90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
26. mar 2012

@miruss_013 ja ked som drzala dietu tak som stale bojovala s chutami na sladke a slane..aj mm kolkokrat si chcel dat vino ale ja som vedela ze k tomu by ma lakal napr. popcorn...ale teraz?vobec...viem ze mozem si dat ale vobec ma to nelaka,ale snazim sa tomu vyhybat a aj nekupovat 😀 zatial som plna elanu do chudnutia,jem zdravo,snazim sa aj pravidelne,vecera lahka,vela pijem (3litre cistej vody) a hlavne cvicim! 🙂
@miskakyska nooo len toto je tema 90dnovka,tak ja len preto 😉

miruss_013
26. mar 2012

@sisanka ja som zalozila vcera temu ze chudeme ale neko sa mi nikto pridat heh ak chces mozme aj tam pisat aj tu ak baby niesu proti

kacenka1983007
26. mar 2012

@mattahari napíš nám tu receptík ako robíš tu polievočku 😉

kacenka1983007
26. mar 2012

@miruss_013 ahoj,no tu je to super,baby su tu milé a ozaj povzbudzujeme sa tu navzájom,keby nie baby tak ja fakt asi tu vodu nezvládnem.a hlavné je že nielen chudneme ale tu spoznávame aj inych ludí a radíme si aj v inych veciach.... každej babenke posielam ♥ ♥ ♥,som rada že som Vás spoznala a že mi pomáhate .... 😉 🙂

kacenka1983007
26. mar 2012

@mijadave ako sa máš ???je ti už lepšie?

kacenka1983007
26. mar 2012

@miruss_013 neboj sa ja som tiež bola závislá na sladkom ale čuduj sa svet ked som ju mohla jest tak som ju nechcela,nemala som na ne chut. 😀 🤐

kacenka1983007
26. mar 2012

tak ja mám deň 36 ty a mám uh,do večere som sa rozhodla že budem papat iba ovocie,maly mi bol v noci chorúčky,mal teploty,už som bola moc hladná o 3 tak som si dala banán,a 2 dni som cmulala hašlerky lebo ma bolieva hrdlo tak preto to ovocie do obeda,na večeru budem mat rezance s lekvárom zapečené a zajtra ovocie, 🙂 už sa na nich tešíím,dnes som sa len tak postavila na váhu že určite mám naspat kilečko a 🤐 😵 😵 58,6kg tak to ide pomalinky dole,som happy 😀 asi to do konca budem tych 55 mat 😀 😀 😅

mijadave
26. mar 2012

@kacenka1983007 ahoj moja, zlepsuje sa to, aj ked na moj vkus dooooost pomaly... ale uz mozem aj sediet trosku, len dnes mam pocit, ze nado mnou niekto stoji a mlati ma dacim po hlave, boli ma a toci sa mi 😒 ale inak sa to lepsi, aj na tom wc 😎 aj ked "rodim" zakazdym, no je to znesitelnejsie 😉

mattahari
26. mar 2012

@kacenka1983007 Takze ja tuto kremovu robim z toho, co akurat mam doma, da sa len z cistej cukiny tak, ze cukinu osupes, nastruhas na hrubsie alebo aj nakrajas, ako chces, aj tak sa mixuje, podusis na troske oleja a cibulke, pridas sol, korenie, podravku natur bez glutamanu, ja davam aj trosku bazalky a 1 ks noveho korenia do takych kremovych, vnatovy zeler na vônu, zalejes vodou v primeranom mnozstve, aby jej zas nebolo vela, radsej potom dolejes a varis do makka. Rozmixujes ponornym mixerom a trosku zahustis, ja dam 2 PL kyslej smotany a trosku muky+ voda, vlejes, nechas prevriet a este mozes domixovat dohladka. Konzistenciu si strazis aby nebola ako omacka 🙂 ani prilis riedka. Do hotovej das za malu lyzicku masla a cerstvu petrzlenovu vnat. K tomu je super pecivo na kocky upecene v rure. Mozes robit rovnako len z brokolice - brokolicovy krem, alebo robim sampinonovy krem podobne, alebo pomiesam, co mam. DNES na moj vitaminovy samozrejme ziadna muka ani smotana ani pecivko 🙂 🙂 🙂 len zelenina a trosku viac, aby bola hustejsia.
Dufam, ze som narobila chutky 😉 😉

mattahari
26. mar 2012

@miskakyska Ja som bola z mm prekvapena, ze sa po mesiaci pridal ku mne, aj ked som najprv dlho donho vrtala, nech daco robi so sebou, potom ma to prestalo uz bavit 🙂 ma sice sedave zamestnanie a sportuje viac ako ja, ale je zas velky "fajnsmeker" co sa tyka jedla, ale teraz je dobre nakopnuty, tesi sa jak maly, este sa zacnem bat, nech mi po nom nezacnu nejake pokukovat, ked bude stihly 🙂)) Oni sice pokukovali vzdy ked sa dobre pamatam 🙂)

1lubika
26. mar 2012

Ahojte, tak ako po víkende? Mne ubehol celkom dobre, včera sme mali segedínsky - mňam - mala som bielkoviny, tak som sa ho doslova dojedla, dobre že mi ušami netiekol.No bez knedla. 😝 😝 Mám toto jedlo strašne rada 😝 😝. Dnes mám ako očistu len uvarené zemiačiky. Ale išla som pred chvíľkou popred zmrzlinu - takú chuť som dostala, že som si ju aj dala - citrónovú 😝 😝 . Do večera už len na vode, čaji.
@mijadave teším sa, že ti je lepšie. Ale ešte si doma na PN 😒 .

miruss_013
26. mar 2012

@kacenka1983007 no snád to bude aj moj prípad.dnes hravo odolávam ziedla som na ranajky celozrnný chlieb šunku zeleninu a hrušku a na obed si dám ryzu .a cvicit nieco by som mala.chcem si kupit kolieskové korcule tak snád si ich aj kupim--este ci milý schváli

miruss_013
26. mar 2012

@kacenka1983007 no to verím ze sa povzbudzujete to robi svoje ..

mijadave
26. mar 2012

@1lubika ano, som doma na PN, do prace sa nehrniem, no musim zaucit kolegynku do mojej prace 😉 ale doma som urcite min. do 2.4. 😉 no uvidime ako mi bude, ta zimnica nechce prejst a k tomu ma desne rozbolela hlava, tak som si zmerala teplotu a mam 37,7 😠 inak som mala nat dnes UHT, no nedokazem nic zjest, ledva som do seba dostala bebe dobre rano jogurtove s kulturami a kupila som si vlakninu... takze okrem toho som dnes len na liekoch a caji 😉

zanulienka
26. mar 2012

cafte...mi smeboli vcerana obede.jedla som 3 chody podlhom caseeeee.sme li domov,postavila na vahu a ale sa drzim svojej vahy,ani nestupa,ani neklesa..ani nevie ci dobre ci zle

seweran
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
26. mar 2012

@ketrinn Kati no čo s tým tv.anjelikom? ..dobre to dúfam dopadlo!?

ketrinn
26. mar 2012

@miskakyska moja celkom dobre dali jej sice dlahu lebo nemohla dostupit tak ze nech s tym nehybe a o tyzden na kontrolu ,ma to malinko zmliazdene ale ze nic hrozne ,ale aj tak ma vyplasila ,dnes som tu len na skok ,som taka chora 😒 chytila som chripku ci co ,sakra tecie mi z nosa ,a z oci ani spat som v noci nemohla tak sa mi na figu dycha 😝 takze cajik a liecim sa dufam ze to je len daka 3 dnova vyroza ☹ a bude dobre

sedmolinka
26. mar 2012

15. deň a tri kilá fuč aj s malými prehreškami 🙂 Držím ju po roku znova, ale cítim, že to nejde tak dobre ako po prvý raz. Držíte ju niektorá druhýkrát? Začínam radšej aj cvičiť, kupujem si vibru http://www.insportline.sk/2849/vibrogym-insport...
cvičíte niektorá na takom niečom?

miskakyska
26. mar 2012

@sedmolinka ja necvičím vôbec..hehe sa mi nexce za prve,a za druhe není čas a za 3tie hŕkaju mi všetky kosti,akosi sa rozypam..stara korytnačka,no čo užž..čafte

1lubika
27. mar 2012

dobré ránko. Tak sa mi to pomaly kráti - už na budúci budem mať 3 vodový. Ale dnes mám cestovinky s omáčkou, už som po raňajkách - polku pomaranča a polku banánika. Držte sa .

miskakyska
27. mar 2012

@1lubika tie vývary za obedom pijavaš poctivo?..ja furt akosi na ne zabudam..sa mi zdá,že kila idú ľahšie dolu,keď nezabudnem na vývar..ale to sa mi asi len zdá..ten vyvar za obedom ma vlastne aký význam?

miskakyska
27. mar 2012

Baby dneska mám už od rana neprekonateľný pocit hladuuu..vrrr mala by ma kdesi zamknúť..by som si dala taky voňavučky chrumkavučky rožtek z hocičííím...no fuj Kata preber sa! 🙂)..to bude zas deň

ketrinn
27. mar 2012

ahojky zenicky ja sa liecim medikom a citronikmy ☹ uz dnes treti den ma morduje chripka ,neviem ci nebudem musiet navstivit lekara 😎 drzkajte sa mne sa ani jest nechce 😀 len pit a pit v ustah mam hotovu saharu vsetko ma tam pali a mam stale pocit smedu idem zas hup do postele🙂 teraz ma tu bude poriedko 😀 cavte 😵

miskakyska
27. mar 2012

@ketrinn ahoj maród...nie že nám tu nejakého bacila cecila necháš 🙂)..šup,šup pod perinu

mijadave
27. mar 2012

@ketrinn tak sup do postele a skore uzdravenie prajem 😉

zanulienka
27. mar 2012

cafte babule,ja malujem izbu a este dlho budem,cakaju ma 4 izby vymalovat,takze na hlad nie je cas..mame krasne ocasie,takze mi prislo luto travit cas v posilovke,tak som isla na dlhu prechadzku-hore-dole kopcom.som viac unavena ako z posilovne,trosku opalena..mame skoro 30 stupnov 😵

1lubika
27. mar 2012

@miskakyska ja niekedy zabudnem na vývar, ale on viac zasýti. 🙂 😵 Ja asi som stále na tej istej váhe, práveže sa čuduje, že od toho 2. vodového som stále rovnako. Ale snažím sa dodržiavať dietku 😠 , aby som bola do leta ešte trošku štíhlejšia.
@ketrinn len ležkaj a oddychuj, aby si nabrala veľa síl,lebo o týždeň sú sviatky jari a dovtedy aby si bola zdravá, lebo prídu kupači a bude sa polievať. 😅 😅
Zajtra mám vitamínový deň, uvažujem, čo si dám na obed. Možno si nejakú zeleninku pripravím doma. Tak sa majte Pá 🙂 🙂

kacenka1983007
27. mar 2012

@mattahari dakujem za receptik,ja ju robievam podobne,mňam ale mam chutky,z cukiet som ešte neskusila,tak ju určite vyskúšam 😉 🙂

ketrinn
27. mar 2012

@1lubika dakujem ,zda sa mi ze mi je troska lepsie ,ale manzel mi dnes odisiel do prace tak mi smutno a uz mi tak netecie z oci ako vcera a predvcerom ,takze sa mi zda ze bude lepsie 😵 dnes som mala bielkoviny ale teraz som si dala 2 kocky horkej 74% cokoladky 🙂v poslednom case zacinam z prehreskami 😀 ale v pohode vaha stoji 😀