aj toto je dobra cesta, i ked kazda mame asi ine naroky.

erikamamo
28. jún 2022

inak ale rozmyslam nad tym ze ako na to clovek pride, ani neviem proste podla mna na to treba mozno aj viac akoze dni alebo neviem ako to nazvem, viac vysetreni ved to stacia aj bezne preventivne prehliadky aby si mala ako taky prehlad nie? 🙂

paulinoocka
29. jún 2022

Jasné okej pochopila som že každá to máte inak :D Ale tak som myslela, že či je niečo také že na prvú, že si poviete áno toto je super alebo tak 🙂 A vlastne ani neviem, či ste mi spomenuli alebo či ste písali, že ku komu chodíte 🙂

standusina
8. júl 2022

@paulinoocka vies co toto aj ja riesim, hlavne teda skor aj to ze kto este berie nove pacientky, lebo niekedy mam pocit ze vsetky zeny uz niekoho maju nejakeho doktora a normalne ze je plno :D

prabinka
4. aug 2022

A ako si na tom, už sa ti podarilo si nejakého nového teda poriešiť a zapísať sa k nemu?

standusina
5. sep 2022

@prabinka neviem ci to patrilo mne alebo komu, ale ano, ja nastastie uz to mam vyriesene, vela som si zistovala cez zname, cez kamosky a aj po nete citala a teda uz nastastie som objednana k novemu. Tak sa tesim, ze uz to budem mat vyriesene.

strapec
10. sep 2022

@nmhc presne aj ja tak, ma síce taký slabší ultrazvuk, ale Jakab je jeden zlatý chlap. Chodila som k Millemu v prvom tehotenstve a teda nikdy viac 😂

alica_matejka
19. sep 2022

@strapec ja k Millymu chodim a vsetko je v poriadku. hladala som totiz doktora s ludskym pristupom a vyhovuje mi aj po tejto stranke. ked som mala nejaky problem, tak mi poradil, a teda realne ho aj vyriesil. v dnesnej dobe je totiz tazke najst niekoho kvalifikovaneho, kto ta neberie len ako dalsie cislo v poradi. je to rarita.

motogirl699
19. sep 2022

Gynkomed - MUDr. Kotek, Roľnícka 1 Vajnory.. za mňa top 👍

eri444
18. okt 2022

@alica_matejka Ja takisto k nemu chodím, dlho som hľadala dobrého gynekológa. V dnešnej dobe je to fakt umenie nájsť niekoho, kto stojí za to a ku komu chodíš rada a nie s nechuťou.

baska_nice
25. okt 2022

@eri444 tak to dobre poznam, sama som takeho mala. akoze neprajem nikomu nic zle, nerada ohovaram, ale toto bol masaker. ja vazne nerozumiem, ako moze taky clovek ordinovat a pracovat s ludmi. normalne som mavala stres den dopredu, ked som vedela, ze idem k nemu na vysetrenie. takto by to ozaj nemalo byt.

erikamamo
31. okt 2022

@baska_nice uf, tak to by som ozaj nechcela. clovek by fakt nemal trpnut pred kazdym vysetrenim, ved predsa mame kopu inych starosti, nie sa este stresovat aj u doktora, no nie?

eri444
3. nov 2022

@erikamamo Ja si tiež myslím, to asi nechce žiadna z nás. Fakt nie je nad to nájsť niekoho schopného a milého. Podaktorí doktori už vidia svoju prácu ako takú samozrejmosť, že si to proste len odbijú do záverečnej a nehľadia na pacientov ako takých. Takže za mňa toto nie je správny prístup.

erikamamo
13. dec 2022

@eri444 ako sa tebe pozdava pan Milly? chodis k nemu uz dlho? akoze ja si myslim, ze zakazdym sa najde niekto, kto ma dobru skusenost a aj niekto, kto to vidi trochu inak. kazdemu vyhovuje iny typ cloveka.

eri444
16. dec 2022

Áno, ja nemôžem povedať jediné zlé slovo. Celé tehotenstvo mi pomáhal. Hoci teda nebol pri samotnom pôrode, ale odporučil mi odborníka, s ktorým to šlo úplne hladko. A máš úplnu pravdu, každému vyhovuje niekto iný, ale asi sa zhodneme na tom, že ten ľudský prístup je proste základ.

baska_nice
21. dec 2022

@eri444 no fakt nie je nad to, ked mas proste osetrujuceho, ktory sa vie spravat. ja uz som sa teda stretla s kadecim. menila som gynekologa nejedenkrat prave kvoli tomu.

erikamamo
2. jan 2023

no ja ale tomu osobne vobec nerozumiem. vsak ti lekari si nechcu udrzat svojich pacientov alebo co? nejde mi to do hlavy. vsak aj ako lekar ma urcitu povinnosti sa chovat ludsky, nie?

eri444
4. jan 2023

Tak ono to takto bohužiaľ všade nefunguje🙂 Príde mi to tak, že už keď niektorí lekári ordinujú už dlhé roky, tak akoby stratili nervy alebo čo :D Ale to máš aj v povahe podľa mňa. Na niektorých nedám dopustiť, iných radšej nevidím ako je rok dlhý. Každopádne, každý má právo výberu.

gertrudaosem
4. jan 2023

@paulinoocka veľa krát stačí že je normálny ľudský a citlivý, že sa s tebou vie porozprávať a vypočuť ťa a nie že vstúpis do ambulancie a už máš výčitky že si tam.

baska_nice
10. jan 2023

@gertrudaosem suhlasim, v takom pripade je fakt radost chodit k lekarom🙂 ja osobne som kedysi takisto to stastie nemala, fakt zalezi, na koho natrafis, doktori su rozni, niektori su ozaj riadni cholerici :D co ja osobne nechapem, tak ked ma uz praca nebavi/nenaplna, tak preco s tym neseknut?