Gynekológ v Bratislave

llull
13. júl 2022

Prosim vas, zrejme uz tu take temy boli ale ono to casto nie je aktualne, viete mi poradit gynekologa v BA (co najizsie k Dubravke), ktory je dobry ale nie drahy?
Chodim do Dubravky k MUDr. Grossovej ale ona si dvihla poplatky - rocny je 60€, nadstandard v tehotenstve je 150€ (lenze ten si plati kazda tehotna, zo zakona nemusi ale v praxi ste za idiota ak nezaplatite). Nepride vam to vela? 210€ dat len za to ze ste tehotna?
Prosiiim o rady.

basska_b
13. júl 2022

Ja som odisla od Cunderlika ku Grossovej. Cunderlik mal 100 eur netehotna a 315 eur tehotna, cize Grossova je pre mna lacna... 😄 pocula som aj o Millym, ze je velmi drahy, to ma odradilo... alebo o Ferianecovi, ze tam zas chcu 40 eur za kazdu navstevu a niekde zas ze 5 eur za foto zo sona a pod ... oni si tie poplatky vyberu inde.

llull
autor
13. júl 2022

@basska_b tyyy kks. Ale to je hrozne

janika45
13. júl 2022

dr. Sadáková na Tehelnej

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monro
13. júl 2022

Ja chodím na Antolskú d MUDr. Kollárovi a nič tam neplatím. Iba LBCytologiu a opakovaný ultrazvuk. Ja ale tehotná nie som, takže neviem, či tehotné niečo platia.

anabela_a
13. júl 2022

@llull Ahoj, ja som predtym chodila k dr. Holanovi vo Volkswagene, ale ordinoval len 2 x do tyzdna na 4 hodiny. Vzala som kartu k p.Dr Emese Janiovej, a platit budem 120 eur nadstandard. Avsak, velmi rada zaplatim, kedze ak som dobre pochopila im preplacaju len 3 ultrazvuky cez poistovnu, ostatne je na nich. Avsak, doktorka je super mila, ma dobre vybavenie, mozem sa objednat na cas, uzasna pani Sestricka.

zuzinabila
13. júl 2022

@mauduska neboj sa,ani ja nic neplatim😀resp.platila som jednorazovu registraciu 40 eur.inak je vsetko zadara.ale.zbytocne pisat kto to je,lebo nove neberie😀

murielaa
13. júl 2022

@llull ja chodim ku Krkoskovi a som spoko... Ziadne poplatky... I ked neviem ako je to s tehotnymi 🤷‍♀️

katikaba
13. júl 2022

@janika45 aj ja k nej chodim,neplatim nic, spokojnosť

neny28
14. júl 2022

@basska_b ja chodím k dr Milly a má poplatok 10€ za sono a 5€ za objednanie na presný čas. Čize skoro kazd kontrol stojí 15€. Keď sono nespraví tak 5€. Som tehotna a žiadne ďalšie poplatky neplatím.

basska_b
14. júl 2022

@neny28 Jaj, toto som nasla nejaku recenziu, ze je tam daky rocny poplatok 😱

93kris
15. júl 2022

Ja tiez chodim k dr. Krkoskovi do Karlovky. Za bezne ukony sa neplati vobec nic. Tehotna u Krkosku plati okolo 70-80€ pri vystaveni tehotenskej knizky, potom uz nic 🙂 Ja som unho velmi spokojna. Aj predtym pocas preventiviek nic nezanedbal, vsetko co bolo treba skontroloval aj viackrat, robi aj sono prsnikov priamo v ambulancii. V tehotenstve som bola tiez spokojna. Takze za mna tiez odporucam, aj ked teda ja som zatial ziadny vaznejsi problem nemusela riesit 🙂

katka0203
19. júl 2022

@janika45 bože k tejto by som nešla ani keby mi niekto zaplatil, zutekala som od nej kade ľahšie

janika45
19. júl 2022

@katka0203 preco? :D

optame
19. júl 2022

@llull mudr.Karkalik

llull
autor
19. júl 2022

Dakujem baby, idem zistovat tie ambulancie postupne

katka0203
19. júl 2022

@janika45 nepríjemná, arogantná, neschopná... Keď som sa prehlasila inde, lebo som sa presťahovala a mam ju fakt ďaleko, tak mi ešte aj volala ci to myslím vážne a bola strašne nepríjemná, a dosť ironicky poznamenala ze to je odo mňa 'mile' a zložila... Bolo by toho oveľa oveľa viac ale nejdem takto verejne :D

janika45
20. júl 2022

@katka0203 no, ona mi pride v pohode, ale mohla by popracovat na vystupovani niekedy , lebo dokedy si vas nepreklepne a nezisti ci mate pre nu dostatocne vysoke IQ, tak sa bavi ako s idiotom...ALE robotu robi ok a poplatky som nemala ziadne :D
kazdopadne kvoli istym veciam idem ku Karkalikovi od septembra a v auguste jej dorucim ziadost o prehlasenie, tak sa tesim :D