Prijímačky na policajnú akadémiu v Bratislave

16. jan 2024

Chcem sa spýtať. Môj syn ide na prijímačky na policajnú akademiu do Blavy. Vysoká škola. My rodicia nežijeme spolu, nikdy sme nežili. On mi vyčíta, že iste neprejde kvôli nám psychologickými testami, nakoľko, keď zistia, že je z neusporiadanej rodiny, nemá šancu. Naozaj?

ibajaanikiny
16. jan 2024

Ze ked si nie je schopny zistit relevantne udaje,ktore by boli pravdive,tak nech nejde radsej na ziadnu VS. A este dodatok,nie,nie je to pravda. Ak chlapec neprejde,tak len sam kvoli sebe…

karolina04
16. jan 2024

To či spolu žijú alebo nežijú rodičia nemá vplyv na výsledok psychotestov .

soldi
16. jan 2024

tak mlady pan ma ocividne nejaky problem a zivot v neuplnej rodine to nebude.

diana45
17. jan 2024

Radšej nech zmení školu

janka2501
17. jan 2024

Ak to nema v sebe vysporiadane,ze rodicoa su od seba, tak nech ani nejde.....sancu ma kazdy....aj moj zat je s rozvedenej rodiny, a nemal problem s psychtestami....

ivetz
17. jan 2024

A ako by mali zistiť, že nie je z úplnej rodiny? Od mladého muža nie je fér, že svoj prípadný neúspech chce "hodiť" na to, že vyrastal v neúplnej rodine. Iba, že by tým trpel oveľa viac, ako dáva najavo... Psychotesty sú jednoducho "sito". Sú psychológovia, ktorí robia prípravu, napr. na prijatie do policajného zboru. Psychotesty na prijímačkách na APZ sú podobné...

eliska13
17. jan 2024

Pekný manipulátor

bosorkabb
17. jan 2024

Tvoj syn je manipulator ktorý nie je schopný si zistiť základné veci.
Ja som prešla niekoľko krát psychotestami a som z neuplnej rodiny.

ddaassuullaa
18. jan 2024

Och boze, ja prosim, aby taketo labilne osoby volili uplne ine zamestnanie, a nie ochrancu zakona🙏 viac k tomu radsej nenapisem. Potvrd mu to a nech si najde pracu, kde nebude riesit taketo ch...y🙈