Materská škôlka Bratislava Ružinov - Bancikovej 2

sandia1
10. júl 2020

Ahojte. Napíšte mi prosím Vaše či už pozitívne alebo negatívne skúsenosti s touto materskou škôlkou. Vďaka.

smejko25
11. júl 2020

@sandia1 ahoj vymaz tie 2 temy staci uplne jedna..porusujes pravidla

ovaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoeazari
11. júl 2020

Moja dcéra tam chodila teraz 2019/2020 ,keď sme sa vrátili zo zahraničia..Za tých 6 mesiacov,čo navštevovala túto škôlku môžem za seba povedať,že nič moc...Aspoň v jej triede..Učiteľka sa úplne minula povolaniu,absolútne neriešila,nepovedala,nekomunikovala..Moja dcéra prišla z foklom pod okom zo škôlky a keď som konfrotovala učiteľku,tak ani nevedela,že spadla-a to musela spadnúť sakra veľa,keď mala fialové , opuchnuté oko dva týždne.. Problémy v triede ako,bitky detí medzi sebou,ale že doslova bitky, jednému chlapcovi zlomili ruku, druhému ukradli ruksak zo skrinky,tiež učiteľka nevedela nijako obhájiť..Tak do riti načo sú tam dve dospelé ženy,keď takéto zásadne problémy nevedia absolútne nijako obhájiť a riešiť.. Keď mali v škôlke Halloween,nič nebolo na nástenke oznámené..Samozrejme,že rodičia detí, ktoré tam chodili od prvej triedy vedel,kedy táto akcia je,ale my rodičia,ktorých deti tam chodili krátko,sme to nemali odkiaľ vedieť a naše deti sedeli za stolom bez masky a pozerali,ako sa ostatné santia a tešia z masiek.. Komunikácia medzi rodičmi a učiteľmi katastrofa...Ja by som tam moje dieťa už nikdy nedala...a a to nehovorím o Tom,že som zaplatila zrps 59€ od februára do júna a 15marca sa škôlka zatvorila a peniaze som doteraz späť nevidela a to sa ohradilo už viac rodičov predškolákov,že chce naspäť peniaze..keďže naše deti idú do školy,tak sa im to nemá ako preniesť do druhého sk.roku...Otras,nikdy viac

sandia1
autor
11. júl 2020
sandia1
autor
11. júl 2020

@zoeazari velmi pekne dakujem