90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
11. jan 2012

@martina020202 no je tam viac moznosti...mozes kombinovat aj syr masko a vajce...to mi vyhovuje......je to rozdelene len na zvieratka(vsetko co z nich pochadza) a pak rostlinky...ranajky mozesw normalka bud zver alebo kytky,podla toho aky den mas a neni nikde pisane ,ze kolko mas mat rostliniek (dni) a kolko zvierat...ja to robim,ze den rostlinky,den zvieratka,ale napriklad mi vcera zvysil salat z krabich tyciniek ,tak mam dneska druhe zvieratka a zajtra si dam rostlinky....ak chces daj mi email,ja ti ju poslem tam a pekne sa ti zobrazi

cessy
11. jan 2012

@borabora666 aj ja by som chcela , posles aj mne???

cessy
11. jan 2012

@martina020202 ja som sa naposledy vazila po 2 vodovom, ale zatial na sebe debadam zmeny 😠 , hadam to pride 😀

borabora666
11. jan 2012

@cessy to su otazky 😀 😀 😀 ...hodte maila baby a ja vam to hned preposlem

martina020202
11. jan 2012
martina020202
11. jan 2012

@cessy to preto lebo ty si aj tak tintitko 😀 😀 😀 ale mi objemnejsie to asi lahsie zbadame ako ty 🙂

martina020202
11. jan 2012

@cessy inak ja som mm povedala nech niekde skrije vahu lebo to zacina byt moja choroba sa stale vazit a nedajboze sa vecer odvazim a mam viac ako rano tak uz stresujem potom steper a stepujem dobre ze ne do rana 😀 😀

cessy
11. jan 2012

@borabora666 dakujeeeeeem

cessy
11. jan 2012

@martina020202 no ale ja si tak nepripadam, ked som bola zvyknuta na inu vahu ☹ ☹ ☹

cessy
11. jan 2012

@martina020202 ja mam vahu v kupelni a tiez som zavislak na nej......ja som sa vobec nemerala, pre mna je podstatna vaha....aj ked vsade pisu ze vaha nerozhoduje ale cm

borabora666
11. jan 2012

baby mate to poslane.... 😉 inak vsimli ste si,ze sme uz na strane 1000 🙂 🙂 🙂
ja som tiez zavislak na vahe,ale som chcela si spravit tabulku a aj odmerat cm,ale zasa som zabudla...nevadi o chvilku napravim 🙂

cessy
11. jan 2012

@borabora666 dakujem pekne, idem to pozriet 😵

ano ano, ja som si vsimla, vcera som pozerala ze 999 😅

martina020202
11. jan 2012

@cessy no veru ja som sa aj pomerala ale este sa neodvazim zistitovat vysledky v cm to az po vodnom dni 🙂
no ta 1000 je preklenuta uvidime do kolkej strany tu vydrzime kym schudneme tie hnusne kila 🙂))))

martina020202
11. jan 2012

@borabora666 aj ja ti dakujem tiez idem hodit kuk 🙂

martina020202
11. jan 2012

@martina020202 no a je to jasne vianocny rezen a salat uz nikdy v zivote neokusim 😢 😢 😢 😢 😢

borabora666
11. jan 2012

@martina020202 ja bysom tiez chcela s delenej stravy zivotny styl stravovania,ale verim,ze sem tam prehresky budu,lebo si neodpustim kasu,alebo ozaj stedrovecernu veceru a tak....ale zasa ked to je raz za cas,z toho 10kg nepriberies...ja to beriem takto

awooojky
11. jan 2012

Ahojte dievcatá no my s manzelom sme vcera zacali dietovat :D poviem vám pravdu obavy boli riadne ale teraz teda zatial len po vcerajsku ja nechapem ako máme schudnut.. teda ja som vobec nebola hladná co som bola strasne prekvapená dokonca som nevladala obed dojest....:D manzel si berie do práce ovocie lebo by od rána nevydrzal ale uvidíme ako to pojde dalej...

rebeka1977
11. jan 2012

ahojte stalice aj zbehlice 🙂 ...ja som si dnes dala doniest cestovinky so zeleninou...vcera som prisla neskoro z prace, rychlo varila ryzoto a morcaci vyvar....strasia dcerka je doma, je chora a manzel je s nou, tak aby mali co papat.....ja sa odvazim az p[o dasom ovocku, cize az za 6 dni....zatial nebadam rozdel i ked vaha je -cca 2kg / v pondelok/....toto mi vyhovuje...kamoska bola tiez na delenej, mala velku nadvahu a viem ze za pol roka dala dole cez 30kg, teraz ju sem tam vidam, ale nemam pocit, ze si to udrzala 😒

borabora666
11. jan 2012

@rebeka1977 no ja tiez pocuvam aj take nazory,ze se to niektorym babulkam vratilo nazpet,ale ja zo svojej vlastnej zkusenosti viem,ze me sa to nevratilo,z 90dnovky ano,tak uz zo zufalstva skusam tu delenu

martina020202
11. jan 2012

@borabora666 ved toto ze snad sem tam prehresok nezaskodi ale to az ked docielim to co chcem lebo inak by som si povedala no ved ked som mohla vcera mozem aj dnes hlavne pri sladkostiach sa casto ozyva to moje zle druhe ja 🙂

martina020202
11. jan 2012

@awooojky ahoj vitaj prezrad co take dobre ste konzumovali?je pravda ze v urcitych dnoch sa aj ja celkom fajn najem ale nie az do popuku cim menej tym lepsie a podla coho sa drzite?podla 90-dnovky?

martina020202
11. jan 2012

@rebeka1977 ahoj no veru je to aj o tom ze ak clovek sa urcity cas trapi aby schudol tak potom si musi davat pozor uz cely zivot co zje a kolko ☹ ☹ aj ked nie tak striktne ako pri diete

awooojky
11. jan 2012

@martina020202 ano podla 90 dnovky... videla som nase ucitelky na skole ako schudli krásne niektoré si postavu aj udrzali niektoré nie.. tak skusime... vcera sme mali prsia so salátom zeleninovým a vývar.. ale tam som uz nevládala chlieb iba manzel mal ja len vývar...ten salát ma uzasne zasítil co som bola az prekvapená... a tak ma to dost potesilo... D:

martina020202
11. jan 2012

@awooojky tak to je dobre ze mas taky pozitivny pohladpo prvom dni my sme uz po prvom tyzdni vyhladnovane ale pomaly si zvykame je dobre ze to drzite s manzelom ze sa mozete navzajom podporovat 🙂 vela zdaru🙂

cessy
11. jan 2012

ahojte, obedik za mnou, dala som si len varene zemiaky v supke s hlavkovym salatom 😉 🙂 🙂

cessy
11. jan 2012

@awooojky ahoj, dufam ze co najdlhsie z muzikom vydrzite 😵

cessy
11. jan 2012

@borabora666 ja som tiez takto presla z 90 dnovky na detoxikaciu, pamatas???

inak ta detoxikacia podla Macingovej, no hruza.....zvladla som 2 tyzdne ☹

martina020202
11. jan 2012

@cessy aj ja som si dala varene zemiaky ale ciste bez salatu to som len odbehla do bufetu pozerali na mna ako puk ze chcem len ciste zemiaky ze oni tak nepredavaju ale nakoniec mi dali ale salat nemali ☹ ale ked pridem domov rozmyslam ze si urobim tu falosnu jaternicu len neviem ci mozem ryzu a sosovicu ked som mala teraz zemiaky

borabora666
11. jan 2012

@cessy a kolko mal trvat ten detox? aj ti to pomohlo???? no ja som tiez po vydatnom obede...dopapkala som ten saltik z krabich tyciniek a rozmyslam,co si supnem na veceru,ci varit,alebo si dam len ak nieco narychlo...zajtra bysom chcela kapustove fliacky

cessy
11. jan 2012

@martina020202 no ja som tiez nad tym rozmyslala, a este ake pomery varit, aby toho nebolo vela, hadam po pol salky??????????......mam sice aj ryzu uvarenu pre MM a maleho, ale chutili mi take ciste zemiacky varene, tak som si dala len take.
inak neviem preco maju s tym problem predat prilohu, ked ju maju normalne ocenenu v cenniku........stretla som sa uz aj ja stym. no a stale je aj problem s cistou vodou z vodovodu v kaviarnach a restikach ☹