90-dňová diéta

monlienka
20. mar 2023

Ahojte zajtra začínam 90dnovu dietu pridá sa ku mne niekto?

tamtamka26
21. mar 2023

@monlienka no ja by som rada, aj som začala na zač roka, ale tie ovocné dni nedávam... Držala som ju cca pred 15r a schudla som 17kg, aj to viac menej udržala. Ale teraz vidím, ze som nejako vykysla 🙄. Chcem začať niekedy v apríli znova, budem viac vonku, nebudem z nudy jesť... Zatiaľ sa aspoň stravujem tak delene, ze nemiesam bielkoviny so skrobmi atď... Ale sladké je moja smrť 🙈

monlienka
autor
21. mar 2023

@tamtamka26 tak toto poznám veľmi dobre ja som tiež takto schudla ale teraz ako som pribrala to je celé zle....veď to sladké ja sa snažím nejsť ale príde stres a už to ide....

silwii
21. mar 2023

kedysi som ju skusala no nemozem povedat, ze by som nieco neschudla, ale fakt sa mi tazko drzala a nevedela som sa do neja az tak moc zapalit. ale ako nebola by som proti mozno dat jej este niekedy sancu

tamtamka26
21. mar 2023

@monlienka ja si myslím, ze je to aj vekom, ze to horšie znasame.... Ale pracujem vo firme, kde sú stále nejaké narodky, meniny, koláče a ja neodolá... Cca 10kg by mohlo ísť dole... 🫤

monlienka
autor
21. mar 2023

@silwii
@tamtamka26 ja som si odfotila to moje brucho a to ma dnes donútilo si nedať ani jednu sladkosť veď ja som absolútne nie so sebou spokojna

tamtamka26
21. mar 2023

@monlienka ani ja, skúšala som si gate v obchode a keď som videla tie stehniska!! 😳 Kurník, ale každú chvílu je nejaká oslava aj v rodine, v máji svadba 🫤. Po v.noci ideme na wellnes a potom s tým už začnem naplno 🤔🤔 hádam aj obočie bude za lepšiu cenu.

tamtamka26
21. mar 2023

@monlienka *ovocie 😁 potom aj obočie 😄

monlienka
autor
21. mar 2023

@tamtamka26 aj obočie by bolo lepšie keby ma lepšiu cenu 🤣 vieš čo ale ja som takto pribrata asi ani nikdy nebola a do leta ale by som to mohla dať dole nie?ale môj mentálny tréner môžeš byť 🤣

tamtamka26
21. mar 2023

@monlienka sak už počkaj na mňa, v apríli začneme spolu 😏 zatiaľ tak najemno trenuj napr ten štýl raňajok - ovocie a jedz oddelene...

tamtamka26
21. mar 2023

@monlienka ale sladké si neodopieraj, tvoje telo to v primeranom množstve potrebuje.. A náhodou schudneš skôr a viac ako ja... 😆🤔