MŠ Heydukova

simis21
1. júl 2022

Dobry den,

Viete mi prosim poskytnut nejake blizsie informacie (osobne skusenosti) so skolkou na Heydukovej? Viem, ze nemaju vlastny dvor ani kuchynu (jedlo dovazaju). Ide mi skor o pristup k detom, dalsie vybavenie skolky- triedy atd, atmosferu v skolke (-su velmi direktovni alebo je to viac priatelske prostredie).

Dakujem velmi pekne za Vase postrehy a odpovede.

kikushaa
1. júl 2022

Ahoj moj syn tam chodil, vychytal 2roky ked bol covid, vtedy bola este ina riaditelka, co sa mi nepacilo bola velka fluktuacia uciteliek, jeden rok boli len dve triedy namiesto troch jedna bola rozdelena (druhaci) prve dva roky chodili von len na ihrisko jedlikova (zial uplne nevhodne, vtedy vyzeralo velmi zle, neskor ho stare mesto aspon trosku dalo doporiadku) napriek tomu ze sa ihrisko zamykalo sa tam stretavali rozne individua (syn tam nasiel striekacku 🙄🤦‍♀️) neskor zacali chodit do medickej z detmi a to bolo super, obcas chodili na prechadzky po okoli. Ked prsalo mali tvorive dopoludie v skole. Jedlo dovazaju z jedlane mudronova. Mavali karnevaly, besiedky, divadielka, mikulasa take tie klasicke skolkarske aktivity, 2x rocne bolo rodicko. (Toto co som pisala sa pocas kovidu samozrejme nedialo) posledny rok co bol syn v skolke ucitelky vymysleli velmi pekny den deti v medickej so sutazami, mali konecne normalne fotenie ze ma aj fotku so spoluziakmi. Na take aranzovane skolkarske fotenie mali otrasneho fotografa (taka gyciarinka) takze prve dva roky boli rozpacite teda skor ten prvy, no ku koncu sa to velmi zlepsilo. Syna dobre pripravili do skoly. Skolu zvlada lavou zadnou. Niektore ucitelky su prisne, brala som to tak ze predskolaci by mali mat uz aku taku disciplinu. Novu riaditelku vobec nepoznam, cize to vedenie skolky sa mohlo opat zmenit.

simis21
autor
2. júl 2022

@kikushaa ďakujem veľmi pekne ta perfektnú odpoveď 👌