Prihlás sa
Zaregistruj sa tu!
Bazár
Diskusie a skupiny
Príspevky
Poradne
Recenzie
Magazín
Pridaj diskusiu
1. trimester
3
ľudia prispeli za týždeň
Odoberaj
1153
Prejdi na najnovšie príspevky
Som v 7. týždni a nemôžem mať pohlavný styk. Mali ste to aj vy?
17
banbinka
Pred 12 rokmi
Som v 11. týždni a nemám príznaky
9
matikeks
Pred 12 rokmi
Akú hodnotu ľudského choriového gonadotropínu ste mali v 5. týždni?
17
glopsa
Pred 12 rokmi
Nevoľnosť v 11. týždni
21
janka1989ya
Pred 12 rokmi
Strie na prsiach v 10. týždni
11
matikeks
Pred 12 rokmi
Kyselina listová a zlý spánok
9
subbinka
Pred 12 rokmi
Žiadne žlté teliesko a hematóm v maternici v 7. týždni
3
epa105
Pred 12 rokmi
Žiadne brucho v 9. týždni
19
matikeks
Pred 12 rokmi
Calibrum Babyplan
10
majusik26
Pred 12 rokmi
Beriete aj niečo iné okrem kyseliny listovej?
16
eunika81
Pred 12 rokmi
V ktorom som týždni?
18
veronikahm
Pred 12 rokmi
Kto užíval Jamieson Prenatal v tehotenstve?
19
nel25
Pred 12 rokmi
Čo papáte v prvých týždňoch?
37
eunika81
Pred 12 rokmi
Som v 4. týždni a svrbí ma telo
4
denisse1311
Pred 12 rokmi
Miznúce príznaky v 9. týždni
16
anoska
Pred 12 rokmi
Som v 12. týždni a stále sa zle cítim. Čo mám robiť?
31
bielkaaa
Pred 12 rokmi
Čo vám pomáha na nevoľnosť v prvom trimestri?
28
ana2512
Pred 12 rokmi
Bude už lekárka vidieť srdiečko v 7. týždni?
4
janka1989ya
Pred 12 rokmi
Kedy ste začali cítiť prvé nevoľnosti?
36
babulkovo
Pred 12 rokmi
Veľkosť bábätka v 12. týždni
13
radpp
Pred 12 rokmi
Nebolestivé prsníky v 5. týždni. Je to normálne?
9
misako
Pred 12 rokmi
Silný záchvat smiechu s bolesťami v 11. týždni
9
leria
Pred 12 rokmi
Je vidno žĺtkový vak a plod nie. Čo to znamená?
15
nicebaculka
Pred 12 rokmi
Som na konci 1. trimestra a nemala som žiadne nevoľnosti
11
saskiaaa
Pred 12 rokmi
Dve fazuľky na prvom ultrazvuku
13
maribell
Pred 12 rokmi
Novinky
Zoznam skupín a diskusií
Opýtaj sa nás
Kódex
Pravidlá bazára
Všeobecné podmienky používania
Kontakt
Hlásenie nezákonného obsahu (DSA)
Reklama
Kariéra
Cookie pravidlá
Ochrana osobných údajov