Priebeh vyšetrenia a cena u MUDr. Igora Slezáka PhD.

24. júl 2023

Ahojte, neboli ste niektorá v poslednej dobe (aspoň tento rok) na morfologickom sone u MUDr. Slezáka na Strečnianskej v BA?
Ako prebiehalo vyšetrenie? Koľko ste doplácali (mám aj výmenný lístok)? Mohol ísť s vami aj partner?
Ďakujem za odpovede 🙂

ivula0807
24. júl 2023

Platila som 50 eur, mala som výmenný lístok od mojej gyn. Všetko pekne vysvetlil, poukazoval, dostala som fotku. Sprievod má ale zakázané, takže partner dovnútra nesmie.

zdenkak87
24. júl 2023

Ja som bola 6.6. Nemala som vymenny a platila som tiez 50 takze asi to nema vplyv. Doktor velmi fajn, vsetko opise, vysvetli. Bohuzial je to bez doprovodu co ma sklamalo. Prvykrat sme boli u neho v 2021 ked bol covid v plnom prude takze samozrejme bez doprovodu ale tak som dufala ze teraz to bude ine, skoda.

x_mery_x
24. júl 2023

? Preco sa nemoze doprovod, ja som bola v roku 2019 a mohol ist muz, aj teraz sa na to tesi, ze pojde a uvidi babo, teda nemoze?
My sme boli vtedy velmi spokojny, vymenny listok sme nemali platili 40€ plus foto 2€ , ale ano je to uz dlhsia doba, skoda, tak asi potom nepojdeme nikde.

patriciavanesska
25. júl 2023

Bola som v 20tt platila som 50€, pekne všetko vysvetlil, teraz idem v auguste na druhy ultrazvuk a budem platit 35€.

autor
25. júl 2023

@x_mery_x áno, aj mňa by zaujímal dôvod, keďže už covid opatrenia neplatia.

autor
25. júl 2023

Ďakujem za informácie dievčatá.

deninka233
25. júl 2023

Mala som ísť k nemu, ale som to zrušila. Sestrička bola vysoko neprofesionálna, najprv mi tvrdila, že morfologický UTZ sa robí v 13-14týždni takže už volám neskoro (v 17tt), nakoniec po dvoch telefonátoch, lebo ma celú doplietla mi dala termín, ale až na 25tt, čo je neskoro. Nakoniec som sa dozvedela, že sprievod je zakázaný a mám ešte aj platiť 50€ 🤦🏻‍♀️ (nemala by som s tým problém, keby som nemala takéto opletačky s nimi). So samotným doktorom nemám skúsenosť, môže byť super a podľa komentárov vyššie asi aj je, ale mal by byť opatrnejší s výberom personálu. Utz mi nakoniec urobila moja gynekologička a všetko ok.

autor
25. júl 2023

Ďakujem. Ja som rovno písala v ktorom týždni (v mesiaci) sa chcem objednať, pretože sa mi nedalo dovolať. Nakoniec mi volala sestrička a v tej rýchlosti som bola nepripravená a zabudla som sa spýtať na veci čo sa pýtam vyššie. Sama od seba mi ich nepovadala.
Ten doprovod ma mrzí, manžel sa naozaj tešil, že uvidí bábo a tiež že sa naraz dozvieme pohlavie.

jivr
18. sep 2023

Ahojte, ako dlho asi trva morfologicky utz v 20tt u dr. Slezaka? V prvom tehu som mala skoro hodinu u ineho dr. Ma certifikat na morf. utz v II. Trimestri? Dakujem.

patriciavanesska
18. sep 2023

@jivr mne robil v 20 tt cca 20 minut a v 30tt trval cca 10 minut

jivr
19. sep 2023

@patriciavanesska Ďakujem za odpoveď. Ale certifikat asi nema, aspon podla stranky https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/f...
Podrobny utz mi chce v 20tt urobit aj moj doktor, len som chcela certifikovaneho, kedze mi vysli zle vysledky z tripple testu.

ahhola
19. sep 2023

To je pán doktor z NOU ci menovec?
Raz sa mi strašne, strašne nechcelo tam na kontrolu v deň, kedy ordinuje on.
Potom mi bolo zo seba zle, ze som sa nepremohla a nešla.
Zapnem TV a tam pan doktor, z nejakej tramtarie, kde bolo zemetrasenie, odchytili ho na letisku a komunikoval s redaktorom tým svojim usecnym spôsobom. 😃

lili2024
31. dec 2023

Ahojte, v januari idem na morfologicke vysetrenie k Dr. Slezakovi, mam vymenny listok. Niekolko otazok mam 🙂 Robi 3D alebo 4D ultrazvuk? Mozem si vypytat aj fotku? Doprovod je naozaj zakazany? Dakujem vopred 🙂

x_mery_x
31. dec 2023

@lili2024 3d, fotku mi dal automaticky a partner je zakazany, ale to vam asi povedali pri objednavani, teda ak idete do DS

lili2024
1. jan 2024

@x_mery_x dakujem za odpoved. Idem do BA a pri objednavani som sa zabudla opytat na doprovod.

patriciavanesska
1. jan 2024

@lili2024 ano doprovod je zakazany, to sestrička hned vravela do telefonu

evenie
15. jan 2024

Ahojte, objednala som sa práve aj ja a tiež bez doprovodu. Chcela by som sa ale opýtať či ste boli teda spokojne, či pán doktork vysvetlil veci jasne a zrozumiteľne, pripadne či dal aspoň fotku keď ocinovia dovnútra nemôžu 🙂 ďakujem 🙂

patriciavanesska
15. jan 2024

@evenie ja som bola spokojna pri oboch dcerkach, krasne vam vysvetli na obrazovke kde sa co nachadza , a foto si mozte vypytat

evenie
15. jan 2024

@patriciavanesska ďakujem 🙂

lili2024
15. jan 2024

@evenie bola som minuly tyzden, pan doktor bol velmi mily, vsetko vysvetlil a automaticky dal aj fotku.

evenie
15. jan 2024

@lili2024 ďakujem 🙂 väčšina skúsenosti s ním jennaozaj veľmi pozitívna … aj sestrička v telefóne bola Mila a ochotná… škoda toho sprievodu no 🤷🏻‍♀️

13riska13
15. jan 2024

Bola som minuly rok sice alw za mna len prijemny zazitok platila som 50e doktor mi vsetko krasne vysvetlil a popisal detajlne a prezradil pohlavie este sa smial ze v ten den mal od rana len samych chlapcov ale samozrejme bez sprievodu