13 - dňová mliečna diéta. Začínam, kto sa pridá?

eliska666
17. okt 2011

ajojte,
dnes začínam už odskúšanú 13 dnovú mliečnu dietu, nepridá sa niekto? Bolo by fajn sa podporovať 😀

packofit
7. mar 2018

No k tejto vašej bludnej diéte !!!! Viete o tom že 90% ľudí nevie spracovať Laktozu z mliečnych výrobkov ? Viete že ženy pri častej konzumácie priemyselne spracovaných mliečnych výrobkov maju o 53% väčšie riziko rakoviny prsníka ?? Viete o tom že slovenská strava má už aj tak dosť mliečnych výrobkov a teda veľmi veľa ľudí má laktozovú intoleranciu ? Viete že intolerancia vedie k zápalom a tie vedú k chronickým ochoreniam ? viete o tom že táto dieta je postavená na čistom prijme bielkovín a tuku ? viete o tom že táto dieta zabudla na Laktozu a teda kvázi "ketogenna dieta" sa nikdy nedostanete do ketozy vďaka cukru z lakozy ? Viete o tom že táto dieta teoreticky bude fungovať pretože stratíte vodu a svaly pomerne oveľa viac ako tuku ? Viete o tom že si poškodíte trávenie pretože bielkoviny trávite dlhšie ?? Viete o tom že si rozhádžete hormony v tele ?? ASI NIE, lebo Janka z margecian to vyskúšala a schudla 3KG zabudla dodať že po vysadení tejto bludnej diety nabrala nas5 5KG... Gratulujem ak veríte priemyselne spracovanému mlieku. A poďakujte sa takýmto ľudom potom že ste stratili na chvíľu 3kg ale znižili ste si svoju kondíciu a zdravie .. .

swwan
7. mar 2018

@packofit jedna z najhorších,u mňa bez výsledku,nikdy viac

bbroskynka
7. mar 2018

Ja som schudla 6 kg a nenabrala som ich naspäť.

zenaajmama
7. mar 2018

Dalsia blbost pre tych co nechcú pochopiť že bez trvalej zmeny jedálnicka a bez pohybu to jednoducho NEPOJDE!!!!!! Žiadne zázračné metody neexistuju.
Velmi to je jednoduche.
Keď mas mensi vydaj ako prijem=chudnes.
Kto tvrdi ze "nic nejem a chodim cvicit a aj tak to neide" klame hlavne seba.

swwan
7. mar 2018

@bbroskynka z veľkej váhy to možno ide,ja som poctivo všetko dodržiavala a výsledok 👎 .

cencula
9. mar 2018

Ja som začala pred dvoma týždňami začala aj dodržujem aj nedodržujem, ale mám dole 2,5 kg v podstate som spokojná, lebo som na 100% nedodržiavala.

tinka1234567
11. mar 2018

@swwan preco v nemocnici?? co sa stalo?

macik166
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bebca115
13. aug 2019

Kočky viem že je to už asi neaktuálna téma ale predsa- začala niektorá z vás túto diétu niekedy v tomto čase? Ja už druhý deň odolávam nástrahám 🙂 čiže zajtra treti den.

packofit
13. aug 2019

@bebca115 vykašli sa na to je to totálne nelogická diéta.. resp. ak teda chceš hazardovať so svojím zdravím, narýchlo schudnúť a potom možno pribrať ešte viac tak kľudne choď do toho

packofit
13. aug 2019

@zenaajmama veľký kalorický deficit - > zvýšený stres pre tvoje telo, spomalenie činnosti štitnej žlazy a metabolizmu... Telo sa ťa len snaží ochrániť a pripraviť na ďalšiu možnú hladovku = jojo efekt ... ver mi je to zložitejšie ako len kalorický príjem vs výdaj.. keby to bolo také jednoduché, fitka krachujú a tréneri neexistujú 🙂

bebca115
14. aug 2019

@packofit uvidim či ukončim zatial mam velmi nekvalitný spánok kvoli deficitu jedla, bojim sa len že mi to udrie na mozog, jojo efektu sa nebojim to je najmenej.

macik166
14. aug 2019

@bebca115 Ja som na proteinovej diéte od včera. Mojím cieľom je schudnúť 24 kg. Z váhy 89. Ako si na tom ty s váhou? Koľko plánuješ schudnúť?

bebca115
14. aug 2019

@macik166 fúha 24 kg,dosť. Držim ti palce. Ja som mala pôvodne 76kg. Bez diéty som schudla 8kg a diétou zatiaľ 2,5kg, pričom ju držim 3.deň. Plánujem na 60. Čiže ešte 5,5kg.

packofit
14. aug 2019

@bebca115 nemám viac čo k tomu dodať je to totálne nelogická diéta a hazardujete so svojím zdravím ... ak by som pridal moje premeny a písal že ľudia pili savo tiež to budete robiť ? :O

slecinqa1
26. jan 2020

Pozdravujem. Diétu som držala keď som chodila na výšku a úspešne. Bola som mladšia a chcela som byť aj chudsia 😉 A dokonca som aj schudla none pametam si presne koľko. Teraz som doma na materskej, nemám žiadny fyzicky pohyb skoro a zajtra chcem začať. Asi pred 3 rokmi som mala problémy s travenim z prejedania a dieta mi pomohla menej jest, jest menšie porcie, neprejedat sa a vyriešilo mi to problémy s trávením. A samozrejme z 76kg som šla na 65kg. Za cca 4mesiace. Teraz som sa začala opat prejedat, cítim tiež problémy s trávením a vážim cca 68-69kg a možno aj viac. A necítim sa dobre. Chcela by som ísť aspoň na 62 keďže toľko som vazila minule leto. Pokiaľ nezačnem takto drasticky inak sa neprinutim jest menej a menšie porcie. Pre mňa je to dobrý začiatok na upravenie stravy,naensie porcie a snáď aj vyradiť sladkosti. O to horšie že bývam s mamou ktorá vidí jediný zmysel v jedle😊😀 ale verím ze to dám. Pridá sa niekto?”

lubka474
26. jan 2020

@slecinqa1 ja by som sa aj pridala, len neviem ci to zvladnem. Vazim teraz 73 a velmi by som potrebovala schudnut aspon na 65. Prestala som jest chleba a pijem vela vody ale chut na sladke alebo slane - to neviem zvladnut

slecinqa1
26. jan 2020

@lubka474 začiatky sú najťažšie. To je samozrejme. Ale po 2-3 tyzdnoch zistíš ze sa to dá a potom to bude už len o zvyku. Prešla som si tým a úplne som jeden čas vyradila sladké po tej diéte. A bolo mi oveľa lepšie. Keď som sa videla na fotkách to ma naštartovalo že takto ja vyzerať nemôžem. A takisto aj teraz viem ze to nieje dobre a zdravé a ničí mi to telo zvnútra. To ma povzbudzuje a posúva ďalej. Je to veľké sebazaprenie ale keď to zvládneš prvé dni ďalšie už budú stále ľahšie a ľahšie bez tých sladkosti. Až nakoniec zistíš ze život je oveľa lepší aj bez nich 😊👍

lolinecka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz