Zazmluvnenie pôrodníka na Antolskej

kattien1992
30. sep 2020

Ahojte, vedel by mi niekto poradiť, kedy si začať riešiť porodnika na antolskej keď mám termín 4.1.2021? Kamoška rodiaca v polovici januára s tým začala nakonci novembra a jej,, favorit,, už nemal voľno na jej porod. + stačí si tam zavolať najprv do ordinácie a dohodnúť sa? Vopred ďakujem za odpoveď 🙂

summergirl
30. sep 2020

@kattien1992 neviem ako to je teraz (až budúci týždeň sa chystám na prvú poradňu na Antolskú), ale keď som rodila dcéru vo februári 2018, tak som zmluvu s lekárom podpisovala až na tej prvej poradni v nemocnici v 36-37tt. Mne môj gynekológ ani nedával skôr kontakt na pôrodníka ako na poslednej poradni u neho. Neviem či sa to rieši až takto dopredu 🤷. Ešte som sa s tým teda osobne nestretla.

renka30
30. sep 2020

@kattien1992 nerozumiem, ako ze nemal volno na jej termin. Ja som mala zazmluvnenu lekarku po obidva razy ale nebolo to na presny termin, kedze nevies ci budes rodit v termine pred, ci po. Pri druhom porode som lekarku "vytiahla" z postele o 2:30, lebo vtedy ani nemala sluzbu. Ale teda to uz bolo pred 9 rokmi, tak neviem, ci sa veci od vtedy zmenili.

renka30
30. sep 2020

@kattien1992 ale teda určite je to nejako obmedzené počtom zazmluvnených pôrodov na jedného pôrodníka na mesiac

loginexistuje
30. sep 2020

tak v tom termine mavaju lekari dovolenky alebo uz tam ma naplanovane vlastne pacientky co k nemu chodia od zaciatku tehotenstva alebo proste z roznych dovodov ktore lekar nemusi vysvetlovat