Tehotenstvo - doktor v Bratislave, ktorý nevyžaduje očkovanie/testovanie

dievca1558
26. aug 2021

Ahojte, prosím Vás, nájde sa tu niekto, kto zastáva názor neočkovať sa a netestovať počas tehotenstva (ja patrím k tým, kt. by nešli tak či tak) a poskytne kontakt na gynekológa /-čku pôrodníka /-čku v Bratislave, ktorý to nevyžaduje? Ďakujem

zuzka102
26. aug 2021

A ktorý to vyžaduje prosím ta? Počujem 1.krat.. Keď chceš konkrétny tip, napr. tu to vôbec neriešia www.femmesro.sk

klip0
26. aug 2021

Ake nevyžaduje? Môže sa ťa opýtať či sa dáš ale určite nie vyžadovať. Ja som v 21tt a lekár sa ma nato ani nepýtal, ani test nechce a chodím k nemu aj s manželom

thereisabear
26. aug 2021

Dosť pochybujem, že pri pôrode nebudeš potrebovať test, veď lekári robia v nemocniciach, tam testy treba bez ohľadu na osobný názor lekára. U bežných lekárov odo mňa ešte test nikto nepýtal, max. som vypisovala čestné vyhlásenie

ajka0207
26. aug 2021

@dievca1558 ku pôrodu budeš potrebovať test všade a ak pôjdeme do "horších farieb" tak aj k doktorovi.

klip0
26. aug 2021

Ale áno ak sa pýtaš aj na pôrod tak test budú určite chciet ako baby pisu. Veď to je ale najmenej pri pôrode

zuzka102
26. aug 2021

No pri pôrode jasne ze test bude treba, ale u gyn. som to nikdy neriešila, nepýtali sa vôbec, a u iných lekárov max. vypísať cestné vyhlásenie.

dzepeta
26. aug 2021

@dievca1558 tiez si myslim ze v nemocnici na prijime ti asi budu chciet urobit test. Jedine ze by si sa rozhodla rodit doma🙂 tam ti netreba nic🙂

emalka
26. aug 2021

@dievca1558 Ako pisu baby, v ambulancii to od teba nikto nepyta, chodim yam ako na klavir a ani raz nic nechceli. Ale v nemocnici pred porodom to riesit budu, to nieje na porodnikovi.

myrra81
26. aug 2021

@dievca1558 u gynekologa ani nahubok som nemusela mat ale v porodnici teraz v juli PCr aj Atg…

xxxslniecko
31. okt 2021

no nazor je jedna vec, fakt ze riziko nakazy je aj u gynekologa je druha... Ja som u svojho gynekologa, ktory je proti ockovaniu aj ruskam zrejme chytila Covid, takze si davajte s tymi vasimi slobodnymi nazormi hlavne pozor!