Kam na morfologický ultrazvuk v Bratislave?

medeaa
9. nov 2020

Ahojte, som prvy krat tehotna a chcem sa spytat ake mate skusenosti s morfologickym ultrazvukom okolo 20. tyzdna v Bratislave. Rada by som sa objednala niekam, kde by so mnou mohol ist aj manzel ako doprovod. Je to vobec v tejto situacii niekde mozne? Dakujem za rady.🌷

denden77
9. nov 2020

@medeaa MUDr. Holan v ProCare, za mna velka spokojnost.. bola som v prvej vlne 2x, raz so mnou muz nebol, druhy krat ano.. treba si vopred preverit.. a v pripade zaujmu sa aj co najskor objednat (maju dost plnku) 😊

ckatka
9. nov 2020

@medeaa ja som bola na morfo v ProCare u Dr.Holana. So žiadankou od môjho gynekológa som platila 30€. Manžel bol tiež. Bolo to v auguste.
Ale treba sa objednať co najskôr lebo sa tam.dlho čaká. Ja som sa v 12tt objednávala na 24tyzden.
Spokojní sme boli. Aj manžel ako.lekar chválil ze dobre bolo.

miskamilka
9. nov 2020

@medeaa ja som objednana k holanovi na december, napisali mi ze bez manzela

miruska1906
9. nov 2020

Skuste este gynfiv s tym ze tam chodia partneri stale, kedze je to reprodukcne centrum, nemuseli by mat s tym problem.

lienka.7
9. nov 2020

@medeaa ja som bola na Strečnianskej v Petržalke. Terminovo sa ta pyta sestricka ktory si tt a podla toho objedna. Vsetko presne na cas.
Bola som u lekarky, ale meno uz neviem. Vsetko vysvetlila, aj manzelovi 😊😊😊

zuzanaar
10. nov 2020

Ja som bola na Strečnianskej u Slezáka 2x v prvej vlne a terz pred 3tt (čakám dvojičky) a bol somnou sj manžel.

biancaprincipesssa
10. nov 2020

@medeaa ja som bola u Mudr Slezaka s manželom a bol neskutočne milý a precízny. Mala som z neho super pocit 🤗

lilinka77
10. nov 2020

@medeaa U Kocha.. Da sa ísť aj len na ultrazvuk

medeaa
autor
11. nov 2020

@miruska1906 tam som uz volala a iba bez manzela :(

medeaa
autor
11. nov 2020

@zuzanaar
@biancaprincipesssa
@lienka.7
Dakujem, skusim sa teda spytat u Dr. Slezaka, lebo zatial nikde nemozem s manzelom, dokonca ani co cakarne :/. Velmi by som chcela, aby bol so mnou aspon na jednom sone.

petulik1991
11. nov 2020

Jednoznačne MUDr. Holáň

lelelienocka89
11. nov 2020

@medeaa k mudr. Slezakovi aktualne bez doprovodu, bola som v pondelok.

bambuslienka
12. nov 2020

Mudr Čunderlik, uzasny doktor, taki by mali byt vsetci. Zial, doprovod tiez nebol mozny

medeaa
autor
12. nov 2020

@lelelienocka89 vdaka za info

ckatka
12. nov 2020

@lilinka77 u Kocha je zakázaný doprovod absolútne. Už od prvej vlny. Chodím tam ako.tehotna už od apríla a nepustia manzela

sara700
18. nov 2020

@medeaa
@lelelienocka89 Ano vyborny lekar,kvalitny ultrazvuk,bola som u neho pred rokom.Velmi odporucam.

zuzanka.zuzu
25. nov 2020

@medeaa našla si nakoniec niekoho v okolí BA kam môže aj manžel?

medeaa
autor
25. nov 2020

@zuzanka.zuzu zial, nie :( nikde muz nemoze so mnou.

leona_mum
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara700
22. jan 2021

@leona_mum neviem ci aj s vymenym listkom 50e a fotku urcite daju,to kazdy lekar da😉

katemiss90
4. mar 2023

Ahojte, ja chodievam na kliniku Gynaex v Bratislave. Termín na morfologický ultrazvuk mi dali na počkanie a okrem gynekológa moje bábätko pozrel aj detský kardiológ, ktorý skontroluje srdiečko cez ultrazvukovú echokardiografiu 🙏 🙂

zuzlanina
16. aug 2023

@katemiss90 Aká bola prosím cena? A mohol doprovod? 🙂

katemiss90
4. sep 2023

@zuzlanina Cena bola 100 € za obe vyšetrenia, dostala som k nim aj fotky zadarmo a partner mohol byť po celý čas pri mne 🙂