Sanatórium Koch - MUDr. Škovran

viki2001
30. dec 2020

ahojte dievčatá. zistila som, že som tehotná a hľadám gynekológa v Bratislave a chcela by som chodiť do sanatoria Koch. Najbližší termin mi ponukli k MUDr. Matusovi Škovranovi. Nenašla som o ňom absolútne žiadne informácie ani recenzie. Nemáte prosím s ním skúsenosť? Ďakujem pekne

stormie
30. dec 2020

Opytaj sa v skupine Sanatorium koch

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viki2001
autor
30. dec 2020

@kiki9871 ďakujem 🙂) len dostať sa k týmto lekarom je momentálne nemôžné, majú dlhé čakačky a ja potrebujem skôr zistiť, či je všetko ok

kiki9871
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lelluska
30. dec 2020

@viki2001 Ahoj, ja som k nemu chodila do poradne. Velmi mily, empaticky lekár. Nič nepodcenil. Keby nemam špičkového gynekológa, asi sa rovno preradím k nemu. Odporucam.

bodkolienka81
30. dec 2020

@viki2001 poradit neviem, mala som u neho len 2 vysetrenia, boli ok, profesionalne. Ale teda prvy dojem, ked som nevedela kdo je a zacal sa pytat, tak som si pomyslela, ze co sa hento decko do mna stara... :D

fishynqa
31. dec 2020

ahoj, mna prijimal ked som rodila, cize vstupne vysetrenie a este 1 kym prisla moja dr, a uprimne to boli 2 najbolestivejsie vysetrenia v zivote. Potom ked ma vysetrovala moja tak to som ani necitila.

majka_skvela
30. jan 2021

@fishynqa To je zaujímavé, lebo mňa tiež vyšetroval pred pôrodom a nebolelo to vôbec. Milý, profesionálny, ale teda tiež viac skúseností okrem tých zopár poradní mesiac pred pôrodom nemám. Ale tam som bola spokojná. Aj v skupine GPN Koch si ho baby chválili.

fishynqa
30. jan 2021

@majka_skvela tazko povedat no, kocka co bola potom so mnou na izbe, rodila den predomnou, mi vravela, ze ho mala pri porode, a tiez sa stazovala dost na neho, tak mal mozno zly den.

domi1111
8. feb 2021

@viki2001 ja som mala zaplatenú inú doktorku ale keďže sa nemohla dostaviť...službu mal Mudr.skovran a lepšie nemohlo ani byt...dokonaly lekár!!mala som úžasný pôrod!! Toľkokrát si na neho spomeniem že sa mu musí štikútkat 🙂 ak budem druhýkrát tehotná určite chcem rodiť len u neho...odporúčam všetkými 10!

evaticha
11. feb 2021

@viki2001 mna prijimal pri prvom porode 2019 a mal velmi profesionaly pristup a teraz v druhom tehotenstve chodim knemu na poradne kedze moja doktorka je na materskej. Je mlady okolo 30 by som tipla, ale profesionalny a ochotny nemala som s nim zatial ziadny problem. Je fesak mozno to ma trosku vyrusuje😅.

digitalka
1. dec 2021

Dobrý deň máte niekto skúsenosť s Mudr. Katarína Hubová? Alebo Mudr. Vočoková Katarína? resp. odporučiť niektorú gynekologičku z Kocha? Veľmi pekne ďakujem.