Servis okien - Bratislava a okolie

15. máj 2023

Ahojte viete mi niekto poradit dobry servis na plastove okna?
Nech to niesu tie falosne firmy ..ale fakt odbornici so skusenostami...

bubinko1506
16. máj 2023

Extraplast - vymienali nam vcera pokazene kovanie a netesniace okno. Pan bol odbornik, vyznal sa v tom, co robi, cena tiez dobra. Akurat nedal vediet, ze bude meskat, ale ostatne ok.

hviezdicka77
16. máj 2023

za mna jednoznačne toto. Milý pán, komunikácia super
https://www.servisokna.eu/

lulu2014
18. máj 2023

@bubinko1506 podla mna seriozny pan.
p. Mlynsky . Nam robil servis okien. Plus nove sietky. Kamoske teraz vyraba sietky a vonkajsie zaluzie.

autor
18. máj 2023

@lulu2014 prosim ta kolko vas to asi vyslo ja potrebujem v 2 izbach a v kuchyni okno a balkonove dvere.Zarosuju sa nam okna najma teda v zime a pri tej prilezitosti chcem dat na mensie okna nove sietky a vnutorne zaluzie nove a rozmysla aj vonkajsiu roletu klasicku taku bielu plastovu.

lulu2014
18. máj 2023

Nam robil iba 4sietky na okna a repasoval jedny sietkove dvere. To bolo spolu 120e
A ten servis cca 80e ale vela okien a dveri. Premastili, nastavili.
Ma “ludove” ceny.
Kamoske teraz robi 3 ci 4 vonkajsie zaluzie a sietky na okna a ma to za cca 900e
Ale ak by si chcela … mozes mu zavolat - urobia obhliadku nacenia a potom sa mozete rozhodnut.
My sme nahodou stretli v Tatrach na parkovisku a ….dalsi tyzden bol u nas 😁.
Fakt seriozny mily pan. Ale samozrejme nenutim. 🙂

autor
18. máj 2023

@lulu2014 dakujem ti velmi pekne lebo ja vobec netusim kolko mam nachystat penazi a chcem to mat hlavne vsetko uz dobre konecne.
Tak hladam taketo dobre recenzie lebo niektore firmy len klamu.Ja potrebujem do BA odkial je ten pan prosim ta?

autor
18. máj 2023

@lulu2014 aha uz vidim ze aj ty si z BA tak nemal by to byt problem asi.Dik este raz zavolam teda tomuto panovi

lulu2014
19. máj 2023

Je od Senca. A ano pozor na tych co skasnu milion penazi a nic neurobia. 😏 nehovorim ze musis tohto. Drzim palce nech si spokojna ked niekoho vyberies. 😊
Este vlastne ked bol u nas cestou sa zastavil u kamosky pri Mileticke a opravil jej balkonove dvere na pockanie a tiez si objednala este sietku na kupelkovd okno. Z toho balkona sa tesila lebo byvaju na prizemi. Zatial funguju 😁

erikalavrincik1
8. feb 2024

Ahojte dievčatá toto isté sme riešili túto zimu a nám veľmi pomohla firma https://www.oknoservisgroup.sk/
Pán odtiaľ bol veľmi milý a všetko vysvetlil a poradil cena bola cca 100e za 10 okien, riešil to manžel ale ja som bola doma ked k nám prišiel pán. Dievčatá som tu nová a rada sa budem zapájat na témy, ktoré budem vedieť pomocť. Bohužial na dome u maminy bude mamina potrebovať nové okná takže tu hľadam firmu čo montuje okná.