Kde kúpim kvalitné mäso v Bratislave?

karinaanastazia
13. jún 2021

Ahojte, poraďte prosím kde kupím kvalitnejšie, domáce, kuracie alebo morčacie mäso v Bratislave alebo blízkom okolí? Tou kúpou by som chcela podporiť slovenského chovateľa alebo nejakú rodinnú firmu v tejto finančne ťažšej, covidovej situácii. JEME a podobné reťazce už poznám, chcem niečo iné.

nika82
13. jún 2021

svet bedniciek ?

3009
13. jún 2021

@karinaanastazia starý otec tiež dováža z nejakej slov. farmy.

lubka73
13. jún 2021

maso objednavam od stareho masiara ten dovaza hydinu aj z lucneho dvora /najdes uplne dole v produktoch/ , z lucneho dvora si vies objednat aj sama dovoz nad 50 eur /to som este neskusala, ja si nakombinujem aj hovadzie a dalsie co potrebujem u stareho masiara

zuzike123
14. jún 2021

Happy Farm v Rusovciach, Farmfoods na roznych miestach v BA a sliepky/kacice na Mileticke presne strede byvaju v piatok-sobotu otvorene stanky, kde predavaju babky domace (+lokse, vajicka)

johy88
18. jún 2021

@karinaanastazia hello, my chodievame na trh na zilinsku, nakolko to mame na skok, mame tam pani, ktora ma cerstve domace maso i zeleninu. Vzdy sa s nou ale aj s inymi da dohodnut resp. vopred si objednat. Kvalita super. Kuracie este lepsie chutovo ako z jeme. 🔝

slavkicek
18. jún 2021

V sobotu je v starej tržnici trh a tiež mávajú výborne domáce mäso.

micusa2222
25. okt 2022