Kočíkovanie v Bratislave. Kto sa pridá?

evita747
25. apr 2010

Ahojte maminy, prida sa nikto ku kocikovaniu na Kuchajde, v okoli Polusu, Racko, prezidentska zahrada, pripadne centrum?? 🙂

mortis
5. máj 2010

ahoj ja by som aj sla do toho mesta, daka zmena 🙂 len nech sa vycasi 😎

labutka
7. máj 2010

ja chodim na kuchajdu skoro kazdy den... modry kocik, teutonia. teraz chodime na to detske ihrisko pri interi. ideme asi aj dnes poobede.

a budem tam robit aj prezentaciu modernych latkovych plienok, kuknite mi do albumu, ako dnesne plienky vyzeraju. 🙂
11.maja , utorok o 16.30 budeme na detskom ihrisku na Kuchajde pri fotbalovom stadione Inter pri Polus city center.

evita747
autor
9. máj 2010

labutka: v utorok planujem Kuchajdu, tak sa zastavim kuknut tie plienky, ak tam budem, mam cervenu teutoniu🙂
mortis: ahoj, koncom tyzdna, ak b& bolo pekne, mozeme vybehnut do mesta🙂

labutka
9. máj 2010

ja mam cez rucku prehodenu bielu bavlnenu plienku. 🙂 sueper tesime sa.

mortis
11. máj 2010

Evita ak sa nic nezmeni rada pojdem trebars aj na Racko, tam som nebola ani nepamatam 🙂

evita747
autor
11. máj 2010

labutka, bohuzial mi dnes do toho nieco voslo, tak niekedy inokedy sa tam snad stretneme, chodime tam casto🙂
mortis, Racko bude fajn, to mam dokonca najblizsie 🙂, len ja musim byt s kocikom stale v pohybe ak to nevadi, moj maly ma 3 mesiaace a nechce len tak bez vozenia lezat v kociku...

mortis
14. máj 2010

Ahoj evita, asi to odlozime na dakedy inokedy, iked rada by som isla, ale pocasie nieje bohvieco 😒

almacentrum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz