Končí MDDr. Matúš Hutňan v ambulancii?

quetka
1. okt 2021

Dnes som bola s dcerou na vysetrenie, chceli sme dalsi termin na pokracovanie liecby cca o 5 tyzdnov a pan doktor nam oznamil, ze v ambulancii uz nebude. Chodime k panovu doktorovi uz dlho cca 6+ rokov, nikdy sme s nim nemali problem aj cenovo bol pristupny. Ked nam oznamil, ze tu uz nebude, jemne som sa pytala, ci ide na sluzobnu cestu alebo co, tak bol taky tajomny. Z jeho odpovedi vyplynulo, (aspon som to tak pochopila), ze v ambulancii konci. Viac nam nechcel prezradit, nato pani sestricka, ze vygooglite si na nete. No ziatial som nic nenasla. Ma z vas niekto viac info o ukonceni ambulanice, alebo kam prestupuje pan doktor? Dakujem za akekolvek info.

3009
1. okt 2021

@quetka aj ja k nemu chodím len 3 mesiace a to mi je tiež novinka.

jankap55
4. dec 2021

Dobrý deň, máte prosím už info o pánovi zubárovi? Dnes sme tam boli a bolo nám povedané ze niekde v Petržalke si otvoril vlastnú ambulanciu. Ale nikde na nete ho neviem nájsť.

maris5
4. dec 2021

Ja miluje tieto tajnosti. Vygooglite si. To aj nasa zubarka a tiez sme ju nenasli. Tak sme si nasli inu. 😠

jankap55
4. dec 2021

@maris5 to áno. Sestrička mi povedala ze ho nájdem na nete ale nikde som ho nenasla. Tak či reku niekto nemá nejaké info

jarabela
4. dec 2021

@jankap55 keď zistíte dajte vedieť ja som k nemu prestúpila v lete a to len kvoly nemu

bekuska1986
4. dec 2021

Dievcata,aj ja sa pripajam,ked niektora vypatrate,kam odisiel;(

jankap55
4. dec 2021

Podarilo sa mi zatiaľ zistiť, že jeho meno je vedené pod názvom symbiodent s. r. o., a sú na fedinovej 9. Keďže tam bývam, v pondelok to idem preveriť

nyky833
6. dec 2021

@bekuska1986 MDDr.Hutňan Matúš od 1.12.2021 ordinuje v zdravotnom stredisku na fedinovej 9 , v petrzalke 4 poschodie
Tel. Cislo 02/63811167

jankap55
6. dec 2021

@nyky833 ďakujem