Najlepšia nemocnica na rodenie

18. sep 2023

Ahojte 🙋🏼‍♀️ potrebovala by som súrne poradiť ktorá z týchto troch nemocníc je najlepšia a aké s nimi máte skúsenosti buď Antolská, Kramáre, alebo Ružinov...
Veľmi ma zaujíma ako sa ku vám správal personál resp ako ste boli celkovo spokojné, lebo už musím vybavovať nemocnicu kde budem rodiť..

deti95060810
18. sep 2023

skôr si vybav super lekára, pôrod je najdôležitejší...najmä ak sa niečo troška skomplikuje.
ostatné už tie 3 dni prežiješ.
daj sa do skupina Ba....

deedol
18. sep 2023

co pocuvam z okolia, tak zo statnych ruzinov.
mozu byt aj bory fajn, ale este nemam kamosky so skusenostou.

marcellka32
18. sep 2023

Bola som v Ružinove, odporúčam..prístup lekárov aj sestier

zooeynka
18. sep 2023

Za mna antolska

barus26
18. sep 2023

2x Kramare a 2x som bola spokojná. Aj vela mojich kamosiek

stannkal
18. sep 2023

Nemám síce osobnú skúsenosť ale ja by som vybrala Bory

evinqua
18. sep 2023

Za mňa kramare - rozhodla som sa tak, kvôli rizikovým faktorom môjho tehotenstva, nemala som.zazmluvneneho dr.a nemám žiadnu negatívnu skúsenosť z pobytu v nemocnici. Ak by som rodila teraz asi zvažujem bory. Bola som počas tehotenstva aj v Ružinove hospitalizovana a doktori ktorých hodnotím najlepšie prešli do Borov odtial.

henka123123
18. sep 2023

2x ruzinov som rodila a ked pojdem 3x pojdem dk bory

bohom_milovana
18. sep 2023

@stannkal v Boroch beru do uvahy porodne zelania mamicky a 0 separacia od babatka. Porodnu vanu zatial nemaju.

dvoncb
18. sep 2023

Čo sa pýtaš takú blbost ,veď všetci tu píšu ,že tam kde rodili je najlepšie ,či Kramáre ,Ružinov ,alebo Antolská každý len vychvali len to svoje no výber di

marianarem
18. sep 2023

Ja som rodila na Kramaroch kvoli doporucenemu porodnikovi, s ktorym som aj naozaj bola velmi spokojna. Porod dobry, personal mne osobne velmi pomohol. Izby boli ovela krajsie, nez som cakala. Jedine, co mi velmi vadilo, bol privelky ruch na izbach. Vecne nejaka vizita, taka sestra, hentaka sestra, vysetrenia...Vecer chodili este o 22:00 a podavali lieky, niekedy aj neskor. A rano budili cca o 5, co som nechapala preco. Mna to velmi vyrusovalo, ale tych par dni je zase zvladnutelnych. Kamoska, ktora rodila na Antolskej, toto vobec nespominala. Aj na JIS po sekcii bola sama, nas bolo 5, celu noc sa svietilo, no nic moc.

marilin51
18. sep 2023

@marianarem Rodila som na Antolskej a tiež stále niekto chodil. Mala som celkom ťažký pôrod, ledva som žila a nevedela som si ani poriadne ľahnúť. Neskutočne som sa tešila domov.
@autorka Lekári super, akurát medzi sestričkami sa našli aj nepríjemné osoby.

zooeynka
19. sep 2023

Tiez potvrdzujem info, ze na antolskej vkuse niekto lozil do izby, trieskal dverami, upratovacka asi o 5 rano zmyvala a drbala mopom do postele atd....ale na izbach max.2 osoby (ked som ram rodila, mozno inokedy aj viac, to neviem), jedlo ok, sestricky aj velmi mile aj pizdy nervne, lekari mili.

majlo1234
19. sep 2023

Bory- tato moze byt cely pobyt pri tebe, vraj aj pocas sekcie, rovnako aj po sekcii umoznia bonding, a celkovo je to proste pristup hodny roku 2023. Nevravim, ze v inych neporodis, ale zazitok to bude iny😂

majlo1234
19. sep 2023

@dvoncb haha, rodila som v ruzinove, a bola to moja osudova chyba. Ale je to proste tak, co sa stalo, stalo sa, dieta mam zdrave, ale slovensku statnu porodnicu by som uz po tomto zazitku neodporucila. A to nechcem nikoho urazit, lekari naozj spravia prve posledne, aby zabezpecili fyzicke zdravie mamocky a dietata, ale na psychicke nemysli naozaj nikto

methexis
19. sep 2023

Každý ti odporučí inú pôrodnicu. Ja odporúčam ak stíhaš, zúčastniť sa obhliadky. Na Kramároch by mali bývať každý pondelok ( teraz je o nich článokv BA kuriérovi), ostatné 2 pred covidom robievali, teraz už neviem. Ich absolvovala ešte pred covidom. Vtedy ma najviac oslovil Ružinov z tých bratislavských, ale aj tak som si vybrala Trnavu a idem t v decembri už 3.x😁 V BA porodniciach totiž nie je na cakackach miesto pre partnera, volá sa až k samotnému pôrodu.

barju
19. sep 2023

Kamarátka čo mala rizikové tehotenstvo kvôli bábätku,tak bola poslaná na Antolsku dokonca aj z Kramárov,lebo že len tam majú technológiu zachrániť bábo ak sa niečo stane od 23 týždňa až po komplikácie pri pôrode. Druhú kamarátku poslali z hľadiska zdravotného rizika u matky (preklampsia,ťažké predchádzajúce pôrody) do Ruzinova. Toto by bolo moje hlavné kritérium. Všetko ostatné,nepríjemné sestričky,zle jedlo sa dá tie 4 dni vydržať. Niektoré si viac potrpia na krásu,ale nakoniec každému vyhovuje niečo iné

fifinkaaaa
21. sep 2023

Ja som bola s prvou na Kramároch a 100% spokojnosť od príjmu ,cez porod až na sestonedelie teraz síce idem do Bory ale keby tam nedostanem termín ani nerozmyslam a som zas na Kramároch len má láka tá samota na izbe preto Bory 😊

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz