Kŕčové žily - klinika v Bratislave

cicka33
1. mar 2021

Ahojte, prosim vas, ktoru kliniku na odstranenie zil v Bratislave by ste odporucali? Ide o odstránenie laserom alebo sklerotizacia, klasicka invazivna metoda zatisl pre mna nie je aktualna. Dakujem

nikollettt
1. mar 2021

@cicka33 revive

cicka33
autor
1. mar 2021

mozem vediet, kolko stoji zakrok a aky? co pozeram tak take s dobrými recenziami maju iba vstupne vysetrenie okolo 140 eur.

nikollettt
1. mar 2021

@cicka33 to neviem ja som tam bola na inom zakroku

cicka33
autor
2. mar 2021

@nikollettt preto sa pytam v prispevku na zily.....

milkafigulka
2. mar 2021

@cicka33 Aj ja mám veľmi dobrú skúsenosť s klinikou REVIVE a doktorom Muranským. Špecializuje sa na liečbu kŕčových žíl. Lieči ich rôznymi metódami - lepenie žíl, laserová operácia aj sklerotizácia. Cena vstupného vyšetrenia je 49 €. Objednaj sa k lekárovi MUDr. Július Muranský. Je veľmi šikovný a príjemný k pacientom. Určite budeš spokojná. Pozri si bližšie info tu:
https://revive.sk/zakrok/chirurgicka-ambulancia...

cicka33
autor
2. mar 2021

@milkafigulka ano pocula som o nom, ale on nie je vyslovene angiolog, ale chirurg, tak neviem.

peneton
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ketty11
30. aug 2021

@cicka33 Ahoj. Mas uz poriesene tie zily? Hladam tu dake diskusie ale nic moc. Ja mam naplanovanu operaciu v agel klinik

lienka.7
30. aug 2021

@cicka33
@ketty11 mama bola asi 2 roky dozadu v interklinik a bola spokojna ...

evkys
29. jan 2022

@ketty11 ahoj ,ako si dopadla v Tom Agel ,ak si samozrejme bola 🙂 ja tiež zvažujem možnosti OP kŕčovych žil