90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucia084
30. mar 2012

@miskakyska lucia no ved prave....kojim. a nechcela by som koli mne ukratit maleho o najlepsiu a pre mna najpohodlnejsiu stravu.... ☹ ved musim si to najskor pozriet,lebo ani neviem o co tu vlastne ide 😅

mijadave
30. mar 2012

@lucia084 drzali to baby aj co kojili a v pohodke 😉 trosku si to prisposobili, doobedu ovocie aj na desiatu a poobede na olovrant 😉

ketrinn
30. mar 2012

@lucia084 klikni si lucka na forum a zadaj do hladacu diéta a kojenie tam ti vyhodi stranku precitaj si viac odpovedi na otazku ci drzat dietu pri kojeni a este ked ma len babo 2 mesiace baby si tam medzi sebou o tom pisu atd citaj viac info viac budes vediet a rozhodnutie je na tebe 🙂

miskakyska
31. mar 2012

Čaute kočky...prajem Vám príjemnú aj keď upršanú sobotku 🙂))

ketrinn
31. mar 2012

dakujeme katuška ,u nas tiez pocikany den xiix a este ktomu fuka 😒 ,ako v aprili 😀 😀 😀 ,dnes tu nik nieje asi kazdy upratuje ja som uz rano 🙂 teraz dam kavicku a budem odychovat 🙂

kacenka1983007
31. mar 2012

@lucia084 ahojkaj,ved ty ešte schudneš neboj sa od porodu to ide dole pomalynky ale to pojde neboj sa,,,, 😉

kacenka1983007
31. mar 2012

@lucia084 tak ja som tiež mamina ktora kojí 😉 no ale s tym rozdielom že moj synček má už 21 mesiacov,moj názor je,neriskuj s mliekom,vyčkaj kym ti malunky bude papkat aj iné a potom v klude začni,ja som to tiež tak spravila,dovtedy študuj o tej diete,moje skusenosti:pekne sa dá pri tejto diete schudnut a nie je taká drsná,lenže ako som schudla,vela mi šlo dole z prsníka,a tym mam už aj pomanej mliečka,a hlavneked mám vodovy deň maly sa mi stažoval že mlieko mu nechutí no bola ako voda,a pri ostatnych dní si myslím že mamina ktorá kojí by mala papat zahustené polievky s mukou aby mala hustejšie mliečko aby malinkého zasytilo a to v našej diete je zakázané ☹ a maminy by maly aj častejšie papat aby to mliečko nestratily a tu by sa malo papat 3x denne.je to každého osobná vec ale ja by som neriskovala,držím ti palce... 😉

kacenka1983007
31. mar 2012

kde ste babenky...?

miskakyska
31. mar 2012

@kacenka1983007 no povedz,.dneska to tu riadne žije,čo!?? 🙂) babyyy skoro som sa nezdržala smiechu..vodu mam 2dni po Veľkej noci..o chlp..len tak,tak..to by bol prúser liať ešte aj do seba vodu,stači,že budú na mňa liať 😀

kacenka1983007
31. mar 2012

asi všetci šli spinkat,aj mne je akosi divoko,mala som dnes ovocie a som neaka depresívná z toho počasia :(
asi si dám sprchu a idem hájat. 😢

ketrinn
31. mar 2012

no dnes sa nikomu nechce ,sobota vela riadenia zajtra navstevy tak neviem ci tu pride dakto ,zas tu budem sama xixix 😀 kukam farmu 🙂 dokukam a idem spinkat ahojky ♥♥♥

miskakyska
31. mar 2012

@ketrinn brúúú noc!!..v tej farme ma riadne vyšklbané obočie ten Roman..hehe

lucia084
31. mar 2012

@kacenka1983007 lucia084 Dakujem velmi pekne za odpoved.....a mas pravdu.....radsej to este necham tak a chrustikovi doprajem to najlepsie.Ved svet sa nezruti,ked sa budem este zopar mesiacov kotulat 😀 😀 😀 a potom sa pustim do vypustania pneumatik na mojom brusku cha cha 😀

ketrinn
1. apr 2012

@miskakyska,vsetci su tam akysi vymleti este ten ROLAND SA MI ok 🙂 ten ROMAN a ta eva hotova katastrofa 😀

ketrinn
1. apr 2012

dobre ranko 🙂 nam zas nasnezilo musim dopit cajik a vzat lopatu a podme nato! u mozem povedat blaznivy apriiil!!!!nieze si dnes urobite prču a nedojdete tu ani jedna 😀 😀 krasnu nedelu 😵

ketrinn
1. apr 2012

@lucia084 mas pravdu ,pockaj nic stym nestratis potom sa pridas k nam budeme tu aj po 90 dnovke ,chvalit sa ako sme este schudli alebo pribrali 😀 😀 ale poviem ti ze clovek si na taketo stravovanie zvykne a potom sa drzi tohto jedalnicka 🙂

ketrinn
1. apr 2012

@mijadave no co moja ako sa mas ? ja som uz zdrava pomohla mi vela ta tinktura a do nosa a usi som si davala na spilke mast z propol,musim jej napisat ze to zabera 🙂 teraz davam malej do nosa lebo sa mi zda ze na nu nieco lezie kycha ostodušu,ale mozno vyroza ako ja ☹

mijadave
1. apr 2012

@ketrinn ahoj moja, no ide to, uz lepsie, aj ked este sa musim setrit, lebo vcera som sa pustila poumyvat kuchynu, zachod, kupelku, potom vysavat, vesat pradlo a popritom varit a poviem Ti, ze som mala vecer dost.... z gauca som zisla, len ked som sla na wc a potom vecer spat 😀 no aj tak som neumyla celu kuchynu, ale aspon vsetko, co bolo ofrkane od nasej macky, lebo ta ked kycha, tak nejak je to do hneda vsetko ofrkane 😠 a potom vsetko - sporak, mycka aj chladnicka a kuchynska linka je od toho.... 😠 asi ju musim naucit si davat labu pred frnak 😀 😀 😀 ta tinktura mne zas pomohla na afty, dala som si to dvakrat a bolo po nich, co predtym som mavala minimalne tyzden 😉 mm je tiez prechladeny a nechce pocuvnut, ze si to ma dat... dal si tinkturu na herpes a tiez pomohlo.... 😉 ja si uz konecne mozem aj moju ranku natierat mastou, lebo sa to nemalo dostat do otvorenej rany a ja som to mala stale take, ze mi to krvacalo, ale uz nie.... 😉

ketrinn
1. apr 2012

@mijadave tak to som rada 🙂 masticka este dolieci a bude ok , u nas snezi dufam ze nie sme sami? snezi aj u vas? blaznivy april.zase som musela vytiahnut lopatu dufam ze to nebude tak az do maja lebo ma urve 😝 mam vela lopatovania aby som sa dostala na cestu ,,byvam na samotke 🙄

mijadave
1. apr 2012

@ketrinn aj u nas snezi, ale topi sa to, cize netreba vyberat lopatu... ale za mestom sa sneh drzi 😉 to byvanie na samote - moj mm o takom sniva.... 😉 ja Ta obdivujem, neviem, ci by som si vedela na take zvyknut, darmo, som dievca z mesta 😀

ketrinn
1. apr 2012

@mijadave ja som si zvykla 🙂 sice som tu len rok co sme postavili ale nebolo kde tak sme postavili na roliach ,najblizsi dom mam 200m do obchodu 500 🙂 ale chodim obcas aspon menej miniem 😀 😀 ale ked mm pride tak nakupime dam do mrazaku aj chleba a netreba mi utekat do obchodu 🙂 tu sme aj mali cencule este sa drzia xixi,musel byt riadny mrazik.

mijadave
1. apr 2012

@ketrinn tak takato samota sa da... 😉 to by som si asi tiez zvykla, no moj mm chce tak, ze najblizsi dom nejaky kilometrik-dva 😠

kacenka1983007
1. apr 2012

@lucia084 možem sa ta opítat kolko vážiš a vyšku? ked píšeš že sa kotúlaš? ja nemám nadváhu a tiež si to myslím že sa kotulam 😠 😀

kacenka1983007
1. apr 2012

@ketrinn vieš ten snežík máš na 1 apríla,deň bláznov 😝 tak asi aj bláznivé počasie 😀

kacenka1983007
1. apr 2012

my tu nemáme sneh,u nas je akurát zamračené a hnusne fúka ☹ 😖 😢

lucia084
1. apr 2012

@kacenka1983007 pekny den.....ja meriam 176cm a vazim 88kg....mna proste štve,že teraz nekupim na seba ziadne pekne rifle 😠 😠 😠 a co aj obleciem,to su ako pre stare babky ☹ ved niesom na tom az tak zle,ale z obchodu idem vzdy nahnevana 😠 ale aspon manzel sa smeje,ze vela neminiem a usetrim 😝 a Ty si na tom ako s vahou a vyskou?

ketrinn
1. apr 2012

@mijadave joj to by som sa bala xiix

ketrinn
1. apr 2012

@kacenka1983007 to isto zahrava si snami to počasicko ! 😎

kacenka1983007
1. apr 2012

@lucia084 neboj sa moja,to pojde dolu časom,viem ako sa cítiš tiež som to prežila a vyčkala som kym moj malinky začal papat a pridat sa na tu dietu,študovala som o tej diete a zapisovala recepty atd.ja som dietu začala s váhou 63kg pri vyške 160cm a teraz som na 58kg 😉 mam aj prehrešky no jasne ale chudnem a cítim sa dobre to je hlavné,moj maly nechce prestat s cicíkom takže ho musím kojit 😠 ja by som už rada prestala kojit lebo moj drobec by na mojij prsiach by sedel vodne vnoci a je to už vyčerpávajúce....aj v noci vstáva viackrát len aby sa ukludnil na prsníku. 😒 o flaške nechce ani počut a cumel,rozhrizie a vrieska kym nedostane cicku 😢 no 4 noc mi zaspal bez cicky ale vnoci to furt píta 😒 😒

kacenka1983007
1. apr 2012

joj baby čakám na obed 🙂 som už taká hladná....ovocie nechcem ani vydiet...dnes mam bielkoviny drahy spravil masko na prirodno so zeleninovou ryžou a mne šalátik 🙂 😉 joj aká som štastná že aj mi navarí 😎 🙂