Policajná akadémia v Bratislave

29. jún 2023

Ahojte. Chcela by som sa opytat ak mate niekto realne skúsenosti s tou školou. Chcela by som sa prihlásiť na policajnu akadémiu v Bratislave. Pozerá sa na priemer maturitného vysvedčenia ? Priložené k prihláške ma byt, len ci kvoli priemeru alebo len ako doklad neviem. Priemer 2.5 som mala. Ďakujem 🙂

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibajaanikiny
29. jún 2023

Kedysi sa bral do uvahy aj priemer a boli za to body…ale ako dnes,to netusi nik,kedze dnes zo zufalstva beru vsetko,co ma krvny obeh a v hlave takmer nic…vsak na ich stranke to nepisu?

autor
29. jún 2023

@ibajaanikiny praveze nic take som nespozorovala a to som ju viac krat uz pozerala

tiffany18
30. jún 2023

Kludne mi napis 🙂

tiffany18
30. jún 2023

Akurat zacnem 2.rocnik 🙂

autor
30. jún 2023

@tiffany18 idem napisat. Dakujem 🙂

zuzanka.zuzu
30. jún 2023

2,5 a ideš na policajnú??????? doriti....

autor
1. júl 2023

@zuzanka.zuzu 😆😆😆 pekne trápny koment. NIKDE NEPÍŠEM ZE IDEM ALE ZE CHCEM SKUSIT. ČÍTAJ S POROZUMENÍM MOJA. a priemer z maturít hned po kovide furt lepsie ako tí co dostali zadarmo 🙂 nechapem co sa musis takto navazat ty kokos. Asi si nikdy nepocula ze známky niesu vsetko. Keby dam ich testy mam pocit ze toto ich zaujímať nebude ze som mala dve 3 z predmetov ktory ani oni nemaju. Ale ty asi vies lepsie 🙂)

autor
1. júl 2023

@zuzanka.zuzu a ako pozeram tvoje zmysluplne odpovede v iných skupinkách. Prosim uz ani neodpovedaj. Za moje oslovenie “moja” cakam ze mi napises ze som puca 🙂 ako si uz napisala takto niekomu. nie dakujem

zlzl123
9. júl 2023

Ahoj. Tiež rozmýšľam nad tou školou, ale bohužiaľ trocha neskoro. Na stránke som pozerala, že prihlášky boli do novembra/marca. Ak sa môžem spýtať, chceš ísť až o rok? A aj si sa dopátrala k odpovedi na tvoju otázku?

autor
9. júl 2023

@zlzl123 ahoj. Napisem ti správu 🙂