Koch - skúsenosti

dadka1234554321
25. nov 2022

Ahojte prosím Vás o všetky skúsenosti kt. Ste mali s Kochom? Pôrod stojí 1400 tak chcem vedieť či to naozaj za tu cenu stojí

evkamotka
25. nov 2022

Prve som rodila v Ruzinove, druhe po tej skusenosti u Kocha. Ano stoji to za to. Netusila som, ako zaklady zdravotnej starostlivosti a hygieny mozu byt v statnej nemocnici ignorovane na bod mrazu

anjelicek26
25. nov 2022

Tak u mna je to nejaky ten piatok dozadu, ale vychytala som "uzasnu" sestricku, co ma sprdla, ze to tak boliet nemoze a mam kricat potichu a dalej si citala noviny... 5 minut nato dosla anesteziologicka pichnut epi a uz len chytala moje dieta, ktore sa na stvrte zatlacenie predralo na svet... takze tak no...

petamich
25. nov 2022

ja osobnu skusenost nemam ale mam skusenosti z mne blizkeho okolia, na zaklade ktorych som sa rozhodla pre Ruzinov a nie Koch (2021), podla nich v Kochu klesla kvalita na ukor kvantity a za to platit 1400€ 🤷‍♀️ a nanestastie na personal, ktory ma zly den alebo mesiac alebo rok narazi clovek vsade, to je aj moja skusenost z Ruzinova a aj skusenost mne blizkych ludi z Kocha

lianka123
25. nov 2022

@dadka1234554321 rodila som v 2019, nikdy viac, cele zle

szdan
25. nov 2022

@dadka1234554321 kamarátka tam rodila pred 2 a pol rokom. Veľmi sklamaná bola z prístupu personalu

bluemoon24
25. nov 2022

Bohuzel musim souhlsit s vyse uvedenym. Jedinny bonus Kochu je za me vybaveni pokoju, teda vlastni koupelna, nemusis si nic nosit atd., ale pristup za me nic moc. Kvantita nad kvalitu, to fakt vystihuje. Ja bych si radeji zamluvila porodnika, porodni asistentku a nadstandart ve statni nez Koch. Vlastne radeji bych zaplatila Cechy.

lelluska
25. nov 2022

@dadka1234554321 Neni to moc šťastne položená otazka, pretože odpovede Ti nijako nepomôžu k výberu správnej pôrodnice pre Teba. Baby, ktoré tam rodili sú na 99% spokojne a tie, ktoré tam nerodili budú argumentovať dvoma vecami 1.Že je to len krajší hotel, 2. Že vo vážnych prípadoch prevážajú na Kramáre. Moj názor je taký, že si prve treba určiť, čo od pôrodnice očakávaš a na základe týchto kritérií vyberat. Ja som osobne s pôrodným plánom v statnej nemocnici nepochodila, takze som rodila v Kochu. Na com sme dohodli, všetko bolo splnené aj keď som si za to musela zaplatiť😊

bodkolienka81
25. nov 2022

@dadka1234554321 za mna 2x ano

river_song
25. nov 2022

Ja som tam rodila 2x.. za mna spokojnost vo všetkých smeroch. Od poradni, cez porod az po naslednu starostlivosť

kris_tin257
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucinka1988
25. nov 2022

@dadka1234554321 pridaj sa do skupiny tu na MK, ja mám top skúsenosť-1.x, další x dosť priestorov na zlepšenie

dadka1234554321
autor
25. nov 2022

@lucinka1988 kde nájdem tu skupinu? Ďakujem 🙂

lianka123
25. nov 2022

@lelluska 1. Nie je to krajsie ako hotel. Nevedia to upratat... je tam bordel. V tom apartmane je neskutocny hluk z ulice. 2. To nebol pre mna rozhodujuci faktor.

lelluska
26. nov 2022

@lianka123 Za moj pobyt tam bol 100%poriadok a teda ja som žiadny hluk z ulice nepocula😊

paradajkova
26. nov 2022

Rodila som koncom roka 2020. Za mna to bol skvely zazitok. Prisli sme vecer, von zima, mna hned zobrali dnu, po 5 mintach dobehla doktorka ma vysetrit, prijali ma, zavolali muza, nech donesie veci. Dali ma na cakacku (ako hotelova izba). Bola som tam sama - ked je viac rodiciek, moze to byt ine. My sme tam boli iba s muzom, na vysetrenia som chodila par metrov, dali mi epidural, anesteziologicka mila, sestricka tiez, doktorku som mala zazmluvnenu. Porod bol super, bez komplikacii, 2stehy. S muzom a s malym ma nechali do polnoci, potom ma previezli na izbu, ja som povedala, ze chcem babo hned k sebe, tak po vysetreniach mi ho este v noci doniesli. Na novorodeneckom boli mile, chodili sme kolkokrat aj v noci po nove oblecko, nik ani slovo. Ked bol maly pod svetlom skrz zltacku, tak som chcela pravidelne chodit za nim, nemali s tym (moc velky) problem, ale teda ja som tam bola vkuse. Davali mi ho nakojit, ked sa rozplakal a zas sup pod svetlo.

Jedina jedna sestricka tam bola fakt neprijemna - dve blbe poznamky, ale ja som jej hned dala spatnu vazbu. Inak cely personal zlaty, aj lekari co chodili vysetrit babatko super. Izby poriadene, kupelna tiez. No akoze fakt, okrem jednej jedinej sestricky, nemam co vytknut a to sme tam boli tyzden skrz maleho zltacku.

em4life
26. nov 2022

Rodila som v Kochu 2x v 2017 a 2020. Videla som zhoršenie kvality služieb aj prístupu personálu. Napr. má tlačili do vyvolania pôrodu, aj keď ešte nebolo treba (podľa info z príjmovej ambulancie, kde mi dr povedala, že mám čas). Po odmietnutí oxytocínu prišla pôrodná asistentka s komentárom, že s takýmito kontrakciami neporodim. Keď som im hovorila, že už cítim tlaky na konečník, tak mi tvrdili, že to nie je možné, lebo oni to na monitore nevidia... môj dôvod, prečo som tam išla, bol lepší prístup, ale ten tam už nie je.

lianka123
26. nov 2022

@lelluska a bola si v apartmane?

lianka123
26. nov 2022

@em4life no presne u mna, rodila som 2krat, stacilo.

lelluska
26. nov 2022
ajajaj00
30. nov 2022

tak ja som tam rodila skoro 6 rokov dozadu dvojicky a prirodzene a som stastna ze prave tam za mna urcite ano

em4life
2. dec 2022

@ajajaj00 6 rokov dozadu to bolo uplne ine..

kuko6354
21. feb 2024

v kochu sme mali zlu skusenost s porodom, ja neodporucam, urcite radsej bory, za mna radsej aj statna a skusenejsi doktori, lebo mladi doktori v kochu su naozaj neskuseni

kris_tin257
22. feb 2024

Ja som v kochovi rodila dvakrát, a obidva razy to vôbec nebolo dobré. To čo prezentuje Koch je ďaleko od reality, oddelenie šestonedelia je fajn ale samotné pôrody vykonávajú neskúsení lekári alebo pôrodné asistentky a nevyzerá to tak ako by malo

fluffybloom
21. mar 2024

Ja som tiez rodila v Kochu 2x. V apr. 2020 pocas Covidu a v sep. 2022. (Mala som prirodzene bezproblemove porody). Za mna super pristup, mily personal, bolo to tam ciste, laktacne pomahali ked som ich zavolala, rodis sama na boxe, prisla mi aj rodina na navstevu a pacilo sa im tam, a zazila som aj mladych lekarov a bez problemov. Jedine co by som im vytkla je fakt blbe parkovanie. Teraz cakame 3 babo, zvazujem Bory (hlavne ich mam blizsie, ale pochybujem ze sa tam dostanem kvoli tej plnke) a teda druha moznost ostava zase Koch.