Hematológia - Bratislava, Pezinok

danushiiik
10. okt 2020

Ahojte, viete mi prosím niekto poradiť dobrú hematologickú ambulanciu (osobná skúsenosť)?Bratislava prípadne Pezinok. Potrebujem si dať urobiť komplexné krvné vyšetrenia, počas tehotenstva som mala vážne problémy a lekári mi odporúčili pred 2. tehotenstvom dať si ich urobiť, ale neviem kam ísť. Ďakujem za každú radu 🙂

iana_123
10. okt 2020

@danushiiik ahoj, Alpha Medical robí kompletne vyšetrenia (aj na lepive doštičky, ktoré sa inde nerobia), sú v Ba, NR, MT, BB a v Prešove. Keď som volala na termin minuly týždeň, tak v Ba bol najbližší na konci novembra, v Nitre som dostala 16.11., tak idem tam. Potrebuješ výmenný lístok od doktora.

danushiiik
autor
10. okt 2020

@iana_123 super dakujem. Výmenný lístok už mám, len sa niekde objednať 🙂

katty2012
10. okt 2020

@danushiiik hematologia poliklinika Sustekova

amarilka26
10. okt 2020

@danushiiik ja som bola sice v Malackach, ale super, lekarka mala tiez problemy ako ja v minulosti, takze hned vedela ake vysetrenia treba 🙂 mudr.Richterova.

iana_123
10. okt 2020

@katty2012 to je tá Alpha Medical na sustekovej nie?

krisbar
10. okt 2020

Synlab na kramaroch. Mudr. DRAKULOVA.

katty2012
10. okt 2020

@iana_123 ano je

zuzike123
12. okt 2020

@danushiiik na Antolskej je cele hematologicke oddelenie, niekolko ambulancii, staci si vybrat 😉

lucyjka6
14. okt 2020

@iana_123 nemyslis nahodou reprodukcnu imunologiu?-ta je v Presove a Nitre....hematologia kludne na Kramare,su TOP

iana_123
14. okt 2020

@lucyjka6 hematologia je aj v Nitre a áno ako pises, imunologia je tiež v NR a Prešove.

tinka881
16. okt 2020

@danushiiik mudr.Drakulova.Ona je top hlavne pre tie,co sa snazia mat babo.Mam toho viac za sebou a vdaka nej mam uz 1,5 rocnu dcerku.Odporucam.Je velmi prijemna

lucyjka6
16. okt 2020

@tinka881 veru Drakulova,tu som mala na mysli...ja mam aj vdaka nej 3rocnu dceru,vzfy ochotna pomoct,dokonca mi volala aj cez svoju dovolenku co a ako,takych lekarov je strasne malo co maju snahu pomoct a zaujimaju sa o vas...klobuk dole

engel76
16. okt 2020

MUDr.Drakulova Kramare

tana85
19. okt 2020

pre tehotne dr.drakulova, pri oboch tehu som bola u nej sledovana, je to odbornicka a nesmierne mila lekarka

bubusa84
10. nov 2020

Neviete nahodu ako to teraz prebieha na kramaroch pri vstupe do polikliniky? Ci tam treba prist skoro rano a prejst dotaznikom a meranim teploty aj ked mam covid test. Dakujem

janedoe
10. nov 2020

@bubusa84 pri vstupe je stol, za ktorym su dvaja vojaci. Ti odmeraju teplotu, daju vyplnit dotaznik a ten potom odovzdas v ambulancii. Mne certifikat nekontrolovali, mozno to robia namatkovo, ale na dverach je napisane, ze ked sa nedokazes preukazat negativnym vysledkom testu, tak je zakaz vstupu

bubusa84
10. nov 2020

@janedoe dakujem za info, ani v ambulancii uz nepozerali ceetifikat tam stacilo to vyplnene tlacivo? Snazila som sa najst to tlacivo na webe ale nic som nenasla, som si chcela uz dopredu vyplnit aby som nezdrziavala

janedoe
11. nov 2020

@bubusa84 tam uz nie neriesili, len papier som im odovzdala. Ale ide to celkom rychlo, tusim 5ti naraz vypisuju papiere.

janie7
14. júl 2023

@tinka881 Ahoj, prosím ťa a chodila si vždy k Dr. Drakulovej, ja som dostala k nej termín až na november😕

tinka881
15. júl 2023

@janie7 ahoj,áno chodím k nej už dlhé roky a som maximálne spokojna

janie7
15. júl 2023

@tinka881 Ďakujem krásne za info, ten termín je vážne neskoro, tak, že či náhodou nemáš skúsenosti s jej kolegyňami.