Rodičia a učitelia z okolia Čadce proti podmienkam do školy

mima122
16. apr 2021

Je tu niekto z Čadce a okolia proti týmto podmienkam nástupu deti do školy?

robin30
17. apr 2021

@stanulienkat ziena zlate hod sa do kludu.

maciatkolulu
17. apr 2021

@mima122 a to sa testuje len druhý stupeň v škole, či ako?

maciatkolulu
17. apr 2021

@stanulienkat trochu kľudu, našťastie na sk sa už pomaly dostáva zdravý rozum, aspoň s tými ruskami na ulici, ved keď sa ty, princezná bojíš, sed doma, PRETOZE tie testy sú úplne zbytočné a tobôž raz za 7 dní, čistá debili na, ale slaboduchejsi si myslia, že wow, ako to spolu dáme... Akí sú zodpovední... Svata prostoto. Nuž nám testujú deti uu dobre 3 mesiace a to 3 x týždenne, malé deti, prežívajú, majú z toho srandu atď. Ale ma to aspoň trosiiiicku väčší význam ako 1x do týždňa. A uplny nezmysel je testovanie jedného rodica🙏🙃😂ostatní v domácnosti co?? A samotné decko, čo? Takže písať tu niečo o zodpovednosti a riešení je totálne cez

tama321
20. apr 2021

@mima122 ahoj, deti boli dlho doma a rodičia urobia všetko preto, aby išli do školy. Neuvedomujú si asi, že toto všetko smeruje k vakcíne. Neverím vláde, že toto je pre naše zdravie!!! Ja dieťa testovať nedám, pretože neverím tým testom. Neboja sa rodičia o zdravie? Myslím že aj vakcínu podaktorí dajú... 😔 Viem deti doma, nič dobré osprostievaju, bez kontaktu s deťmi,... Ale keď už tak aspoň s pluvacim testom. Ale žiaden kloktaci a žiadne paličky. A ešte keď tu čítam ako chcú deti chrániť rúškom... Ktoré poškodzuje zdravie a berie nám kolektívnu imunitu. Nepodceňujem žiadne ochorenie ale pandémia tu nie je. Však každý kto sa o to zaujíma tak vie...

kulinan
21. apr 2021

@tama321 predstavte si, ze sa zaockavat dame. A ? V com je problem. Ak potrebujeme kvoki praci ockovat, nebudem teraz sediet doma na riti a cakat ze mi padnu holuby....
Zo vsetkeho robite vedu. Aku ujmu ma syn prvy stupen, ktory chodi stale do skoly s ruskom cely cas ? Ziadnu. Imunita sa buduje roznymi sposobmi. A testy ? Dnes je na vyber...poviete pluvaci ano,kloktaci nie...a co na to umrie ? ze vyklokta vodu ? Palicka sa dnes dava niekde len na okraj nosa...ani neviete ze nieco robia. Chceme zit, ale nic ,ziadne obmedzenie neprijmeme. Ste sobecky a myslite len na seba v tomto pripade. Ale ja sa pozeram na ucitelku v triede ktora prekonala rakovinu...asi tolko.

mima122
autor
21. apr 2021

@tama321 ďakujem za názor aspoň nie som sama . Dcéra neidem do školy sama z triedy a syn dvaja ale aj tak to je málo ale som rada že nie som sama

daniela1911
10. máj 2021

@tama321 rúško poškodzuje zdravie ? 🤣🤣🤣 chudáci naši zdravotníci a operatéri, hodiny operujú s rúškami a zachraňujú životy... stará diskusia ale pobavilá.
Viete dámy, treba si kúpiť zdravotnícke nezávadné rúška a nie čínske po obchodných domoch... že to stojí viac peňazí ?! Keď už sa búriť tak - TOTO mal byť tlak rodičov, aby všetky dezinfekčné a ochranné potreby zabezpečil štát pre zriaďovateľov škôl. A nie aby deti nabalili doma.. a za ďalšie, deťom rúška absolútne nevedia! Berú to ako súčasť života a plus si začali umývať ruky, a v ordináciách to je vidno. Počas prvej vlny, bolo vypredané v lidli obyčajné lacné tekuté mydlo.. to dovtedy si ľudia neumývali ruky ?!