Program pre teenagerov v Bratislave a okolí

tatiana2235
9. júl 2022

Mate prosim nejake napady na vylet/program so starsimi teenagermi (16 a 18) v BA a okoli? Budeme mat na navsteve synovcov, ktori ziju v zahranici a chceli by sme ich niekam zobrat. Co sa tyka zaujmov, tak skor sport ako kultura.

simsalabim
9. júl 2022

@tatiana2235 napada ma jaskyna Driny (mozno aj Cerveny kamen?), Carnuntum v Rakusku… boli sme tak nedavno s rodinou z Australie.

drzaopica
9. júl 2022

@tatiana2235 Carnuntum, Neusiedler See, lodou do Gabcikova, Devin.Televizna veza na kavu kvoli vyhladu, splav po malom Dunaji, bobova draha Koliba, motokary Petrzalka,Orechova Poton jazda na okruhu.Nasa rodina zo zahranicia bola rada za jaskynu a zrucanina Beckov, bowling Roznavska

marcellka32
9. júl 2022

Ufo, Bratislavsky hrad, Slavín, Sandberg v Devínskej, Devín, plavba loďou do Viedne, motokárove národné centrum Petržalka, lanova dráha Koliba, splav po Dunaji Jelka

lulu2014
9. júl 2022

@tatiana2235 taka BA klasika…Ufo, tel.veza, lanovka, hrad, muzeum,bowling, aquapark Senec, na Tyrsak - plaz,horolezecka stena … a ine vo Vajnoroch, v meste myslim pod Michalskou branou je nieco - /zistim🙂/ ,
(Mozno vylet /kludne vlakom / Budapest, Wien) do Wiedne aj lodou. Na Devin ci Gabcikova lodou.
Motokary

lindous
9. júl 2022

Nebudem sa opakovať, baby dali už super tipy, tak len dodám čo mne ešte napadlo - prejsť sa od Červeného mostu ku niektorému ohnisku a spraviť si opekačku a ak by bolo teplo, že by ste sa chceli kúpať, tak Zlaté piesky alebo niektoré kupko, nie je to síce úplne turistická atrakcia, ale tie mňa v ich veku až tak nezaujímali 😅

marcellka32
9. júl 2022

Ešte: jumparena pri letisku, Team up....ak ich baví sport

lucik194
9. júl 2022

opekat urcite nie, je v mestskych lesoch zakaz zakladania ohna

lucik194
9. júl 2022

vajnory hangair

lindous
9. júl 2022

@lucik194 Ja som to pozerala pred cca 2 týždňami, keď sme my boli a vtedy ešte nebol, tak ešte že vravíš 😅 🙂

janamoto78
9. júl 2022

@tatiana2235 keď šport, možno Divoká voda- Čunovo.