Pôrod - Antolská 2021

lienkaplienka68
20. sep 2021

Kto rodil alebo bude rodiť tento rok v nemocnici Antolská?
Vaše skúsenosti, recenzie, čo očakávať a čomu sa vyvarovať? Ktorého pôrodníka preferujete?

sirka9
20. sep 2021

@lienkaplienka68 ja sa chystam, termin mam v decembri. Svagrina tam rodila, aj kamoška a nepovedali zleho slova. Aj ked je mi jasne, ze zalezi od vela veci. Ja sa urcite chystam na nadstandard izbu, ale to iba kvoli svojej povahe. Baby nehovorili noc zle, takze coho sa vyvarovat, to netusim. Uvidim keď tam budem 😁

lienkaplienka68
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkaplienka68
autor
20. sep 2021

@sirka9 A kedy máš termín ? Ja 30.12., možno sa tam aj vidíme :D Tiež sa chystám na nadštandard, ak sa tam vôbec dostaneme. Čo počúvam, veľa žien má termín v Decembri

barus26
20. sep 2021

@lienkaplienka68 pridaj sa do skupine porodnica antolská

uzivatelka1113
20. sep 2021

ja odporúčam aj nadštandardný pôrodný box 😀 ak bude volny..ja som tam síce našťastie pobudla len tri hodiny aj s bondingom ale neľutujem tých peňazí..

lienkaplienka68
autor
20. sep 2021

@barus26 ďakujem ;)

sirka9
21. sep 2021

@lienkaplienka68 termín mám 4.12. ale tak uvidíme kedy sa ten náš malý zázrak vypýta. dvaja doktori sa nevedia dohodnúť. jeden hovorí, že 4.12., druhý, že podľa neho 11.12. 🙂

@uzivatelka1113 vidíš, nad tým som neuvažovala, vďaka za radu. môžeš mi keď tak prosím napísať, aké sú tam rozdiely? že ako, väčšie súkromie, môžeš tam byť dlhšie a tak?

uzivatelka1113
21. sep 2021

@sirka9 no neviem ako je to na klasickom, ale hlavne si tam sama s mužom (ak muža chces, my sme nechceli ani jeden aby tam bol a nakoniec sme obaja radi že tam bol 😀), máš tam sama wc, sprchu, fitloptu.. akože toto je asi aj na obyčajných boxoch, neviem, ale proste to súkromie v takej chvíli mi za to stálo 🤷🏼‍♀️ ja som tam išla hneď ako sme prišli do pôrodnice a po Tom vstupnom "vyšetrení" a pásoch som išla rovno na box.. dali mi čipok nech idem na wc, do sprchy.. že potom pôjdeme na fitloptu poskakat, len to som už nestihla a skoro som v sprche porodila 😁

sirka9
21. sep 2021

@uzivatelka1113 no, ja nechcem muža pri sebe, a nakoniec, asi aj ta situácia tomu nebude naklonena, ale tak uvidime ako sa to vyvinie. on by aj chcel byt, len ja ho poznam, viem, ze mi bude robit nervy - srandicky, blbinky a tak, vecne decko a asi ho potom zabijem skalpelom niekde na chodbe 😅 😅

uzivatelka1113
21. sep 2021

@sirka9 ani ja som to nikdy nechcela a ani on nechcel, nemá veľmi rád pohľad na také veci 😀 ale práve kvôli korone sme sa tak rozhodli, aby tam so mnou bol, lebo som si nebola istá, či by ho v opačnom prípade neposlali rovno domov.. že buď bude pri pôrode alebo pôjde domov a malého by ani nevidel 🤷🏼‍♀️ a nakoniec som bola rada že tam bol.. aj tak sa to zbehlo všetko rýchlo.. 😁 a aj on doteraz na to spomína že ako je rád že tam bol že to bol pre neho krásny zážitok.. neviem síce prečo 😁 ale nechali nás potom všetkých troch spolu ešte skoro dve hodiny na boxe samých

mishka88
21. sep 2021

@sirka9 tak to ja prave preto, ze je vecne decko s blbinkami, tak ho tak chcem 😀 viem, ze budem stresovat, ale on ma vzdy vie rozosmiat a povzbudit.... jinak by som zabila vsetkych ostatnych 😅

sirka9
21. sep 2021

@mishka88 ako hej, na jednej strane ano. rozptýlenie asi bodne 🙂 no, možno to ešte prehodnotím. takto som sa na to zatiaľ nepozrela 😅 len aby som potom neporodila na chodbe medzi dverami keď tresne nejaku blbinu a sa budem rehotať 😅

mishka88
21. sep 2021

@sirka9 no, ja som mu zakazala len jednu hlasku, a to ze ked sa povie vaha, ma tendenciu s kludom anglicana povedat "s kosti?" .... 🙈🤣

sirka9
21. sep 2021

@mishka88 no, moj si zase mysli, ze pohoda, aj keby si rodila v aute, ja to dam. uz som odrodil veeeela súk :D ale je fakt, ze tie suky odrodi paradne, zazila som niekolkokrat. tak hadam by bol aj napomocny. len neviem ci by ho lekari sami neposlali von keby im nieco taketo zahlasil :D

mishka88
21. sep 2021

@sirka9 😀 myslim, ze lekari su zvyknuty na vselico.... A v praxi,aj oni su ludia, tak verim, ze natrafime na tych, co sa radi zasmeju 🙂

lienkaplienka68
autor
21. sep 2021

@uzivatelka1113 No môj to práve chce 😂 a myslí si, že uvidí všetko 🙈😅😂 S týmto nie som stotožnená, ale obaja si to prajeme hlavne kvôli tomu, ak by nastali nejaké komplikácie, tak trval na mojom želaní, nakoľko neviem, či v tých bolestiach budem schopná vôbec si niečo povedať. Je to môj prvý pôrod a teda viem, čo očakávať len teoreticky. Čo sa týka pôrodného boxu, tak asi tiež zvolíme nadštandard a nie kvôli wc alebo fitlopte, ale čo som videla foto tých boxov, tak sú rozdelené len závesom, tak to asi nechcem počuť, čo sa deje vedľa, aby ma to nevystresovalo, keď som doteraz nastavená, že aj keď bude zle, bude to cesta k nášmu bábätku a nenatiahla na seba ešte cudzie potiaže z vedľajších boxov. A hlavne, čo som počula, tak si k Tebe sestričky toľko nedovolia, keď tam máš muža so sebou. Chápem, že sú len ľudia ale nechce sa im 😂 Ale túto informáciu mi podalo veľa kamarátok.