RTG Kramáre

evina34
18. máj 2022

Zdravím, 12 r . dcéra má skoliozu a lekár nám vystavil sprievodný list, že máme ísť nar RTG chrbtice konkrétne na Kramáre. /my sme zo Šale a ten náš rtg vraj nestačí, nevidí tam všetko čo chce/. Ako to na tých Kramároch funguje? Treba sa dopredu objednať, alebo prídeme ráno a zaregistrujeme sa a čakáme. Keď ráno, tak kedy asi je najlepšie tam byť? Aby sme za zbytočne nehnali a brali dovolenky . Skúšala som volať na centrálny príjem, ale nikto to tam neberie. Ďakujem za rady.

zuzahajdulka
18. máj 2022

@evina34 ahoj, teraz som tam volala kvoli inemu oddeleniu, takze som sa ti opytala aj na rtg. Cize - netreba sa objednat, pridete ktorykolvek pracovny den od 7:30 di 13:30 s vymennym listkom od vasho lekara. Najprv sa zaregistrujete hned na vratnici pri vchode do budovy. Potom vyjdete na prve poschodie, kde je RTG a tam sa zaregistrujete este raz v ich kukani. To je vsetko, uz len cakate v cakarni.

evina34
autor
18. máj 2022

@zuzahajdulka Ďakujem ti veľmi pekne za pomoc

lulu2014
22. máj 2022

@evina34 na sono a rtg sa neobjednava. Na CT alebo MR sa treba.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbara2525
1. sep 2023

@zuzahajdulka Dobrý deň, prosím Vás ja som nenašla nikde že v ktorej budove sa nachádza rtg. Tiež musíme ísť kvôli skolioze. Treba ísť do národného ústavu detských chorôb alebo do inej budovy? Ďakujem za odpoveď

lulu2014
2. sep 2023

@barbara2525 ano tam. Do detskej casti. Na 1.poschodi. Je tam registracia a povedia kam. Netreba sa objednat.

lulu2014
2. sep 2023
barbara2525
3. sep 2023

@lulu2014 ďakujem pekne