Hľadám parťáčku na 13 dňovú mliečnu diétu

havehope
13. nov 2013

Ahojte baby,
neprida sa niektora z Vas ku mne od zajtra k mliecnej diete? Uz som ju predtym robila, vysledky ma, len mi momentalne chyba dostatocne sebazaprenie, tak by bolo fajn s niekym zdielat tazke chvile, aj super vysledky. Hm?

soniatko
13. nov 2013

@havehope ahoj, ja som si akurat pozrela na nete, ze co je to za dietu, lebo som o nej nikdy doteraz nepocula...no a zda sa mi, ze toho jedla je tam straaasne malo...i ked tych -8kg, ako tam pisu, by ma potesilo... 😉

soniatko
13. nov 2013

@havehope nevies nahodou, cim by som mohla nahradit varene vajicka? brrr, tie fakt nemusim...

elenka6
13. nov 2013

@soniatko surovymi 🙂

soniatko
13. nov 2013

@elenka6 bleeee...velebnosti budu blejt... 😀 😀 😀

elenka6
13. nov 2013

@soniatko možeš si ich spravit ako praženicu na troške oleja 🙂

veraba
13. nov 2013

@havehope no ja by som to skusila len si musim prestudovat tu dietu lebo ju nepoznam

valentina99
13. nov 2013

@havehope No to čo som si všetko prečítala o mliečnej diete, tak tomu hovoríš dieta? ...Sami uznáte, že takéto stravovanie je drastické a môže vážne poškodiť Vaše zdravie. Takže rada na záver : takúto diétu nikdy neskúšajte, určite sa Vám odplatí jojo efektom a zhoršením zdravotného stavu. Po skončení mliečnej diéty, keď sa začnete vracať na normálnu stravu, tak zaručene schudnuté kilá priberiete naspäť.

http://schudnut-ako.webnode.sk/mliecna-dieta/

lasocka1
14. nov 2013

ahoj, ja ju mam akurat dnes uz 3 den :D uz som ju mala aj davnejsie predtym a schudla som 5kg za 2tydne tak vela stastia :D inac dieta nieje vobec drasticka, citim sa uplne normalne ziadne stavy a jedlo mi staci je to sial zvyku. Ked je zaludok zvyknuty ze don hodis kilo jedla tak je jasne ze zo zaciatku bude protestovat :D ale ja necitim hlad, vela pijem vody a celkovo mi to staci a to som papkos :D tak vela stastia

havehope
autor
14. nov 2013

je to presne ako pise lasocka1. nie je drasticka, ani nezdrava, omnoho nezdravejsie je to, co nazyvame bezne stravovanie, co ale je fakticky prejedanie, nase telo to pretazuje. takato 2-tyzdnova dieta je v prvom rade ocista a velmi to pomoze organizmu, odlahci ho to, detoxikuje. tiez som ju uz v minulosti robila, schudla 7 kg, casom sa vratili fyziologicky 2 kg, takze stale super. nie je na tom nic nezdrave, a aj davky su ok, len nasa konzumna spolocnost je zvyknuta na neadekvatny nadbytok.

havehope
autor
14. nov 2013

@soniatko elenka6 ma pravdu, prazenica je v pohode, alebo aj volske oko na trosinke oleja. ja som to tak tiez nahradzala.

demo
14. nov 2013

@havehope o detoxikaciu nepojde ani nahodou. Konzumaciou mlieka a mliecnych vyrobkov typu termix sa este nikto nedetoxikoval. Iba to uvadzam na spravnu mieru, aby ste si od tejto diety neslubovali nieco ine,okrem toho, ze schudnete.

lasocka1
15. nov 2013

pome baby drzte :D ja mam dnes 4 den zvladam na jednicku s hviezdickou :DDD

havehope
autor
16. nov 2013

Super, drží sa. Ja sa tiez snazim, ale dnes je to pre mna o dost ťažšie ako napriklad včera. Váhu si sledujes, ci az na konci si pozrieš vysledok?

lasocka1
17. nov 2013

ja som za 4 dni dala dole 2,8kg, 😀 hlad necitim, pijem moc mozno aj preto, este som nemala kriticky den tak som na seba hrda....nevazim sa kazdy den len vcera som mala chut uvidime kedy sa znova odvazim :D bojuj, vela pi a pozri sa aj ty na 4 den aby ta to nakoplo a povzbudilo do dalsieho :D

ivetka1980
18. nov 2013

Dnes 7deň,cítim sa dobre,dodržiavam pitný režim /predtým to bol veľký problém u mňa/,teraz v pohode aj 2,5l denne.Už ani ten hlad nepociťujem tak intenzívne ako v prvé dni 😉

lasocka1
21. nov 2013

super! len tak dalej :D sikulka, ja mam dnes 10 den a pohodicka, hlad necitim dokonca sa mi stane ze aj jedno jedlo vynecham co mam taky uponahlany den a nestihnem ho tak ho rovno vynecham a v pohode nechyba mi to:D pit pijem aj ja tie 2L minimalne vzdy uz mam dole vyse 4kg na 8 den so sa vazila a mala som 4kg fuc, tak teraz mozno uz aj viac ale pockam na 14 den, potom sa odvazim :D kolko chces schudnut? alebo bolo by ti treba? ja mam o 2 tyzdne 30tku tak chcem schudnut do vtedy na 70kg na zaciatku diety som mala 79kg tak este 5 kg, mala by som zacat pomaly aj cvicit, uvidime ako bude manzel napomocny :D no a potom je moj ciel 63kg :D tak idem bojovat az do mojho ciela, po 14 dni pokracujem dalej v plane az kym nebude 70 kg :DDD drz palce ... 😀

lmwoman
22. nov 2013

@havehope ja idem od pondelka na dietu s jablcnym octom 🙂)))

ajsenz
22. nov 2013

@lasocka1 ja začínam v nedeľúú držte palce..už som raz schudla 11 kg 😉

kikavicek
24. nov 2013

@ajsenz to si schudla tou mliecnou dietou 11 kg

klaudialip
26. nov 2013

ahojte,chcem to tiez skusit,len mam problem s tym masom,ja nie som masovy typ,skoro vobec ho nejedavam,nemozem to obmenit niecim inym?

babo78
26. nov 2013

Kluadialip skus si dat namiesto toho bud cotee chees alebo tofu

klaudialip
26. nov 2013

@babo78 skusim,hadam to bude lepsie.ty si to skusala?

babo78
26. nov 2013

@klaudialip ja som mäsova takze nastastie nemusim riesit alternativy🙂

klaudialip
26. nov 2013

@babo78 ja myslim tu dietu ci si skusala ako celkovo a ci zabrala

babo78
27. nov 2013

@klaudialip Aha🙂
Ano, hlavne kvoli tomu aby som mala system pravidelneho jedenia, lebo ja som sa najedla rano, na obed a potom som uz nejako nestihala a popritom som vela cvicila. Zabrala velmi dobre, na mna az velmi, nakolko som mala cca 46kg a schudla som na 41-42. Teraz mam tiez tych 46 ale chcem mat zase ten system 5tich jedal, tak som sa na to dala. Aj ked zo zaciatko to je tazke lebo su tam naozaj male porcie ale da sa to vydrzat, hlavne telo ma prisun bielkovin a vitaminov co je dolezite. Som si na to vtedy tak zvykla ze som ju vydrzala drzat aj 3x, s tyn ze cez vikend som si dopriala viacej jedla ale prevazne bielkovinoveho. Drzim palce🙂

veronicka1901
27. nov 2013

Tak na toto by ste ma nenahovorili. Boze, to je hrozne malo jedla a to si myslim, ze sa neprejedam. Dokazem upravit prilohy, pridat kopu zeleniny, vzdat sa sladkosti, ale toto by som v zivote nedokazala. Jedine, ze by ma niekto zatvoril na samotku, kde by nebolo ziadne ine jedlo 😀

veronika_21
27. nov 2013

Joj,joj,joj baby. Slovo "diéta" celé zle! Ale že úplne celé zlé! 😀 Papám, papám a zrazu že: idem držať diétu. Telo navyknuté na určitý príjem, zrazu mu ho nedám, telo sa začne správať čudne. Schudnúť, schudnem. Ale Jojo efekt sa dostaví. Nie o týždeň, mesiac, dva ale za rok, za dva ale s veľkou istotou a vaším najmenším čakaním sa určite dostaví! 😠 Neviem, skutočne neviem, na čo je toto "diéta" slovo dobré. Stačí si upraviť jedálniček, vyradiť nezdravé jedlá, škodlivé látky z jednálnička z jedál, pohyb a žijem zdravo, vyzerám skvele, postavu mám skvelú akú chcem X rokov, azda celý život! 😅 A nie, že "žerem,žerem" a zrazu idem držať diétu. Choré- to je choroba. Pri tomto slove, žena ktorá ho vypustí z úst by mala navštíviť psychológa. Nejdem tu nikoho poúčať, moralizovať, ani nič. Ale celý život športujem-zranenie a pod., to je iný psych.tlak na osobu, tiež som pribrala 10 kg- tablety, výživy, ale strava a pohyb a som naspäť. Bez toho aby som si povedala že teraz držím 10-15 dňovú diétu. Veď počkaj za pár rôčkov ako sa ti to odzrkadlí na zdravý. A potom sa budeš čudovať že a z čoho asi? A vtedy ťa to slovo diéta veru nenapadne!!! 😠 😠 😠

klaudialip
29. nov 2013

takze od dnes som zacala,celkove sa drzim,kedze moja strava bola dvakrat denne,len uz mi je zle z tej vody,co som dnes vypila,na veceru si dam asi jogurt,ale mozno mi postaci aj mlieko,tak uvidim :D zacal tu este niekto ako ja?abo sa niekto neprida nech niesom sama?