Gynekológ v Ružinove

mimirka32
3. sep 2021

Ahojte, vedeli by ste mi, prosím, poradiť nejakého dobrého gynekológa v Ružinove, ktorý ešte prijíma nové pacientky a nie je drahý? Ďakujem

nikca_123
3. sep 2021

@mimirka32 mudr. Žáčok / kusok od Retra ma ambulanciu, plne vybavenu, pre netehotne 60€/rok.

potkan212
3. sep 2021

MUDr. Hrabčák 🙂

petamich
4. sep 2021

tiez chodim k Mudr. Zackovi ako sa spominalo vyssie a berie nove pacientky

ulrich123
4. sep 2021

Tiež sa pridavam k babam a odporucam MUDr. Zacka. Vzdy vsetko poriadne pozrel a vysetril a ked sa mu nieco nezdalo poslal na dalsie vysetrenia

mimirka32
autor
4. sep 2021

@petamich @ulrich123 @nikca_123 takze tento je ok? Myslite, ze by mi vedel pomoct aj s mojim problemom? Uz dlhsie zvazujem zmenu lekarky. Snazime sa uz viac ako rok o babo, krvne testy aj spermiogram su v poriadku, ovulaciu vraj mam. Len sa mi nezda, ze napriklad podla lekarky budem mat ovulaciu az v pondelok, lebo vajicko vraj pri vysetreni v piatok bolo este male, no podla ovulacnych testov som ovu mala vcera, dnes mam ovulacny test uz snehobiely. Toto sa mi stalo uz 3krat pri vysetreni. Najskor lekarka chcela vidiet aj ako sa sprava vajicko po ovulacii, no dostat sa k nej v termine, ked prave mam cyklus vo faze, ktoru treba pozriet, je asi nemozne, kedze k nej sa treba objednat a nema volne terminy. Naposledy mi v piatok povedala, ze ona problem nevidi a mam prist o pol roka a posle ma na vysetrenie, ci nemam upchate vajcovody a robi sa to v celkovej anesteze. Mne sa toto nezda, predsa len je podla mna zvlastne, ze mi vzdy povie, ze ovulaciu budem mat az neskor a uz zrazu ani nemusi vidiet, ci vobec prebehla... chcela by som vediet nazor aj ineho odbornika

nikca_123
4. sep 2021

@mimirka32 myslim si, ze by ti vedel poradit, mne robil hyfosy priamo v ambulanci, stoji to 120 €, trva to 10 min, spravil mi HP, sledoval ovulaciu.. no nam sa nedari takmer 2r, lenze spermiogram ma partner zly... takze zvazujeme ist do CAR.

mimirka32
autor
4. sep 2021

@nikca_123 waw, super, to sa mi zda ovela lepsie ako hned ist do celkovej anestezy. Dakujem za radu! Myslim, ze sa mu ozvem...a drzim palce, nech sa uz zadari 🙂

nikca_123
4. sep 2021

@mimirka32 dakujem, verim, ze ti pomoze 😉🙂