Gynekológia v Košiciach

sasiffi
13. feb 2023

Ahojte,
chcela som sa opýtať na dobrú gynekológiu k Košiciach kde sa venujú dôkladne pacientkam ktoré chcú otehotnieť a zároveň berú nové pacientky. Mám teraz gynekologičku ale nie som spokojná s jej prístupom a nakoľko chceme s manželom bábätko chcela by som si nájsť nejakú ktorá mi pomôže. Ďakujem

ninka99865
13. feb 2023

@sasiffi ambulancia pre poruchy plodnosti v unlp, MUDr suchanek a MUDr bulecova

valeriakadarova
13. feb 2023

@sasiffi ja som s týmto problémom šla k pani doktorke Hajdu, ale neviem, či berie nové pacientky, skúste tam zavolať, resp. napísať mail 🙂

hrvn
13. feb 2023

@sasiffi snáď nájdeš a pošli aj manžela na spermiogram 😉

majuskabobi
13. feb 2023

Ak by sa nedarilo,odpucam Spln☺️

ninka99865
14. feb 2023

@majuskabobi to fakt? My sme tam boli na prvom spg a hneď sme zutekali preč

pupavka345
14. feb 2023

@valeriakadarova a pomohla, aky bol prístup?

valeriakadarova
14. feb 2023

@pupavka345 pomohla, ale zas ja som mala fakt banálny problém, ktorý mohol zistiť aj môj predchádzajúci gyn., ale on to mal na háku... Pani doktorka je super fakt, prístup je tiež výborný, dlho sa tam čaká na termín, vlastne majú vybookované dopredu, ale keď je nejaký problém tak jej stačí napísať a zoberie pacientku v tých urgentných hodinách 🙂 ja ju viem len odporúčať, asi najlepšie rozhodnutie, že som k nej prešla 🙂

majuskabobi
15. feb 2023

@ninka99865 lebo? Ono je tam ovela diskretnejsie ako na inych klinikach. Je pravda,ze tam pracovala,mozno este stale pracuje taka starsia sestra,ta byvala obcas netaktna,ale ja som z prace vycvicena na take typy ludi🤭

ninka99865
15. feb 2023

@majuskabobi lebo sú podľa mňa zastarali. A hlavne vyšiel nám nejaký zápal v spg a lekarka hneď ivf, inej cesty niet, miesto toho aby nás poslala k urologovi a povedala co máme riesit. A o tom ako to tam vyzerá radšej pomlčím

majuskabobi
15. feb 2023

@ninka99865 nebudem sa hadat,za mna dr.Lazar super pristup( je moznost si vybrat lekara). A ako to tam vyzera je podla mna druhorade,ale za mna,je tam cisto,ci uz izba,ordinacia,vstupna hala,ci osetrovna. Samozrejme nieje to luxus typu Plackovej ordinacie,ale moderne.

ninka99865
15. feb 2023

@majuskabobi a hlavne nerobia víkendy, umelo hormonálne naťahujú čo potrebujú ak niečo vychádza na vikend a sviatok, jeden protokol na všetky pacientky bez individuálneho nastavenia liečby. Za také peniaze. Diky

pupavka345
16. feb 2023

@ninka99865 a boli ste pri nej aj ako tehotna?