90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
23. mar 2012

baby ahojte..obdivujem vas!mne vaha stoji,som z toho dost na nervy...stravujem sa normalne,cvicim a kazdy vravi ze ako som pekne schudla,ze je to vidno...ze urcite aj viac ako 6-7kg,neviem...citim sa omnoho lepsie,dieta mi pomohla nastartovat sa....vedela som ze neschudnem vsetko co chcem pocas diety,dala som si casovy limit-do leta schudnut aspon 10kg...zatial to asi stiham 😀 minuly tyzden som prestala s dietou ale stravujem sa priblizne rovnako len nie tak prisne a vecer vobec nemam chut nieco vyjedat!!!!to tak ked zrazu si poviem ze mozem vsetko zjest,dam si aj kusok sladkeho ale vobec ma to nelaka tak som rada 🙂
velmi ma to hneva ze som prestala lebo som to chcela vydrzat do konca ale uz to bolo moc na psychiku,ved chudnutie je v hlave a mna to uz nebavilo,porusovala som a potom som si to este viac vycitala....ale zato teraz sa citim uplne super,jem mensie porcie,veceru lahsiu a ranajky vydatne!co mi velmi chybalo,cvicim denne 30min an orbitreku a verim ze budem chudnut dalej 😉
Drzim vam ostatnym palce!! 🙂

ketrinn
23. mar 2012

@mattahari xix ja este vcera vecer som zjedla asi 6 susenych sliviek a o 21.00 ma tak precistilo že az xixi ,budem tu teraz riedko mam doma manzela tak sa musim venovat ale sem tam kuknem 🙂 dnes si dam na obed kare na bazalbe z zeleninku co ide pod svieckovu -to ude namiesto zemiakou 🙂 uz sa tesim

kacenka1983007
23. mar 2012

@1lubika napíš nám receptík na tú omáčku 😉

1lubika
23. mar 2012

@kacenka1983007 - robenú ale kúpenú, asi som sa zle napísala. 😠 Ja kupujem rôzne také hotové omáčky a mám to. Cez týždeň veľmi nestíham, tak len tak narýchlo si robím jedenie. Akurát si chystám obedík. 😝 😝

mattahari
23. mar 2012

@sisanka Nevycitaj si, ze si prestala, ber to ako prestavku a kedykolvek budes mat chut, tak sa k diete vratis, ved ak sa teraz citis ok a kila nejdu naspat, tak si ich straz a oni zrejme pojdu dole, no pomalsim tempom, ked sa stravujes ako si pisala a este k tomu cvicis.
Aky orbitrek mas ? Ja si neviem vybrat, porad ci staci lacnejsi-stredny-najdrahsie urcite nepotrebujem k beznemu domacemu cviceniu, len neviem co si mam vsimat ake parametre. Viem, ze by nemal byt prilis hlucny a tie pocitace ci merace uz maju skoro vsetky, a ved staci zakladne veci a nech to SLAPE 🙂))

mattahari
23. mar 2012

@ketrinn xixi to RIEDKO som si spojila s tvojim precistovanim po slivkach a uz mi to dalo novy nechceny vyznam 🙂))
Ja som dnes mala prirodnu rybku z roboty s takym salatom kapustovo-mrkvovo-paprikovo-cibulovo... co si robim doma do sklicok a ktory sa nezavara, len sa tam dava taky konzervacny prasok Borken, tak ten ma zatial bavi kedze je taky univerzalny 🙂 a bujon z kocky - fuj - no iny nemam... A vecer ideme vikendovat k svagrovcom, tak uz sa pytali aky mame den, ze co maju pripravit, tak muz ze steaky, neeee ??? Ten ma furt take nenarocne napady 🙂)

sisanka
23. mar 2012

@mattahari s tym vyberomm orbitreku ti neporadim lebo ja mam taky 100rocny 😀 to mam este od mojej mami,mi ho dala lebo ona si radsej zajde zabehat von ako doma cvicit kvoli psovi 😀 a ked tak citam tak je fakt dost hlucny,ale to asi tymi rokmi a ten merac casu,vzdialenosti,rychlosti a kalorii sem-tam ide a sem-tam nie...cize vyber si aky chces...ale myslim z etie pocitace ti budu k nicomu kedze ja si cas stopnem aj na mobile a hlavne je aby som sa zapotila 😉 takze staci uplne s tym zakladnym a jasne nech slape 😉

ketrinn
23. mar 2012

@mattahari ja som dala syr cotage z pazitkou a salatiK ,zmenila som 🙂 vsetko sa este dovecera zjedlo a mne nic na dnes neostalo tak som sla nakupit🙂na vecer som si nechala polovicu + salatik (zeler,cinska kap,por,cibulka ,paradajka paprika,uhorka poliaty 100% slnecnicovym olejom🙂 zdrave az ! uz som poumyvyly aj okna aj vymenila zaclony 😀 musim sa snazit ked je milačik doma on je vorkoholik a jja čo som horšia xixi tak tiez daco robim 😀 ahojky vecer nakuknem 😵

ketrinn
23. mar 2012

@1lubika aku kupnu to sa da kupit aj v jednote? ci len v zdravej vyzive?

mattahari
23. mar 2012

@ketrinn Ja som dost mäsova, ale asi uz tiez vymenim za syry, kedze napady dochadzaju a syr je vlastne aj nenarocny na cas a vzdy v pohotovosti v chladnicke...
Ja som uz teraz nervozna, ze idem vikkendovat mimo dom - sme totiz pozvani, ale moje jarne vymetanie domu v nedohladne, aj ked okna uz nejake umyte mam...

zanulienka
23. mar 2012

cafte..ja som spravila dnes masovy vyvar,hlavne kvoli malej,je chorucka,takze dufam,ze jej trosku pomoze na zaludok..ja som z neho spapala uvarene kuracie masko z chrenom,az mi slzy tiekli a kedze to bolo bez chlebika,tak stipalo poriadne..

miskakyska
23. mar 2012

@mattahari čalamáda do súdka,že?..aspoň ja mam ten recept s tým borkenom tak zapísany..som Vás ani nepozdravila,.. čautéé

lorine1
23. mar 2012

Ahojte baby tak ja dnes trpiiiim, dnes je moj 1vy vodny den.... a prezivam to hrozne, do obeda som vypila asi 2l vody s citronom a na obed som mala strasnu chut na kavu, tak som si dala malu bez cukru a teraz to mozem dobiehat... nalievam sa dalej.... bozinku nech uz je aspon 20.00 .... verim, ze najhrosia kriza dojde okolo 17tej... drzte mi palecky... auuuu 😖 papa rano som sa vazila a 29 mam dole len 4kg je to normalne? sa mi to zda strasne malo a tak slubne mi to zacalo...

lorine1
23. mar 2012

som rozmyslala, ze si kupim tie zuvacie tobolky od Alli, ale ked som si prepocitala BMI tak mi to vraj neodporucaju... ale ja uz neviem ako potlacit tu chut do jedla... som zufala... ☹ a teraz mam stale chut na pecivo a chleba... stranim sa toho ale brutalne trpim...

1lubika
23. mar 2012

@ketrinn sú to také rôzne omáčky v malom poháriku - 350g, 400 g, zeleninové ale ja so šampiónmi. Kupujem ich bud v Bille, alebo aj v Lidli a sú celkom fajn - ja si tým polejem cestoviny, a zatiaľ mi to chutí. 😝 o ked mám na behu a nestíham ☹ ☹
@sisanka ja mám tiež ten problém. Všetky baby tu píšu ako veľa schudli a ja len tak - tak 7kg a už budem mať 3. vodový. Neboj každá sme iná a samozrejme mladá a pekná. 🙂 🙂 Aspoň sa s týmto utešujem. Aj mne je teraz lepšie, neprejedám sa a cítim sa dobre. Takže to vôbec nesilím. Ja držím dietu dalej, ale nie tak prísne. Dnes neviem, či vydržím do večera - už teraz som hladná. 😠 😠 Mám UH a vypila som od rána už asi aj 3 l vody, čaju. Mám strašnú chuť na takú dobrú štrúdlu. 😝 😝 Asi si pôjdem kúpiť 1 ks mne a 1 ks mm. 😝 😝

ketrinn
23. mar 2012

@1lubika musim sa po nich kuknut v lidli idem pondelok do mesta,tam maju aj kvalitnu mrazenu zeleninku vseliaku 🙂 minuly tyzden som zacala pit kavu 3 tyzdne predtym som nepila ale boli ma akosi pod rebrom pravym ,neviem ci to zlcnik či co ale skor by som povedala ze pankrac lebo to prechadza aj do druhej strany pod rebro idem zas vyradit kavu a uvidim ,na gastro sa mi nechce na hadicu 😝

ketrinn
23. mar 2012

kočky je rozdiel medzi oddelenou stravou? a delenou stravou? kto mi odpovie dakujem

miskakyska
23. mar 2012

@ketrinn Kati asi nie...nie asi,ale isto....delena,či oddelena furt 1dno :-P

kacenka1983007
23. mar 2012

@sisanka držím ti palce. 😉 🙂

kacenka1983007
23. mar 2012

@lorine1 ja som tiež tak mala,aj mám,len 4kg ale dost vydno takže mi to nevadí. 😎

lorine1
23. mar 2012

@kacenka1983007 sak ono aj na mne vidno tiez, ale som sa tesila, ze toho pojde viacej... sak uvidim snad sa to zasa rozbehne, boze dnes mam vodu a robim akurat tortu na objednavku a slintam tu ako bernardin 😝

kacenka1983007
23. mar 2012

Tak babenky idem sa priznávat....dnes mám ovocie,a celkom bolo všetko v pohode aj cely deň,len som dnes rodinke varila rizoto a moje oblúbene jedlo a dala som si na večeru riadny tanier zo syrom 🙂 😉 😎 a teraz mi je hrozne....som ale krava čo???
😠 ☹ 😖

kacenka1983007
23. mar 2012

@lorine1 joj vydržkaj no nezávidím ti...kolko vážiš???hovoria baby že kto ma pomanej kíl tak ten chudne pomanej no čo už 😒 🙂

miskakyska
23. mar 2012

@kacenka1983007 dôležitý je úbytok centimetrov,kašľať na kilá!!

1lubika
24. mar 2012

@miskakyska ja tiež som toho názoru, že ani kilá nie sú dôležité, ale cm na človeku si hned každý všimne. Či má veľké brucho, zadok, stehná. ☹ Niekto ani nemá veľa kíl a vyzerá ako tučko. A niekto môže byť chudý a tenký ako červík a má veľa kíl. 😠 Ja sa tiež nad tým nezaoberám. Išlo mi dole na stehnách a to bolo hlavné. 🙂 🙂 🙂
Dnes mám ovocný deň, ale môj manžel mi chcel urobiť radosť, tak mi urobil raňajky - samozrejme chlebík opečený so syríkom a vajíčkom. 😝 No a mala som mu to odmietnuť? No nemala som to svedomie, veď by ho to urazilo. 🙄 Takže pre pokoj v rodine som to spapkala. Už som od 7.1.11 nemala takéto raňajky, takže necítim sa nejako previnilo. ☹ Ale mu budem musieť pomalinky vysvetliť, aby mi nerobil. Ale chlapská duša je zvláštna. 😒 Musím to tak, aby sa neurazil. ☹

lorine1
24. mar 2012

@kacenka1983007 Ahojky tak rano som sa vazila a ze 71,5, som to vcera vytrpela a isla som spat totalne hladna a nervozna, vsetci sa mi vcera vyhibali chi🙂 manzel hovori, ze ked budem taka zuriva dalsie dni tak, ze mi zakaze celu dietu... ale rano som sa zobudila a vobec som nebola hladna a brucho som mala uplne ploche... uzasny pocit, tak som si dala ranajky, aj tak, len par jahodok s bananikom a cajik a je mi super, a teraz k obedu som vobec neni hladna... ja to nechapem na mna ten hlad dojde tak naraz a brutalny vzdy okolo 5tej poobede... ale ked som to vcera vydrzala tak uz to vydrzim... sa tesim... ani nemam nanic chut... inak ako si pisala, ze si obliekla rifle tak aj ja som to postrehla mala som take monterky na domcek a som ich vyradila, ze sak uz sa do nich asi nikdy nevtrepem a dnes rano som ich obliekla a normalne aj zapla a vobec netlacia... ze tolko energie domna nabehlo, ze idem malovat steny ... sa tesim... uzasny pocit... ze jaky roman som napisala ani sa ti to citat nebude chciet... chi maj sa papa

lorine1
24. mar 2012

@kacenka1983007 inak som od zaciatku schudla 4,5 kg a to je dnes moj 30 den... a najviac mi islo cm z brucha a prsia... to je super, lebo viete co sa mi stavalo a na moju psychiku to bolo hrozne, po dvojickach mi ostalo vacsie brusko ale nohy zadok vsetko mam ok, len to brucho a prsia ... pred vianocami som drzala taku kratku dietku a trosku som schudla no vsetci co som stretla a dlhsie ma nevideli hovorili, ze vy cakate dalsie babo? no tak som bola hotova, ci som jedla ci nejedla stale mam to brucho nafuknute a fakt vyzeram ako tehotna, no teraz uz sa zmensuje a nemusim sa uz tolko schovavat pred svetom... co nato poviete? hrozne to bolo ked som bola vyhladovana a este ma takto zaklincovali...

mattahari
24. mar 2012

@miskakyska Ano, ano, to je ona, ja som najprv vahala, ze co to je za cudo ten borken, aj som si googlila, ci to neni skodlive, ale nic som sa take hrozne nedozvedela, len ze sa to este v stadiu prasku nesmie vdychovat, vtedy to skodi...

ketrinn
24. mar 2012

@mattahari no neviem neviem moja mala ked to spapala tak sa mi hned vysipala ekzemom ale ona ma alergiu na konzervacne latky vsetky aj kyselinu citronovu aj askrobovu a ta je iba nahradka za c vytymin ,vysipala sa mi aj z vyzivy z lekarne ☹ takze je to chemicka latka ale v akej miere je skodliva neviem🙂

ketrinn
24. mar 2012

@miskakyska moja prisla som na to ODDELENA STRAVA- tu mam doma je tam bielkovinovy den,neutralny den a jedlo na baze cukrou,nijake ine dni ale nasla som na nete DELENA STARVA _ta je super podobna na nasu,je tam zivocisny den,rastlinny den ,ovocna podskupina ,zeleninova ,a tretia tam patria orechy ta je super vidi sa mi 🙂 takze je tam rozdiel tu knihu co mam hodim o stenu 😀