Štúdium na súkromnej pedagogickej škole na Bieloruskej v Bratislave

ketrinka347
6. sep 2021

Ahojte chodi tam niekto,alebo si tam chysta dat niekto prihlasku?

luccija
6. sep 2021

@ketrinka347 termín bol do mája.Na paneurópsky bol termín do 31.8.este sa dá prihlásiť platí sa o 30 eur viac teda 150 eur.Kamaratka chodila na Bieloruskú čo chces vedieť?

ketrinka347
autor
6. sep 2021

@luccija a ty chosis na tu panaeuropsku

luccija
6. sep 2021

@ketrinka347 čo chces vedieť?kamarátka mi tam teraz v sobotu nastupuje

ketrinka347
autor
6. sep 2021

@luccija asi vsetko len to by my vedela asi odpovedat taka co tam uz bude koncit alebo skoncila.alebo ak mozes daj my kontakt na kamosku mozno bude vediet aj ona.

nikolet29
6. sep 2021

@ketrinka347 ja som tam chodila, kľudne sa pýtaj 🙃

luccija
6. sep 2021

@ketrinka347 ona len začína, ale už majú rozpis veď pis čo si chcela vedieť?učí sa v sobotu 9-14
Platí sa 150 eur aj cez prázdniny, chces vedieť aké predmety sa učia či čo?skúšky sú každého pol roka...na Bieloruskej sa platí 120 eur na obidvoch nie su prijímačky iba pošleš prihlášku.Zapisne je na paneurópskej 150 eur, na Bieloruskej si vyberas či piatok či sobota...

luccija
6. sep 2021

@ketrinka347 zadarmo je na Bullovej, ale sú prijímačky zo spevu, hudobný nástroj, básničky ..a berú to oveľa prísnejšie tu si platíš, tak prístup je iný.Co viem na Bieloruskej je veľa ľudí v triede na Paneuropskej okolo 10 vyučuje psychologicka a učitelia z VŠ Paneuropskej.Co som tam mala dávnejšie kamarátky boli spokojné.v oboch ročníkoch si musíš nájsť niekde prax v jasliach, škôlke neviem na ako dlho

ketrinka347
autor
13. sep 2021

@nikolet29 ahoj nikolet.si na fb ze by sme sa tak spojili?

nikolet29
13. sep 2021

@ketrinka347 nemám ale kľudne mi napis správu tu

ketrinka347
autor
14. sep 2021

@nikolet29 je to narocne na ucenie,je toho vela(ci to zaberie vela casu?z kolkych predmetou byvaju skusky,ako prebiehaju,a z kolkych predmetou sa maturuje ,ci na skusky a maturu davaju vopred otazky ....

nikolet29
14. sep 2021

@ketrinka347 neni to úplne ľahké ale zvládajú to baby aj popri deťoch 🙃.. z každého predmetu buď test alebo vypracovať prácu na danú tému.. potom je ešte hra na hud. nástroj (flauta,gitara)..učivo posielajú.. a na maturitu nám otázky neposielali.. ak ťa ešte niečo napadne pýtaj sa kľudne

tweety10
16. jún 2022

@nikolet29 prosim ta, od kolkej do kolkej sa ucilo v piatok? A dalo sa sem tam nejaky tyzden vynechat? Ako to brali?

zuzanka21
25. jan 2023

baby prosím vás na základe čoho ste sa rozhodli či bieloruská alebo paneuropska?aké su tam príjmačky a potom dalšie štúdium? sú prednášky povinné?

ketrinka347
autor
25. jan 2023

@zuzanka21 chodim od septembra,bez prijmacok,na odporucanie znamich,chodim v soboty,Podla toho ake prednasky,kazda ma iny pocet hodin za polrok.Kazdu sobotu sa na kazdej prednaske zapisujeme.A dalsie studium?no kto asi ake chce.Ja napr.o dalsom studium nerozmyslam tedaz zatial.Staci mi toto.

zuzanka21
25. jan 2023

@ketrinka347 myslela som studium ako predmety ktore su tam ci su tazke atd. Treba chodit kazdu sobotu alebo sa sa aj vynechat?

ketrinka347
autor
27. jan 2023

@zuzanka21 da sa vynechat.ved mame rodiny,pracu....len zas sa nesmie vymeskavat stale.a predmety?ako ktore ,ale daju sa zvladnut.

macik33
27. feb 2023

Dobrý deň,prosím viete mi povedať,ako to je s cudzím jazykom na škole,je možnosť výberu,či angličtina povinná,dakujem

ketrinka347
autor
28. feb 2023

@macik33 dobry den tam cudzi jazyk neni ziaden

macik33
28. feb 2023

@ketrinka347
Ďakujem za info,lebo keď som pozerala učebné osnovy,bol tam okrem všetkých odborných predmetov že cudzí jazyk,tak to je už asi neutrálne na ich stranke

macik33
28. feb 2023

@macik33 neaktuálne,pardon😉

89kiki
11. mar 2023

@ketrinka347 ty tam studujes? 🙂 ja rozmyslam tiez nad studium,len ci popri dvoch detoch sa to da..

luccija
11. mar 2023

@89kiki dá ja som bola na Paneuropskej, ale veľa žien malo aj veľa detí jedna má 4 niektoré aj autistov chceli im viac rozumieť a ďalej pokračovať na špeciálnej pedadogike, aj prácu popri tom.
Nie je to nič náročné a narazove

89kiki
11. mar 2023

@luccija a musim byt kazdy vikend v skole? do konca marca sa da podat prihlaska,zvazujem vsetky moznosti 😀😀

luccija
11. mar 2023

@89kiki neviem ako to majú teraz, ale kamarátka bola minulý rok a boli online soboty, my sme pol chodili, pol online.V podstate nemusíš my sme si prednášky nahrávali a posielali nám po každej hodine podklady na mail aj nám dali vypracované otázky k maturite.Napis na školu povedia Ti..

sabkomako
12. mar 2023

@89kiki už si rozhodnutá, či ideš? Ja tiež zvažujem podanie prihlášky..

89kiki
12. mar 2023

@sabkomako ano zvazujem,ci panoeuropska ci bueloruska 🙈 aj ty chces? 🙂

sabkomako
12. mar 2023

@89kiki ja zvažujem TN alebo bielorusku

sabkomako
12. mar 2023

@89kiki neviem ale ci dám talentovky, všade všetci píšu, že v TN je strašne veľa zaujemcov

89kiki
12. mar 2023

@sabkomako ale na bielorusku nemaas prijimacky ci?

misi14
29. mar 2023

Ahojte dievčata, tiež zvažujem študium na Paneuropskej.. mna by zaujímalo aké su tam predmety, či len odborne pedagog. + telesná, hudobná a výtvarná . metodika? bez jazyka teda? Ja by som musela dochádzať do BA busom, tak ma ešte zaujíma, cca ako to je s dochádzanim. Kedy sa začina výučba cca do kolkej, ked bola ešte prezenčná výčba. Ďakujem krasne