Hľadám lekára pre cudzincov - Bratislava

erienka
16. aug 2021

Dobry den, vedel by mi niekto poradit, kam by mohol ist v ramci Bratislavy cudzinec, ktory nie je poisteny na slovensku (pricom ma udeleny pobyt na slovensku a je poisteny v nemeckej sukromnej poistovni), k doktorovi, keby ho nahodou boli hrdlo alebo je chory? Isiel by ako samoplatca, vsetko by si hradil sam.
Volala som do procare, tam ma uplne odpisali. V poliklinike Mlynske Nivy vraj nehovoria po anglicky. Ide o zenu a syna mojho korejskeho manazera. Byvaju v Bratislave a nevedia, kam sa v pripade choroby obratit.
Dakujem vopred

layla12
16. aug 2021

@erienka naši zahraniční chodia do Mediconet-u na Heydukovej.

erienka
autor
16. aug 2021

@layla12 dakujem za tip

makova333
16. aug 2021

Mudr Ronald Hlavaty Petrzalka.

erienka
autor
16. aug 2021

@makova333 dakujem

erienka
autor
17. aug 2021

@makova333 dakujem za tip, mozu ich zobrat

erienka
autor
17. aug 2021

@makova333 nevies odporucit niekoho i pre deti? Dakujem

stanulienkat
17. aug 2021

Asante, poliklinika Mytna

luccija
17. aug 2021

@erienka v Procare Ta odpísali?a tvária sa ako super klinika a super služby.Hlavne, že aj recepčná musí vedieť jazyky.Skus Mediconet mala som tam lekara

erienka
autor
17. aug 2021

@luccija do Medicontu som vcera volala, vraj im mam napisat mail, tak som ho hned napisala a je to 24 hodin, co sa mi neozvali. Chystam sa im zajtra opat zavolat.

makova333
17. aug 2021

@erienka skus Mudr Antošová Petržalka pre deti. A teda ešte stale hladas pre dospelych?

erienka
autor
17. aug 2021

@makova333 pre dospelych uz mam toho mudr.hlavateho. Dakujem za tip na pediatricku, zajtra jej zavolam

zanka10
17. aug 2021

nam sa podarilo dohodnut procare. ale tiez najskor odpisali cloveka... plus mozu poslat za lekarom co nevie uplne po anglicky - to sa da potom cez gpogle translator pokryt - ked su nejake veci co sa nedaju ambulantne riesit. ale teda prijemni neboli

erienka
autor
18. aug 2021

@zanka10 ano, tiez som v mlynskej doline hovorila, ze by mohli prist s google translatorom, ale velmi sa im to nepozdavalo. Som prekvapena, ake tazke je najst v BA pre samoplatcov - cudzincov doktora.
Ale ten doktor Hlavaty, co mi ho tu vyssie poradili, bol ochotny.

erienka
autor
18. aug 2021

@luccija tak som im do medicomentu opat volala a bez slovenskeho poistenia neprijimaju pacientov