icon

Školy s menším počtom detí v Bratislave a okolí

avatar
jankad57
25. jún 2026

Dobrý večer chcem sa spýtať neviete o nejakej škole s menším počtom deti v triede druhý stupeň 5 ročník Bratislava okolie poprípade nejakú súkromnú ktorá nechce mesačne 500€ poprípade je nejaký príspevok na súkromné školy pre deti ktoré majú dg.pas Ďakujem pekne

anonym_b1631c
25. jún 2026

v BA nic take nenajdes, kamoska zhanala, a nic, islo o rovnaku diagnozu, dieta nakoniec ostalo doma na homeschoolingu

anonym_ffdad8
25. jún 2026

Vyskúšaj Paneurópsku, ale myslím že 500 bude malo.

anonym_170f0e
26. jún 2026

@jankad57 skús pozrieť Esprit

anonym_170f0e
Autor odpoveď zmazal
avatar
zuzike123
26. jún 2026

V statnych su vascinou pre deti s Pas len triedy na 1.stupni, potom sa ocakava zlepsie stavu a integracia 😥 Skus pozriet Edulienka, mohlo by vyhovovat, ale cennik neviem

anonym_b1631c
26. jún 2026
@anonym_ffdad8

Vyskúšaj Paneurópsku, ale myslím že 500 bude malo.

@anonym_ffdad8 tam ich zaujimaju len prachy, kamoska bola z ich pristupu sklamana

avatar
jankad57
autor
26. jún 2026
@anonym_ffdad8

Vyskúšaj Paneurópsku, ale myslím že 500 bude malo.

@anonym_ffdad8 áno paneurópska cca okolo 650€ mesačne by ma stála celé zle

avatar
jankad57
autor
26. jún 2026
@anonym_b1631c

@anonym_ffdad8 tam ich zaujimaju len prachy, kamoska bola z ich pristupu sklamana

@anonym_b1631c áno počula som od pani riaditeľky z jednej školy že z paneuropskej dostala jedno dieťa že celé zle

avatar
jankad57
autor
26. jún 2026
@zuzike123

V statnych su vascinou pre deti s Pas len triedy na 1.stupni, potom sa ocakava zlepsie stavu a integracia 😥 Skus pozriet Edulienka, mohlo by vyhovovat, ale cennik neviem

@zuzike123 ani integrácia nič v tej škole nieje v poriadku celé zle proste keď je dieťa také a žiaľ sa to nemení to dieťa to ma proste v sebe a žiaľ bude také už stale

anonym_b1631c
Včera o 10:20
@jankad57

@zuzike123 ani integrácia nič v tej škole nieje v poriadku celé zle proste keď je dieťa také a žiaľ sa to nemení to dieťa to ma proste v sebe a žiaľ bude také už stale

@jankad57 ja co viem od kamosky, tak v mensich mestach su lepsie moznosti ako v Bratislave