Kyselina listová a zlý spánok

subbinka
2. mar 2014

Ahojte baby urcite je tu vela takych tem ale som tehotna este som nebola na gynde a zacala som brat pred piatimi dnami kyselinu listovu jamieson 1000mcg alw nemozem po tom spavat nechce sa mi vobec isr spat a rano som uz o 4hore

sarah27
2. mar 2014

@subbinka to nemas urcite z kyseliny listovej, ale z toho, ze si tehotna ...

subbinka
autor
2. mar 2014

@sarah27 som myslela ze praveze naopka ze vtedy byva zena unavena nir ciperna

sarah27
2. mar 2014

@subbinka je to individualne, ja napr. idem skoro spat a v noci sa pozeram potom do blba 3 hodiny, takze problémy so spankom... a co mam 3 tehotne kolegyne, ani tie nemozu v noci spat

subbinka
autor
2. mar 2014

@sarah27 aha cize tu kyselinu mozem dalje brat uz som ju chcela brat kazde dva dni

bajana
2. mar 2014

kyselina listova je v rannom stadiu tehotenstva velmi velmi dolezita....takze ju rozhodne ber....ja som ju brala rano po ranajkach, to uz ucinok na nocny spanok nemoze mat....
@subbinka

simonkazga
2. mar 2014

ja som tiež nevedela spať. Počas celého tehotenstva som spávala max. 4-5hodín denne.

bambinkaa
2. mar 2014

@subbinka to je od tehotenstva, poznam ten pocit, minimum spanku (u mna 2-3 hod.), dalsi den rozbita, co uz. Ale kys. listovu urcite ber. Alebo ak mas pochybnosti zmen znacku. A spanok sa snaz doplnit. Ak to neide v noci, tak hocikedy trebars aj cez den, aspon hodinku, dve, aby si potom nebola uplne vycerpana. A gratulujem k tehotenstvu 🙂

subbinka
autor
2. mar 2014

@bambinkaa dakujem znacku menit teda nejdem ved ich tam je sto tak ich douzivam no s tym spqnkom je to strasne

bambinkaa
2. mar 2014

@subbinka urcite je ja viem, mozno Ti tu baby este poradia co s tym???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre