Proktológ v Bratislave

18. nov 2020

Caute,

potrebujem poradiť dobrú ambulanciu proktologa v BA. Prosím nie súkromnú. To je nad moje finančne možnosti.
Ďakujem pekne

nika82
18. nov 2020

PROKTOLOGICKÁ AMBULANCIA je aj na poliklinike ProCare Betliarska

autor
18. nov 2020

@nika82 @nika82 to je štátna? Keď je na ProCare klinike?

nika82
18. nov 2020

nepisali tam cenu

autor
18. nov 2020

@nika82 ďakujem. Skúsim zavolať.

zuzike123
19. nov 2020

V ProCare niektore (mozno vsetky?) ambulancie funguju tak, ze ked si zavolas na termin, automaticky to beru ako manazment klienta a platis. Ak sa prides objednat osobne, je to zadara.

katya88
12. apr 2021

Ahojte 🙂 môžem sa opýtať aký má cenník ten proktolog betliarskej?

katulka94
11. nov 2021

Ja odporúčam kliniku Proctocare v Bratislave… na inej súkromnej klinike ma poskodili, klamali mi že potrebujem operáciu, vysetrenie nepríjemne a bolestivé a doktor arogantný. Potom som išla do proctocare a ten prístup je neporovnateľný. Žiadna operácia nebola potrebná a uľavili mi hneď pri prvom vyšetrení. A doktor tak milý že asi lepšieho som ani nestretla.

nina0303
21. nov 2021

@katulka94 ahoj, môžem sa ta spýtať, kolko si čakala na termín? a kolko to stalo?

adela94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulka94
17. dec 2021

@adela94 stačí si prečítať recenzie hlavne na FB a Google. Najhorší zlodeji sú klinika Doktor pro. Pýtali skoro 1000€ za liečbu, zle stanovili diagnózu a ešte ma zdravotne poškodili. Odporúčam vyhnúť sa oblúkom. Hlavne doktor Molnár 🤮

katulka94
17. dec 2021

@nina0303 termín dávaju aj v deň objednania. Mna vzali aj cez víkend.

holub
4. feb 2022

Dobrý deň, aj mňa by zaujímalo, či v Pro care ja súkromný alebo štátny? Potrebujem riešiť vnútorné hemeroidy 2 stupňa a na súkromnej klinike to vychádza okolo 650€, čo je pre mňa veľa. Prípadne, ak by mi niekto vedel poradiť štátnu ambulancii v okolí BA, bola by som vďačná. Ďakujem

kiwi3
4. feb 2022

@holub v bratislave neexistuje statny proktolog, este som takeho nikde nenasla. ale da sa ist ku chirurgovi, myslim, ze v karlovke na poliklinike robia napriklad hemoronom

holub
5. feb 2022

@kiwi3 ďakujem. Skúsim prezistiť

holub
7. feb 2022

Ak by v budúcnosti niekto hľadal štátneho chirurga - proktológa, tak na Kramároch robí MUDr. Šebo. Stačí si zavolať na chirurgiceké odd.a objednať sa.

pauli_s
28. mar 2022

@holub ahoj, mne dnes dal iný chirurg odporúčanie ísť proktologovi, na kolonoskopiu, on ma prezrel prstom. Trápi ma svrbenie a keď sa vyprazdnujem vždy po utreti sa mi to spustí znovu a mám tam aj krv. Tento lekár Šebo robí aj kolonoskopiu?

katulka94
20. apr 2022

@pauli_s mala som podobný problém. Išlo o fisuru

xenabojovnica
30. júl 2022

@katulka94 ahoj, prosim ta ako ti pomohli s fisurou? Bola som u chirurga pred 2 týždňami, tiez mam fisuru a poranene nieco vo vnutri, dal mi masť a ze za mesiac kontrola. No ale po 2 týždňoch mi ta masť vobec nepomaha a ja uz to nedavam tie bolesti..

holub
30. júl 2022

@pauli_s tak to neviem. Možno by bolo dobre si tam zabolať a spýtať sa.

katulka94
30. júl 2022

@xenabojovnica píšem správu lebo je toho trosku viac 🙂

xenabojovnica
31. júl 2022

@katulka94 dakujem, cakam 😊

nattinatta
18. nov 2022

@holub ahoj keď sa chcem objednať dá ihneď termín alebo čaká sa aj mesiac? A platí sa či nie? Ďakujem

holub
19. nov 2022

@nattinatta ide o štátneho lekára, takže sa neplatí. Ordinujú, teda keď som ja bola ordinovali iba raz do týždňa, čakala som 2 týždne, to nebolo až take zle.

zuzanamisinko
12. jún 2023

@katulka94 dobrý deň, hľadám najlepsiu kliniku pre moju maminu a našla som podľa recenzií proctocare alebo proctovena v BA..ešte mi našlo aj nejakú revive v Ba. Vedeli by ste mi prosím poradiť? Ďakujem

zuzanamisinko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katulka94
17. jún 2023

@zuzanamisinko za mna jednoznačne Proctocare ak hľadáte naozaj špičkového proktologa. Povedala by som že tam majú naj proktologa ako aj najmodernejšie metódy na celom SK čo sa proktologie týka. Proctovena by som sa vyhla oblukom tam majú 3- násobne ceny ako inde a tahanie peňazí tam nemá konca stačí že prekrocis prah dverí a už aj za to platis 😄 a Revive neviem nemám skúsenosť avšak za mna keď vidím že na jednej klinike riešia zväčšenie pŕs odstraňujú znamienka aj vyberu žlčník popri riešení hemoroidov je to pre mna cerveny výkričník že sem nie 😄

zuzanamisinko
18. jún 2023

@katulka94 dakujem🙂

kaktus0302
10. aug 2023

Ja som absolvovala vysetrenie v Proctocare, Proktovene aj Revive. Revive sa budem uz navzdy oblukom vyhybat, naozaj neodporucam.

Za mna bud Proctocare alebo Proktovena - ako sa pisalo vyssie, je pravda, ze v Proktovene sa plati za vsetko ale ten pristup je proste top a pri takejto chulostivej zalezitosti isli u mna peniaze bokom.

svadobneobrucky
23. aug 2023

@katulka94 prosím ta, na ktorej klinike si bola predtým ako si navštívila proctocare? Ja mam s inou klinikou tiez zle skúsenosti....

katulka94
28. aug 2023

@svadobneobrucky ja som ich v BA navštívila viac kým mi pomohli v Proctocare ale vyložene strašnú skúsenosť mám s DoktorPro v Ružinove. Konkrétne doktor Molnár. Z toho vyšetrenia mám traumu. Ostatne kliniky ktoré som navštívila ani neublížili ani nepomohli takze tak.