Metabolická ambulancia Kramáre

emily256
21. mar 2023

Ahojte. Dávnejšie som písala príspevok o mojom dieťati, ktoré nesedelo v roku. Dnes má dcéra vyše 13 mesiacov a stále nič. Stále cvičíme, mali sme kontrolu u neurologicky, a tá nás poslala na vyšetrenia na Kramáre - metabolicka ambulancia (riešime aj genetiku, no genetická sa vyjadrila že si nemyslí že jej niečo je, no pre naše upokojenie krv odobrala a teda už skúmajú či niečo predsa len nenájdu :( ) Chcem sa však spýtať, čo sa dá zistiť na týchto metabolických vyšetreniach? Aká tu je čakacia doba? Zajtra im idem skúsiť prvý raz zavolať a objednať nás.

Btw ešte tie ktoré ste sa nezapojili v mojom staršom príspevku a náhodou čítate až tento, sa mi môžete kľudne vyjadriť keď vaše detičky začali takto neskoro sedieť, aj ako na tom sú s odstupom času, ake vyšetrenia ste absolvovali atd. Kľudne aj do správy. Dcéra robí všetko čo na jej vek ma (pretáčanie, plazila sa, teraz stvornozkuje už asi 4,5-5 mesiacov, postavuje sa, prejde s pridrziavanim o nábytok, sama sa do priestoru ale nepustila ešte). Mam neskutočný strach a neviem na nic iné myslieť. 😭 Ďakujem.

moninah
31. mar 2023

@emily256 dovolali ste sa tam?

emily256
autor
1. apr 2023

@moninah vôbec som sa nedovolala. Boli sme sa osobne objednať a aj to si nás tam prehadzovali. Ale tak podarilo sa nakoniec.

moninah
1. apr 2023

@emily256 preto sa pytam, lebo ja sa tam neviem dovolat pre vysledky 🙂 To sa skor do Bieleho domu clovek dovola...

emily256
autor
10. apr 2023

@moninah skúšajte jedine stále dokola.. a u koho ste tam konkrétne boli? Na pána docenta mam číslo.

bibiqa
26. máj 2023

@emily256 mate prosím kontakt kde sa dovolam alebo pripadne neviete aký čas a deň volať pre objednanie? Ďakujem

moninah
26. máj 2023

@emily256 pardon, ja som si nevsimla, ze ste mi pisali. Nakoniec som tam bola osobne.

b18m
13. feb 2024

@emily256 dobrý deň, viem, že je to už skoro rok staré, ale čo sa Vám podarilo zistiť? Ako ste pokročilí?

emily256
autor
24. mar 2024

@b18m nezistili nič. Len nejaké hraničné výsledky a ďalej to neriešili vôbec, keďže problém kvôli ktorému nám tam neurologicka poslala sa medzi časom sám vyriešil.