Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

MUDr. Milly - skúsenosti

zuzu4321
27. feb 2021

Ahojte 🙂 Doteraz som na pana doktora nasla len dobre recenzie. Vedeli by ste mi povedat, ako je to s platenim? Niekto hovori, ze plati sa, niekto nie... stale nieco ine.... ako je to v pripade tehotenstva? A dava vymenny listok na morfologiu? Dakujem 🙂

baboobchod
27. feb 2021

Tehotenstvo neviem, ale neplatím nikdy nič (jedine za objednanie na presný čas cez jeho www stránku sa platí tuším 15€(?), ale dá sa prísť aj bez objednania). Mám VŠZP. Je pravda, že moc tam nechodím, iba sem tam preventívka a raz za uhorský rok ak mám daky problém. Je v pohode.

petrisa213
27. feb 2021

@zuzu4321 ja k nemu chodím tiež. Nikdy nič neplatím iba za termín 5 eur a keď robí sono tak za sono 15e. Inak som nikdy za nič iné neplatila chodim6k nemu 4 roky ale nejaké zdr problémy nemám. Tiež som aktuálne tehotná, platím iba za čas tých 5 eur a za sono 15 eur. sono mi robi v 12, 20 a 30tt. Inak ešte pomimo vždy nahliadne rýchlo ci bije srdiečko a skontroluje polohu diatatka. A za toto sono si napr peniaze nepýta. Ale pri druhej dcerke mi tieto pomimo sona nerobil. Iba teraz ale za posledný rok som 2x potratila tak neviem ci kvôli tomu teraz vždy aspoň takto nakukne. Ja som tam úplne spokojná. Síce toho veľa nenarozprava, ale vždy pekne komentuje co akurát robí a ci to je v poriadku. Sestričky tiež veľmi milé, ja som spokojná po každej stránke.

zuzu4321
autor
27. feb 2021

@petrisa213 takze on nerobi sono kazdu prehliadku? Co som teraz u mojej lekarky, tak robila sono zakazdym do 3 alebo 4 mesiaca (pri starsom) mozno dlhsie, nepamatam si uz... a to potom na poradni v nemocnici na mna kukal lekar ako puk, ze posledny utz mam z 30tt z morfologie.... to ma troska prekvapuje, kedze je to sukromna klinika a teraz som zatial u statnej... lenze je daleko a nechcem moc chodit mhd, kedze je na pomaly druhom konci mesta

petrisa213
28. feb 2021

@zuzu4321 predtým tehotenstvo mi nerobil na každej prehliadke iba prvá kontrola v 6tt ale vtedy ešte nebolo nič vidno tak potom ešte na potvrdenie vitality v 8tt spravil ďalšie a potom už len 12, 20 a 30. Mne to lekári už v nemocnici keď som chodila na poradne od 36 tt vôbec neriešili ze mam v 30tt naposledy. Veľa lekárov to tsk robí. Teraz som v 7 mesiaci a zatiaľ mi spravil sono na každej prehliadke. Zas kamoška k nemu chodí tiež a jej robil tiež na každej kontrole a nemala žiadne problémy nikdy tak neviem podľa čoho si vyberá kedy spraví sono a kedy nie. V info papieroch co dajú sestričky na začiatku tehotenstva tak píšu ze robia sono iba v tých 3 základných týždňoch.

zuzu4321
autor
28. feb 2021

@petrisa213 tak moja to tak robi. Iba ci bije srdiecko a koniec. Len porodnik bol z toho pomaly zhrozeny, ze teraz neviem, ze co je lepsie... ci "ozarovat" tym sonom alebo skontrolovat... asi ma na to kazdy iny nazor

evaachesa
28. feb 2021

Platila som za objednanie na čas a sono. Taktiež som si stále dávala robiť platenú LBC cytológiu namiesto obyčajnej čo je zadarmo. Občas sa stalo že som zabudla povedať a on mi automaticky odobral vzorku na tú obyčajnú. Na veľký ultrazvuk v 20tt som išla pre istotu k Holáňovi, keďže jeho 3 minútové ultrazvuky sa mi nepozdávali.

999k
28. feb 2021

Ja som vzdy platila za vsetko. Ci to bolo sono, alebo vysetrenie a teda aj objednanie. Za jedine co neplatim je preventivka mozna po 12tich mesiacoch

naomielina
28. feb 2021

Keď som otehotnela, hľadala som gynekológa a narazila som na neho....Najprv mi vraveli, že ma nevezmu lebo doktor ma vela tehuliek a pacientov, ale nakoniec ma doktor prijal za jednorazový poplatok 100eur. Každú poradňu som platila za stanovený čas 5eur a odber krvi aj sono....Tiez som z toho prekvapená keď niekto napíše že neplatí nič...to by ma moc zaujímalo preco a ja nemám problém sa to aj opýtať.

zuzu4321
autor
1. mar 2021

@naomielina to si vazne vypytal 100€? a za co? Kde to ma v cenniku?

naomielina
1. mar 2021

@zuzu4321 v cenníku to jasné že nemá...ale keďže som bola tehotná a chcela som aby ma skontroloval či je všetko ok a vzal k sebe keďže som nemala čas naháňať gynekologov tak som to zaplatila.....toto je ten systém zgrcany keď niekto píše že neplatí nič a druhý platí za všetko....nechápem.....kolko krat som sa aj musela pýtať sestriciek začo vlastne platím lebo oni len vypytaju peniaze a ani neviem začo.....áno zlaté sú milé všetko.....slniecka🌻 .....ale treba povedať keď nedávajú nijaký doklad o tom čo platím....a tiež som mala nervy keď mi lekár nespravil vyter a rovno mi dal keď som bola tehotná lieky odspodu....ked som chodila do nemocnice povedala som im že mám pocit že žiadny zápal nemám a lieky ktoré mi lekár predpísal som nezačala užívať....spravili mi vyter tam a potvrdili že ho nemám tak nechápem načo mi ich predpísal....

sysynka
9. apr 2021

Ahojte. Chcem sa opýtať tých čo chodia/chodili k Millymu. Prosím môže byť prítomný otec pri sono/usg od začiatku alebo to nepovolí doktor? ... A tiež sa chcem informovať že aké ceny má (cez poisť. Dovera)? Vidím že na stránke má cenník ale tam má písané len 5úkonov. Ďakujem krásne 🙂