Návrh interiéru detskej izby pre 2 deti

mila23
13. okt 2023

Zienky z BA mate skusenost s niekym kto Vam navrhoval detsku izbu? Mam 2 deti - chlapec a dievca a malu spolocnu detsku - tak by som rada poradit ako spravit detsku aby mali kazdy svoj kutik ...nechcem poschodove postele....dakujem

minesasubu
13. okt 2023

Ja som videla ze sa izba rozdelila napoly a kazdemu sa prisposobila jeho cast

amelie2017
13. okt 2023

My sa na to chystame tento vikend. Tiez chlapec a dievca, ale zatial su mali, tak nejake ich kutiky neriesim. A ked budu vacsi, kazdy pojde do svojej. Ale ispiracie som hladala na pintereste. Je tam toho vela.

mirko84
13. okt 2023

Tak to su extra 2 metre stvorcove zapratane nabytkom, ked chces postele vedla seba. Pisala si, ze izba je mala, poschodova postel by umoznila spravit zelane kutiky ovela lepsie

kaktusik007
13. okt 2023

tak to nie je o tom ze ty nechces poschodovu postel.. to je o tom aku velku izbu tie deti pre seba maju 🙂 v 12m2 izbe nedat dvom detom poschodovu postel je sialenstvo, ja som si to v 18m2 izbe dovolit mohla s prehladom.

amelie2017
13. okt 2023

@kaktusik007 tak ja robim sialenstvo 😀 aj sme nad poschodovou uvazovali, ale nakoniec sme ju zamietli. Vela miesta na hranie nebude, ale aj tak sa stale hraju v obyvacke, v izbe len chvilu, cize je to viac spalna ako herna.

mila23
autor
13. okt 2023

@kaktusik007
@mirko84 áno, je mi jasne, že poschodová by ušetrila veľa miesta, ale deti už idú do puberty a teraz im dávať poschodovú mi príde blbosť… aby sa o pár rokov stredoskolak trepal na poschodovú postel
Navyše už nepotrebujú nejak miesto na hranie….
Doteraz mali takú rozkladaciu - že z jednej sa rozložia dve, ale tým že idú do puberty mi to príde už divne aby spali vedľa seba…. Navyše už aj budú potrebovať trošku nejake súkromie