13 - dňová mliečna diéta. Začínam, kto sa pridá?

eliska666
17. okt 2011

ajojte,
dnes začínam už odskúšanú 13 dnovú mliečnu dietu, nepridá sa niekto? Bolo by fajn sa podporovať 😀

eala
25. júl 2012

@katarina279 tak to je pravda, teraz je dôležité malinké. 🙂

ketere
26. júl 2012

@eala ahoj, vydržala si? koľko si zhodila? ja som ju raz držala a zhodila som cca 5 kg, no vydržala som len nejakých 8-9 dní... bolo to super.. teraz tiež nad niečim rozmýšlam, po pôrode sa na mňa tie kilá lepia a lepia.. už fakt neviem, čo so sebou ☹ ☹ ☹

ketere
26. júl 2012

@ibajeho ahoj, ideme na to? od dnes? 😀 ...tiež nebudem popritom cvičiť, tiež som po cisaraku 😀

ibajeho
26. júl 2012

@ketere moc sa mi nechce 😀 akurat si idem dat termix lebo som strasne hladna 😀

matam77
26. júl 2012

Ja by som sa hend pridala, ale ako to robit s varenim pre deti? Sem knedlicky, tam halusky, sem rizotko, tam tekvicka ... mam na to len pozerat? A pre dve zabky, to aby som varila za hrsticku..... Viem, ze musim cosi zacat so sebou robit, ale neviem sa odhodlat. Mne sa to skratka pri detoch neda. TEraz prazdninujem, ale od septembra zas budem na super jedalenskej strave .... zase sa neodhodlam, lebo ten pocit, ze ani len nalozit na tanier si nebudem musiet sama, len to vsetko popapkat .... Ale teda k teme ..... skusim od zajtra sa pridat. Teraz uz mam ranajky v sebe.

kalifa28
26. júl 2012

@ketere aspon minimum aerobnej aktivity zvýši efekt diety o 50%... pozerám, že malá má u 4 mesiace, ja som začala poctivo zumbovat po troch mesiacoch od sekcie a všetko bolo o.k.

ketere
26. júl 2012

@matam77 to je na tom najhoršie, tiež musím pre muža variť... no a neochutnaj alebo nedaj si z takých dobrôt... 😒

munu
26. júl 2012

no ja neviem, dietovat bez cvicenia, zvlast ak chcete zhodit nejakych 10kg a viac sa velmi nevyplati.. radsej trosku este vydrzat, chudnut pomaly, nie tak rychlo a potom sa nakopnut aj do cvicenia.. inak vam bude pokozka ovisat, lebo ju nebudete cvicenim spevnovat.. ja som zhodila teraz 19kg za 4 mesiace, ale poctivou dietou, ze som jedla len vela zeleniny a na obed hocico, co bolo navarene a a chodim do posilky kedy to je mozne a ide to.. podla mna je to lepsie, nez len dietovat.. ja by som cisto na diete nevydrzala.. ja potrebujem aj cvicit, aby som videla, ze ta dieta ma zmysel nejaky.. hmm

eala
26. júl 2012

@ketere dnes mám druhý deň, zatiaľ je to ok. Uvidíme, ako to pôjde ďalej. nO to je aj môj prípad, po pôrode mi zostalo 5 kíl, no ďalších 5 kíl som nabrala, takže mám čo zhadzovať... Držím ti palce 🙂

keksicek
26. júl 2012

@ibajeho
@eala takže baby, dnes som začala, zatiaľ mám za sebou jeden nízkotučnú jogurt a vela vody, zatial je to v pohode 😀
uvidím neskor a vecer 😖

ibajeho
26. júl 2012

@keksicek drzim palcee, ja neviem ci vobec aj zacnem lebo som si uvedomila ze tym ze kazdy den varim a dokonca aj peciem sem tam tak sa to pre mna neda dodrziavat. Ochutnat predsa musim a ci este potom tomu aj odolam, no pochybujem. Je to zapeklita situacia 😠

keksicek
26. júl 2012

@ibajeho ja tiez varim, pre manzela, dufam, ze oddolam, asi mu budem varit jedla, ktore ja nemusim 😀

ibajeho
26. júl 2012

@keksicek hej aj to je riesenie, no ochutnat musis tak ci tak. Myslis ze sa tym ta dieta nenarusi??

eala
26. júl 2012

@keksicek Super, držím palčeky. 🙂

keksicek
26. júl 2012

@ibajeho ja vacsinou varim vecer, ked pridem z prace a to je uz aj mm doma, tak ak nezabudnem, dam ochutnat jemu, ved je to pre neho 😉
@eala dakujem a tebe sa ako dari?

eala
26. júl 2012

@keksicek zatiaľ dobre, na moje prekvapenie, lebo ja som nikdy nevydržala držať diétu. No teraz musím, už aj manžel si zo mňa uťahuje, tak to ma ženie ďalej...

mimivikinka
26. júl 2012

mliecna dieta urcite nepomoze krvnej skupine 0, skor naopak. Ja som este ako mlada drzala s kamoskou podobnu dietu, ona bola Bcko a jej vaha sla krasne dolu a ja som pomaly nic nejedla a vobec mi vaha neklesala. Vobec sme to vtedy nechapali, az neskor som zistila, ze mi ako 0-ke rozhodne mliecne vyrobky neprospievaju pri redukcii hmotnosti, teda celkovo. Ale drzim vsetkym palce, ja mam od porodu 22kg viac kvoli stresom s chorou dcerkou, tak diety neriesim a len dufam, ze to casom pojde dolu... 🙂

eala
26. júl 2012

@keksicek No čo, začala si? Ako sa darilo?

keksicek
27. júl 2012

@eala no tak vcera bol zly den, vecer som zacala byt strasne hladna, tak som zjedla kusok mozarelly, ale potom som sa stopla, ze konec, staci, musime vydrzat 😀 Dnes mam za sebou termix, za chvilu pride tvaroh. Myslim, ze dnes to bude lepsie, lebo tej potravy je viac. No ale ked som citala prispevok @mimivikinka tak neviem ci ja dam nieco dole, lebo ja som prave KS 0. Tak uvidim 😒 A ty ako, po 3 dnoch asi este nepocitujes zmenu, ci?

mravvcek
27. júl 2012

ja som ju drzala uz trikrat,clovek sa natrapi 🙂 ale schudne,chudla som 7 kil,co je podla mna nezdrave,lebo je to rychlo za dva tyzdne a poviem vam do roka som ich mala naspat.... radsej 90 dnovka a zmenit navyky

eala
27. júl 2012

@keksicek kúsok mozzarely isto nevadí. Ja som si dala večer taktiež. Dôležité je dodržiavať časový odstup a zloženie jedál. Ja dnes celkom fajn - zatiaľ, uvidíme, čo bude ďalej 😀

eala
27. júl 2012

@mravvcek každému vyhovuje niečo iné. Ja som 90 - dňovku skúšala a mne nesedela vôbec a hlavne to ovocie na raňajky. Asi treba vyskúšať viac alternatív a potom človek vie, čo je pre neho najlepšie 🙂

jaannuusskkaa
27. júl 2012

ja sa do toho daaaam hehe vyskusam vsetko 😎

eala
28. júl 2012

@jaannuusskkaa no čo, dala si sa na to, alebo zatiaľ nie?

jaannuusskkaa
28. júl 2012

od pondelka sa chystam mangel ide na tyzdnovku tak sa mi bude lepsie chudnut..... 🙂

cencula
29. júl 2012

jaannuusskkaa ja sa tiež na nu od pondelka chystám

sofinkaaaaaa
29. júl 2012

Ahojte,tak na tuto dietu sa chystam uz tri roky,takze od zajtra idem na to 🙂

matam77
30. júl 2012

TAk ja som na dietu nenabehla, ale uz piaty den zapinam DVD so Cindy C. a cvicim poctivo a to ma automaticky nastartovalo, ze sa neprezieram, nedojedam po detoch a neveceriam. O 17.00 uz len jogurt. Pripadne melon, alebo rajcinu a kilo uz je dole. Tak vela zdaru s mliecnou!

keksicek
31. júl 2012

dnes je šiesty den a 2kg dolu, tak sa to snáď ešte posunie 😉

jaannuusskkaa
31. júl 2012

@cencula super tak ideme nato :D