• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
@katka654 niekomu sa to vrati a niekomu,nie to zalezi od toho ako budes papat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a sleduj nas co mame na obed a mozes po nas opakovat,ja som mala dnes uhlohydraty a to som mala na obed makove slize mnam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra ovocie a to si urobim tie dusene jablcka so skoricou je to ako detska vyziva mnam
20. jan 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1lubika a kde je ta tabulka? rada sa pridam :wink:
20. jan 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave neviem, či sa mi to podarí, neviem ktorá kočka nás na to upozornila ale nájdi si ti na :
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?authkey=CKmg7tMG&key=0An6M8AnQ5sW5dDB...
Dúfam, že sa ti to otvorí. :sunglasses: :sunglasses: a potom sa tam dole dopíš - uvidíme, ktorá ako chudne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2012 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vložila to rebeka1977 a je to na strane 1004 týchto naších príspevkov. Tak sa vráť dozadu a tak nejak to urob. :frowning2:
20. jan 2012 o 17:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte na tu stranku do tabulky som sa pridala aj ja :slight_smile:
teda pekne s nas nazbieralo, uz len vydrzat. mne robia vikendy dost problem, lebo rodinka len vymysla co by zhltla. ja dnes ovocny den no na obed som zjedla 3 banany a to by sa asi nemalo vsak?
ale skusila som sa vazit lebo ste pisali ze sa vazite v ovocny den a mam dole 3.5 kg co ma strasne potesilo :slight_smile: .
novym kockam drzim palce....
dnes mam strasnu chut na chlebik :frowning2: - nikdy som si nemyslela ze mi bude takto chybat
20. jan 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anabelka83 diki za radu ja som si uz aj nasla take recepty celkom fajn strasne sa tesim uz aby som zacala:slight_smile:
20. jan 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marketa1304 ahoj,tak teda v skratke :slight_smile: 90-dnova dieta+dukanova dieta-striedanie a strasneee vela pohybu a vole :wink: teraz som v 8mesiaci tehotenstva,takze onedlho sa k vam opat pridam :sunglasses: vela stastia
20. jan 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1lubika dakujem, uz som sa tam pripisala :wink:
@hava77 aj ja mam ten isty problem s vikendami a tiez som dnes tak pozerala na cerstvy chlebik, co som brala detom... joj, celkom mi to chyba.... :wink:
20. jan 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa drzite??? ja som nemala cas ani sem nakuknut, vela robotky, rodina.......
alecelkom sa drzim, zajtra ovocie,uz sa tesim na jabcla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko, takze dnes ovocie, banan a zeleny caj uz mam v sebe. ako sa vam dari???
a zajtra sa vazim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: necitim ze by som zas nieco schudla :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:
21. jan 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy ahoj, ja mam v sebe zatial len jablkovy dzus, neskor som vstavala a nejak nie som hladna :wink: ja som sa dnes zvazila a zatial za celych 12 dni som dala dole 3,5kg, comu som dooooost rada, slo to hlavne na bruchu, konecne nevyzeram ako tehotna... :wink: je to strasne, ked tak clovek vyzera a kazdy sa pyta, ci cakame a pritom sa uz vyse 2 rokov snazime... :frowning2: rada by som tehu bola, ale ked to nejde, tak aspon chcem zhodit tie kila, co som vdaka tej liecbe, aby som otehu, nabrala... :wink:
21. jan 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mám za sebou 1 mandarínku a robila som pre rodinu langoše. Dnes mám uhľohyd. takže som spáckala 2 ks ale také malé čisté len s cesnakom, myslím že je to tiež namiesto pizze. Ja sa odvážim až pondelok - po ovocnom. Tak sa mi to vidí najlepšie.
@cessy myslím, že sa nám všetkým dobre darí - jednej viac, inej menej. Ale tešíme sa aj z mála.
21. jan 2012 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1lubika jasne ze sa tesime aj z mala, ale ani sa neako dobre necitum, unavena som.....asi bol narocny tyzden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som dnes mala zeleninove rizoto so salatom a ostalo mi aj na veceru...dnes celkom ok,ale vcera... :grinning: no comment..boli sme s mm na jednej akcii tak na veceru sa mi usiel rezen s cestovinovym salatom :angry: :grinning:
21. jan 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, chcem sa opytat ako je to s kukuricou a fazulou, v ktore dni sa mozu jest? dik za radu :wink:
21. jan 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave ked su skroby a mozu sa miesat,nie je to ako s bielkovinymi :wink:
21. jan 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisanka takze ked mam uhlohydraty a chcem si dat na pizzu kukuricu, tak asi nie, co? a na bielkovinovy den som si chcela dat fazulku s maskom... no ok, tak nie... :wink: dakujem :wink:
21. jan 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave fazulku mozes...ak myslis zelenu..ta sa rata za zekeninu,tak isto hrasok..ale hrach a fazula sucha-to je uz strukovina...a kukurica len cez skroby :wink:
21. jan 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sa k vam pridavam..zajtra ovocny den.. Rodinka bude papat obedik a ja sa uz budem tesit na pondelok :grinning:
21. jan 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisanka nie, myslela som klasicku suchu... takze strukoviny aj kukuricu len cez skroby? :confounded: tak to som potom pokazila, lebo ked som si robila pizzu, tak som si dala kukuricu a raz aj do zeleninkoveho salatu... :unamused: ale uz budem mudrejsia.... dik :wink:
21. jan 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnešný deň úspešne za mnou, celý deň veľa vody, čaju a večer čokoládka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zajtra ovocný - navarila som kapustovú polievku - tú asi môžem - takú tukožrútsku iba samá kapusta s par.pretlakom. Neviem čo vymyslím rodinke zajtra variť, aby ma to zajtra čo najmenej lákalo. :frowning2: :frowning2: Určite bude niečo mäsové. Ale odložím si na pondelok - tam môžem so zel. šalátikom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zajtra si asi urobím aj tie dusené jabĺčka - ako detská výživka.
:dizzy_face: :dizzy_face: mňamky :grinning: :grinning:
21. jan 2012 o 19:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1lubika kkek ovocny den zelenina eee
21. jan 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no teraz ani ja neviem,ako to je :frowning2: vola sa to vitaminovy den nie? a tam je aj ovocie a zelenina podla mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 to fakt,ze na vitaminovy den iba ovocie? :frowning2:
22. jan 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anabelka83 aj ovocie aj zelenina :wink:
22. jan 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fiiiiha a le sa nam to tu rozrasta super :slight_smile:

ja dnes bielkoviny a vymyslela som si sampinony plnene nivou mnamka :slight_smile:
22. jan 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som sa dnes vazila po 3vitaminovom dni a -6kg :slight_smile: tak sa tesim,dufam ze aj dalej to tak pojde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes bielkoviny-kuracie masko,a miesany salat zo zeleniny mnam,
22. jan 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som trosku zhresila-ale len alkoholom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boli sme na navsteve,ale teraz nas same oslavy cakaju ale uz som upozornila vsetkych ze drzim dietu,tak nech mi nic nenukaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak to nebudem jest :wink:
22. jan 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anabelka83 si šikovná, a podľa výsledkov sa vieš asi veľmi dobre ovládať. Ja som včera tiež zhrešila - mala som síce UH, strava dodržaná, večer koláčik ale potom som si dala za 32 poháriky demänovky - bylinného alkoholu. A dnes mám vitamíny - celkom to ide. Odvážim sa zajtra, už sa teším. Dúfam že budú dobré výsledky
22. jan 2012 o 14:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby tak po dlhej dobe som mala čas pozrieť čo je nové, ja dnes vitamíny ale zatiaľ v pohode. Inak ja jedávam kukuricu skoro ku všetkému aj na vitamíny mamiesto ovocia konzervu kukurice a v pohode váha ide dole ja mám aj tú knihu a tam sa nepíše že kukurica sa smie len na škroby ja sa podla nej riadim.
22. jan 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok