Mamičky z Kramárov

ibajeho
22. apr 2012

Ahojte touto cestou si hladam nejake kamaratky mamicky s malymi detickami, najlepsie asi babatkami. Moj syncek ma 3 mesiace a odkedy sme sa sem pristahovali nikoho tu nepoznam a na ihrisku sa hanbim niektoru mamicku oslovit 😅

ibajeho
autor
25. jún 2012

@p4 no tak som ta aspon pobavila 😝 sak nemusi svietit slnko na to aby si sla s malym von, ci? Ozaj som sa ta chcela spytat, kedze som zalozila tuto skupinu a chcela by som ju aj zamknut vies pre nas 4nech si tu mozeme napisat cokolvek a nemusiet sa bat ze si to precita niekto kto nas pozna a bude to riesit. Lebo predsalen aj von sa az tak casto nedostaneme, respektive sa nestretneme lebo jedna je tam, druha tam a tretia je sama na ihre 😀 Ze aby sme aj tu mohli preberat to co vonku, tak ako ju mam zamknut?

p4
25. jún 2012

@ibajeho no,podla mna bude prsat cely den. ale sak nevadi,my sme sa vcera vyhrali. boli sme s @bamato na velkom ihru. 😉
Inak,ja som tu nikdy temu nezakladala,takze vobec netusim ako sa zamkne ale podla mna sa musi vytvorit nova sukromna skupina.

p4
25. jún 2012

@ibajeho tak uz viem. napis adminovi. dole najdes ze ,,admin stranky,, ,,hirjak,, na to klikny a napis mu spravu,nech tu temu uzamkne. a hlavne nas sem potom nezabudni popridavat hej? 😀

bamato
25. jún 2012

@ibajeho no skoda, ze neprestalo prsat skor. sa to s matusom uz nedalo vydrzat doobeda 😝. nastastie uz zaspal.
@denulka028 dobre si drzala tie paste 🙂

bamato
25. jún 2012

@ibajeho @denulka28 @p4
mam kupon na 20% zlavu na nakup v Tchibo internetovom obchode - platny do 30.6. ma niekto zaujem?

p4
25. jún 2012

@bamato moj chlap u nich robi technika a ma zlavu 40% na vsetko,takze nieeeee. 😀

ibajeho
autor
25. jún 2012

@p4 no idem sa na to teda mrknut, a jasne ze teba sem nepridam 😀 😀 😀

bamato
25. jún 2012

@p4 no niekto sa maaa 😀

ibajeho
autor
25. jún 2012

@p4
@bamato ked sme pri tych zlavach ja mam nejake z dmky ktore nevyuzijem tak ak by ste chceli, niektore su do konca tohto mesiaca ine tusim do konca jula, sak to vezmem so sebou na ihro nabuduce a kuknete si co vsetko tam je, lebo sama nemam prehlad 😉
Jaj a to plati aj pre teba deni, len ta tu nemam ako vysvietit na novej stranke 😀

p4
25. jún 2012

@ibajeho aj ja ich mam. 🙂

bamato
25. jún 2012

@ibajeho no ja som sa dala na "velke" upratovanie, lebo neviem najst preukaz do skoly a nasla som kopu vselijakych kuponov a aj takych niekolko mesiacov 😀

ibajeho
autor
25. jún 2012

@bamato
@p4 fantasticke, tak deti menia karticky a cecka, a my si mozeme vymienat zlavy 😀 niektore veci v zivote sa fakt nemenia. Baby, nam asi idu zuby. Taky je uz niekolko dni hnusny ze sa to neda vydrzat. Vcera som uz na neho aj zjapala, my uz nervy uplne povolili. Ako v noci krasne spinka, ale cely den premrnci a reve a keby mohol tak sa este aj smari o zem. Teplotu nema ani hnacky ale grcka dost.

bamato
25. jún 2012

@ibajeho @denulka028
baby, neviem ci take malym davate ale ponukam OVKO vyzivy od 6. mesiaca 2x Zeleninova zmes s brokolicou min.trvanlivost do 13.8. Mam aj 3x Hovadzie maso so zeleninou, ale min. trvanlivost je do dnes 25.6.

ibajeho
autor
25. jún 2012

@bamato
@p4 baby baby babyyyy, vidim slnkooooo tak coooo idemeee??? 😀

ibajeho
autor
25. jún 2012

@bamato take my nepapame 😖 Jemu chuti len co mama doma sa natrapi s niecim a najlepsie ked mi do toho moze rumazgat a kricat aby som sa mu venovala a ja nech som pekne nervozna kym to pripravim, jedine vtedy to zje. Lebo take ze mama otvori len vyzivku a je pri tom vysmiata, hm no na take sa u nas nehrame. 😠 😀

bamato
25. jún 2012

@ibajeho ja idem dnes na masaz 😎

bamato
25. jún 2012

@ibajeho mne tiez len domacu stravu zjedol 🙂 takze nejake ulahsienie si varenia nehrozilo ...

ibajeho
autor
25. jún 2012

@bamato tak teraz si ma nastvala 🙄 co by som ja dala za masaz. Pockaj ale nehovorila si aj ty ze si po sekcii? To najskor po 4tom mesiaci sa moze ist. Aj ja som tak dlho cakala a cakam vladtne az doteraz lebo matka mi masaz slubila za narodky ktore som mala mimochodom v marci a doteraz mi tu poukazku na masaz nedala. No paradicka, co si budeme hovorit 😀 ale tak si tu masaz uzi, nech ti padne na uzitok 😉 ja vo stvrtok po vyse polroku idem ku kadernicke 😀

bamato
25. jún 2012

ulahcenie som chcela napisat

bamato
25. jún 2012

@ibajeho 4 mesiace budu vo stvrtok, tak tych par dni snad nevadi. som doma intenzivne 3 mesiace omielala, ze musim ist na masaz az som sa dockala 😀 😀 😀

ibajeho
autor
25. jún 2012

@bamato tak to potom mas moje zvolenie a mozes ist 😀

bamato
25. jún 2012

@ibajeho 😀 😀 😀

ibajeho
autor
25. jún 2012

@bamato
@p4 no baby vraj sa z temy neda spravit sukromna tema len sa da zamknut. Takze asik by som radsej vytvorila nejaku novu uz sukromnu temu. Len neviem ako na to, tak snad mi on poradi 🙂 potom vam poslem pozvanky 😀

ibajeho
autor
25. jún 2012

@bamato
@p4 tak som to uz zalozila aj vam poslala pozvanky. Takze tymto sa lucim s touto temou a vitam vas v novej, tajnej 😀

p4
25. jún 2012

@ibajeho
@bamato
Baby, tu hore nad jednotou je maser. cakam len na matersku a idem sa hned objednat. ste ma navnadili. 🙂

denulka028
26. jún 2012

@ibajeho
@p4
@ bamato Ahoj baby ja som vcera bola cely den prec , boli sme robit pas pre maleho a ja som bola u zubara a dosla som o 15:15 domov uplne vyflusnuta a to sme mali este 2 navstevy 🙂 🙂 🙂 Dnes by som mal ist na strkovec s malym.... 😉 😉 😉

ibajeho
autor
26. jún 2012

@denulka028 deni zalozila som novu temu, dostala si dufam pozvanku lebo som ta tam zapisala. Takze sups tam a tuto uz nepiseme 🙂

denulka028
26. jún 2012

@ibajeho Nemam pozvanku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzuliennka1
19. apr 2020

ahojte, obnovujem temu 🙂 je tu nejaka mamina z Kramarov? s dvojrocnym dietatom? teraz sa nikam sice chodit neda, ale aspon pokecat, ako a kde skolku riesite a tak? 🙂