Súkromná detská očná klinika - Bratislava, Trnava

kmihi
23. okt 2020

Dobry den zelam,
Mohla by som sa popytat na nejake recenzie ohladom detskej ocnej kliniky? Nemam skusenosti so ziadnou detskou. Syn ma dva roky a potrebovala by som mu dat mrknut ocka, avsak na nete je niekolko sukromnych a malo recenzii. Neviem si teda vybrat. Pozerala som Vesely.sk, Opthalmo, a pod.
Vopred dakujem.
🌷🌷🌷

liz_lemon
23. okt 2020

Vesely

kmihi
autor
23. okt 2020

@liz_lemon dakujem a preco? Mate skusenosti? Ake to tam je prosim?

liz_lemon
23. okt 2020

@kmihi boli sme ta s dcerou, kvoli moznemu noseniu okuliarov, pristup super, objednanie do 2 tyzdnov, akurat cena bola vysoka 100 EUR
problem pri malych detoch je, ze je malo ocnych lekarov, ktori zoberu aj dieta, vacsinou beru od 7 rokov

nika82
23. okt 2020

bola som raz u Veseleho a tak arogantneho dr som nezazila
od mala som v starostlivosti dr Elizovej robi na Kramaroch ale aj sukromne, sukromne sa da objednat tu , ale rataj minimalne 50e za vysetrenie
https://www.navstevalekara.sk/lekari/ocny-lekar...

nika82
23. okt 2020

@kmihi praveze Opthalmo ma recenzii az az na tej objednvavacej stranke, vazne je to super doktorka

liz_lemon
23. okt 2020

@nika82 Vesely je ocna klinika, kde posobi viac lekarov, detom sa venuju mlade prijemne lekarky

nika82
23. okt 2020

@liz_lemon no ja som bola priamo u Veseleho, ale uz to bolo davno

liz_lemon
23. okt 2020

@nika82 ved nevravim, ze si nebola, ale deti k nemu nechodia

laurar1
23. okt 2020

Odporucam doktorku Elizovu. Bola som u nej s malou ked mala len 2 tyzdne a vazny zapal ociek. Je velmi mila a citliva. Boli sme u nej v lamaci.

kmihi
autor
23. okt 2020

Dakujem krasne vsetkym.... dr Elizovu som tiez zvazovala, recenzie ma skvele. S poistovnami zmluvy nemaju, cize slm si vedoma toho poplatku. Stale je to menej ako u Veseleho, tam je to fakt neskutocna cena, plus 30€ navyse sa olati za extra cas ked dieta nespolupracuje. Fuh 🙈
Ale ak je dr Elizova taka dobra, tak asi to skusime u nej. Pozerala som aj tie objednavacie dni a casy a ma to veru plne. Na jedneho pacienta polhodka. Zda sa mi, ze je to malo? Alebo to naozaj za taku kratucku dobu stihne pacienta aj ked nebude soolupracovat?

nika82
23. okt 2020

@kmihi no plne aj preto ze ona este niektore dni robi aj Kramaroch tam to je na poistovne, za pol hodku vie vela stihnut ono to pozeranie do oci zase netrvhva dlho, kvapne mu mozno amozno bude ukazovat E aj to neviem ci

zuzike123
25. okt 2020

@kmihi tiez prave hladam ocnu pre syna, lebo dostal u "nasej" okuliare a vidi cez ne horsie ako bez okuliarov, tak ho chcem dat niekde inde premerat. Ja este zvazujem Neoviziu, Dr. Bohm a Zeiss v Boroch, len sa neviem rozhodnut. Na ploche som uz videla aj negativne recenzie na Elizovu a ja potrebujem ozaj odbornika aj s vybavenim, tak neviem ci to risknut...

nika82
25. okt 2020

@zuzike123 a kedy to asi pisali , lebo ja som unaj od decka a nemozem nic zle napisat

79bublinka
25. okt 2020

Ja odporucam,Mudr Veselinu Turansku

kmihi
autor
26. okt 2020

@zuzike123 ja som syna nakoniec objednala k tej p. Doktorke Elizovej kedze som ziadne zle recenzie nenasla. Ma ale riadne plno a najblizsi termin mame o necele tri tyzdne. (Taky co nam vyhovuje). Naozaj ma plno ale chcela som ju skusit. Uvidime. Verim, ze to dobre dopadne a bude si vediet poradit aj s tym nasim malym vrtochom 😅 uz vidim ako bude vyvadzat 🤦🏻‍♀️😩

zuzike123
26. okt 2020

@kmihi ak nezabudnes, napis mi ako si bola spokojna, diky

nika82
26. okt 2020

@zuzike123 kde si nasla tie negativne recenzie

zuzike123
26. okt 2020

@nika82 v skupinke Bratislava

nika82
26. okt 2020

@zuzike123 no som vtej skupine a nic som nenasla take respektivne nic pod oznacenim ocna

marselita10
1. feb 2021

@kmihi Ahoj, mozem sa spytat kolko berie Dr. Elizova za vysetrenie? Nanasla som cennik. Tiez potrebujem objednat 5 mesacneho syna na vysetrenie. Jedno ocko ma mensie ako druhe. Tak nech sa na to pozrie odbornik.

nika82
1. feb 2021

@marselita10 ak sukromne rataj minimalne 50e zalezi co bude robit

kmihi
autor
1. feb 2021

@marselita10 tak nakoniec sme u nej aj boli a naozaj sa malemu velmi venovala. Napriek tomu ze bol ako utrhnuty z retaze, sklbal sa, tak mala trpezlivost veru. Za celkovu prehliadku sme platili 80€

marselita10
1. feb 2021

@kmihi

@nika82 Dakujem 🙂