Onkologický ústav sv. Alžbety - parkovanie

11. feb 2024

Poraďte, kto sa vyzná v Bratislave, kde sa dá parkovať čo najbližšie k Onkologickému ústavu sv. Alžbety v Bratislave, Majú vlastné parkovisko pre pacientov alebo niekde v okolí?
Nevadí ak bude platené.

mamina7070
11. feb 2024

bezplatne v starom meste nie je da sa parkovat bud v garazi frantiskani a pod alebo pri tescu

autor
11. feb 2024

V BA sa moc nevyznám, nepotrebujem bezplatné, Stačí ak to bude čo najbližšie

taga
11. feb 2024

Maju vlastne parkovisko pre pacientov - dostanes potom od nich taku karticku...

autor
11. feb 2024

@taga ďakujem, pozerala som Google - je to parkovisko s vjazdom zo Špitálskej ?

zoepikna
11. feb 2024

Áno, ale býva stále plne, pre pacientov je iba 10 miest, odporúčam parkovať pri Tescu na Kamennom, 3 eur hodina tusim

miriam11
11. feb 2024

Na parkovisku pre pacientov ťažko zaparkujes, to býva plné stále. Takisto aj pri Tescu. Choď dostatočne včas, lebo voľné miesto budeš dlho hľadat po okolí.

ddaassuullaa
11. feb 2024

Ked idem do OU sv. Alzbety, vacsinou sa mi podari zaparkovat priamo na Heydukovej. 1-2 miesta sa mi doteraz vzdy podarilo najst. Platim cez aplikaciu

zuzike123
12. feb 2024

Na ulici Heydukova je vzdy nejake volne miesto, odkedy tam plati parkovacia politika PAAS nie je problem zaparkovat. Ak nemas appku, vies si kupit listok v parkovacom automate.

autor
12. feb 2024

Ďakujem všetkým za pomoc a rady, zaparkovali sme bez problémov

fitipaldi
4. apr 2024

@ddaassuullaa ak platite cez aplikaciu tak potom faktura či potvrdenie o platbe dostanete do mailu?
My sme teraz dostali oranžovu nalepku 🙈🤭 ale zaplatila som cez aplikaciu parkdots.

ddaassuullaa
4. apr 2024

@fitipaldi pokial zvolite moznost "poslat doklad na email" (alebo cosi podobne), pride "doklad" do emailu.
Pokial nie, tak je tiez moznost v aplikacii - dole Parkovacie listky a potom Historia listkov....su tam vsetky

fitipaldi
6. apr 2024

@ddaassuullaa ďakujem 🙂