Najlepšia nemocnica na pôrod na západnom Slovensku

hederamonstera
15. aug 2021

Ahojte, zacinam sa obzerat po nemocniciach a zaujima ma, kde ste boli spokojne s porodom - najma co sa tyka baby friendly postupu, vlastnej izby, pristupu personalu.
Rozmyslam aj nad Breclavou, kedze byvam na zahori, len neviem ake to tam teraz je, co sa tyka covid opatreni.

Dakujem😊

dlucy
15. aug 2021

@hederamonstera Koch urcite

krisbar
15. aug 2021

Vyskov. Ale ja som rodila nakoniec v Skalici, kvoli covidu, no mala som dulu a zaistenu lekarku mladu, ktora nemala problem s mojou predstavou prirodzeneho porodu. Kludne mi napis sukr spravu.

krisbar
15. aug 2021

@hederamonstera a samozrejme...vsetko je o tom ako si porod predstavujes, ci sa odovzdas do ruk lekarov, alebo to povazujes za nieco prirodzene, na co sa chces pripravi mentalne, fyzicky a chces to inak ako "vyskocena na koze"

hederamonstera
autor
15. aug 2021

@krisbar chcela by som to inak ako vyskocena na koze, aj s nejakou dulou ak by sa dalo. Napisem ti SS 🙂

danielka277
5. feb 2022

@hederamonstera Kramáre sú kramáre 👌 špičkový lekári, najlepšie vybavenie. Nevyzerá to tam síce ako v hoteli ale za mňa vyhralo to že sú najlepšie vybavení. Rodila som v októbri a personál sa fakt staral dobre o nás, dokonca ma prekvapilo že aj jedlo bolo dobré a to si teda potrpím na stravu 😃

basska_b
5. feb 2022

Kramare by som nesla ani nahodou a dula ma teraz trosku problrm kvoli opatreniam... musi byt otecko zo spolocnej domacnosti. Ale v lete mozno bude lepsie. Za mna Ruzinov. Rodila som tam s dulou este tesne pred pandemiou

krisbar
6. feb 2022

@hederamonstera uz si to poriesila?

hederamonstera
autor
6. feb 2022

@krisbar ano, pojdem do Skalice. Mam zazmluvneneho primara a dulu, ktori sa navzajom poznaju uz vela rokov. Aj PA ju poznaju na oddeleni, Takze sa tesim😊

mari_ka
13. máj 2022

@danielka277 mali ste prosím zazmluvneneho lekára?

desiinka11
31. máj 2022

@danielka277 presne ja som tam rodila 2016, 2018 a idem aj teraz... už len pre to ze ak je niečo bábätku prevezú ho zvyčajne na kramáre ale matky sa to netýka... takto som vedela že budem na blízku... a tie 3-4 dni sa to da vydržat veď som predsa v nemocnici a nie v hoteli s All inclusive 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre