Skúsenosti s detskými zubármi - Dr. Martin zubná klinika/Adam zubný lekár

eba7
16. máj 2021

Dobry den, mate prosim niekto skusenost s detskymi zubarmi v Dr. Martin zubna klinika a Adam zubny lekar v Bratislave? Hladam zubara pre 5 rocnu dceru. Pripadne, ak by niekto vedel aj porovnat. Dakujem.

ellen2016
16. máj 2021

@eba7 adam super

podmostom
16. máj 2021

@eba7 aj ja môžem Adama len odporučiť

lusy1507
16. máj 2021

@eba7 dr Martin mozem odporučiť. Výborný prístup. Syn sa boji veľmi a pani zubárka bola úžasná. Povozila ho na kresle, dlho sa s ním rozprávala, aj hračku si domov mohol vziať. Telka s rozprávkami je samozrejmosť a kvalita prace tiež. Maly sa teší na ďalšiu navstevu

tutanchamon79
17. máj 2021

@lusy1507 Mozm sa opytat kolko tam stoji jedna navsteva? Alebo to preplaca poistovna?

lusy1507
17. máj 2021

@tutanchamon79 poisťovňa nič neprepláca. Jedine, že by ste poslali žiadosť do poisťovne o preplatenie časti výdavkov. Neviem ktorá poisťovňa a akú sumu prepláca. My sme mali prvú konzultáciu za 30e a následne termín, potom už idete podľa cenníka. Pekne si to môžete vypocitat na nete, je tam cenník zvlášť pre deti. Napríklad môjmu malému robili nerezovu korunku za 80eur myslim

nikusiak9
17. máj 2021

Adam zubny ani najmensou nahodoy ak nejdete priamo k adamovi. Dr martin ideme az o 2t

viky7
18. máj 2021

@nikusiak9 mate zlu skusenost ?

nikusiak9
18. máj 2021

@viky7 ano

viky7
18. máj 2021

@nikusiak9 a mozem sa spytat aku?

nikusiak9
18. máj 2021

@viky7 boli sme vedla v tej prvej ambulancii a nasilu malu 2rocnu dali na podlozku prebalovaciu ze take deti neriesia v kresle. Ale bez toho aby vobec skusili s nou nejako ju prehocorit. Samozrejme cele to prerevala pocikala sa tam od stresu a bolo to aj pre mna dost hrozny zazitok nie este pre nu

lenka2312
23. júl 2021

@lusy1507 ahoj, prosím ťa, tvoj syn mal pokazený len jeden zúbok alebo viac? mal predtým strach zo zubárov? Ideme v utorok k dr. Martin tak mam obavu ako to ten môj zvládne. 😔

@nikusiak9 ahoj, boli ste spokojní u dr.Martin?

nikusiak9
23. júl 2021

@lenka2312 ani velmi ta prenedikacia je mega

lenka2312
23. júl 2021

@nikusiak9 koľko zúbkov bolo pokazených? Ideme v utorok, tak mám stres ako zvládne nielen zákroky ale aj úvod 🙈

nikusiak9
23. júl 2021

@lenka2312 zalezi ako velke dieta. Nasa ma 3r a zacinala tam ze bola v kutiku sa hrala, dali jej vypit striekackou a cakalo sa 20min ci 30. Oni nevrtaju zuby ale robia stripping.

lenka2312
23. júl 2021

@nikusiak9 tiež má 3r. Prosím ťa, čo znamená stripping?

lusy1507
23. júl 2021

@lenka2312 môj maly mal neskutočný strach zo zubárov, ani ústa nechcel otvoriť a tak sme dopadli, že mal pokazené 4stolicky. 2 mu opravili a zapecatili a na dve mu dali korunky. Mali sme takú mladú zubarku, veľmi milá. Syn jej dokonca aj ústa otvoril a nechal si prezerať zúbky a pekne s ňou komunikoval, čo s nikým iným nechcel pred tým. Povozili ho na kresle a aj hračku si mohol zobrat domov-takú z konsekračnou len😁 rozprávky deťom v kresle púšťajú. Veľmi dobry prístup. Ošetrenie sme ale zvolili pod celkovou narkozou keďže mal taký strach a bolo toho viac. Majú ale viacero detských zubárov

nikusiak9
24. júl 2021

@lenka2312 ze urobia take akoby smirglovanie tym jej riesili medzi zubami

lusy1507
24. júl 2021

@nikusiak9 ja keď som čakala pri malom kým sa zobudil z narkózy tak ina zubárka normálne vrtala dievčatku zub mala asi 4-5rokov. Aj môjmu malému vŕtali, zablombovali a zapecatili.

viky7
24. júl 2021

dcera 5 rokov mala medzizubne kazy na vsetkych 4 stranach na stolickach, normalne to opravili vzdy na oboch stolickach vrtanim ...

miuska
22. nov 2021

@viky7 prosim a davali jej aj nejake umrtvenie?, ideme v stredu na to iste, nerada by som bola, keby prvy zakrok bolel.

viky7
22. nov 2021

@miuska ano, dostala injekciu, predtym jej to asi umrtvila nejakou tekutinou, to sa dcere nepacilo, vraj zo stipalo.... takze uplne bez bolesti to nie je... ale samotny zakrok uz hej

batorovaveronika
29. jan 2022

@lusy1507 smiem sa opýtať ako je to u nich cenovo?

lenka2312
29. jan 2022

@batorovaveronika my sme platili cca 100€ zub (je to priemer konečnej sumy a počet zubov). Cenník majú zverejnený a cca to sedelo.

lusy1507
29. jan 2022

@batorovaveronika cenik majú na nete len treba pozret pre deti ktorý je nižšie uvedený. Ťažko budem hovoriť nejaké ceny keď to zalezi od zákroku. Ale v Bratislave sú to bežne ceny u súkromníkov podľa mna🤷‍♀️

batorovaveronika
30. jan 2022

@lenka2312 ďakujem veľmi pekne ja som si pomýlila myslela som že píšete o dr martinko čo je iba pre deti tí totiž cenník nemajú ale asi budú mat podobne ceny, dakujem veľmi pekne za odpoved myslím že to je v BA asi taká bežná duma len som sa bála či to nebude nejak moc prehnaná suma. 🙂

lenka2312
30. jan 2022

@batorovaveronika boli sme v dr Martin lebo nám dali najskorší termín. Cenník som pozerala 5tich ordinácii, ktoré robia zúbky deťom v CA a aj keď jednotlivé úkony boli v cene odlišné, výsledná suma bola cca to isté. 🙂

larra111
3. máj 2022

@nikusiak9 dobry vecer, prosim ta a to smirglovanie kazika robia u dr. Martin?