90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mija777
9. apr 2012

@mattahari Ďakujem 🙂 ja som link našla,ale chcela som nejakú približnú "osnovu".Či je to takto rozdelené na dni,alebo len písané čo sa s čím môže kombinovať..?Striedajú sa tam takto dni?Lebo som začiatok čítala a zatiaľ som sa nedočítala 😝 😅

mija777
9. apr 2012

Tak som to trošku dopredu prelistovala a podľa strán som našla: bielkoviny,škroby,bielkoviny,UH,vitamíny...Podľa strán na každý deň recepty.Takže zrejme sa to takto strieda,hmm..?

ketrinn
9. apr 2012

ja tiez sviatkujem vcera som si dopriala ,sice nie vela len po troske ale miesam no tiez neviem ako mi to dopadne dnes zerem ,ak to musim tak povedat 😎 uz od rana a zajtra mam uhlohydraty ale dam si vodovy a potom ovocny aby som sa spametala po sviatkoch 😀 a potom pokracujem ,to sa neda kukat na vsetkych ako do seba tlacia 🙂 som zvedava kolko za tie 2 dni naberiem 😀

miskakyska
9. apr 2012

@ketrinn ja som tiež jak miešačka..rano,obed všetko podľa plánu..ale jak sa blíži večer idú plány bokom,ochch :o)

ketrinn
9. apr 2012

@miskakyska som rada ze niesom sama xixii zajtra zacnem prisnejsie 🙂

kacenka1983007
9. apr 2012

ahojte babulky,ja rozmíšlam že by som asi s dietou začala až po tom ked sa jedlo minie lebo to je moc a jakosi neminieme,čo si myslíte tá velkonočná plnka sa dá dat do mrazničky?

miskakyska
9. apr 2012

Baby neviem ako u Vás,ale u nás sú sviatky,to je jedno aké vždy plné nervozity..ponorka...ja neviem,čím to je..a ja teraz ešte vrčím ako rexo ešte viac,keď diétujem..vôbec som není zo sebou spokojná dievčence moje zlatunké :o(

ketrinn
9. apr 2012

@miskakyska no u nas vsetko v klude , 🙂 ja so byvala nervozna ,lebo vela roboty ale teraz si dam napiect susede a vobec sa nestresujem takze ja mam sviatky kludne az je nuda 😀
@kacenka1983007 aku plnku myslis kacenka?

mijadave
9. apr 2012

dievcata, vcera som s detmi tancovala v BA pred prezidentskym palacom spolu s dalsimi krestanmi a tu je uryvok, co bolo o nas vcera v spravach… http://www.milost.tv/m/vBHxh1Pf5 😎 bolo to super, myslela som, ze to nebudem tancovat, no nakoniec som bola ako nahradnik a zatancovala som si aj ja, no nie sme na zaberoch, tancovala som vzadu pri autobusovej zastavke 😎

1lubika
10. apr 2012

dobré ránko dievčatká. 🙂 Idem sa pochváliť - zbabrala som všetko, čo sa zbabrať dá. Neviem, čo sa robilo, ale ja som cez tieto sviatky nejedla ale doslova žrala. 😠 😠 Mala som mať 3.vodový - ale ostal vo hviezdach. Boli sme u známych v nedeľu a to sa jednoducho nedalo ☹ I ked sme potom šli na takú 3 hod. túru ale i tak. Masko - udeninka, koláče a fajné štrúdle - no dá sa odolať??? 😝 😝 Aj doma nachystané a návštevy atď. Všetky moje zásady nejako zmizli. 😢 😢 A aj my máme ešte doma na dojedanie - tak som si aj ja povedala,že začnem až potom, ked všetko z chladničky zmizne. A na váhu sa bojím postaviť. Určite mám na sebe to nejaké kilečko. I ked si dám potom vodový - neviem, či mám ďalej pokračovať, lebo už mám 90 dní - alebo mám sa hodiť na tú pokračovaciu. Ak s tým niekto máte skúsenosti - poradte. ☹ Tak prajem krásny deň a štart do normálneho života - to tak býva po sviatkoch - kým sa spamätáme. 😢 😢

mijadave
10. apr 2012

@1lubika ahoj moja, nie si sama, my sme boli na chate a tam sa tiez nedalo, pecene jahniatko, kolace, gulasik, udene masko... ja som nakoniec 5.4. tiez ten vodovy den zrusila, viacmenej som skoncila s dietkou, lebo po operacii som mala 3 vodne dni za sebou, tak som si povedala, ze to uz nejdem opakovat... teraz som sa vazila a mam kilecko a pol spat, no po tom vikende plnom prejedania a bez pohybu sa to dalo cakat... uz sa tesim, az zacnem zas zumbovat... 😉 s dietkou pokracovacou este pockam, lebo od pondelka idem do novej prace a nemozem hned od zaciatku s nimi nechodit na obedy... musim sa najprv otukat, pozoznamovat a potom... 😉 takze zatial normalna strava 😉

miskakyska
10. apr 2012

....ale sme to dohabali cez tu Veľkú noc,čo baby.?!..NEVA ..ide sa ďalej,cukry tuky sme doplnili máme zas čo zhadzovať

1lubika
10. apr 2012

@miskakyska ja som si myslela, že len ja som taká blbá a neodolala som. 😠 Ale predtým sme boli aj po návštevách aj rôzne príležitosti na prejedanie a povedala som si nie tak nie. 😕 Ale teraz - neviem - možno na mňa mesiac zle vplýval - alebo celá rodina a známi 😢 😢 Už som dávno tak nefučala ako teraz, ale poviem vám, mala som dosť zaťažený žalúdok. Tam kúsok, tam kus a išlo to. Aj som zle do dnes rána spala - budila som sa. No som ja ale koza. Takto sa doriadiť z jedla - horšie asi ako keby som bola opitá. 😠 😠 Dnes som si dala bielkoviny - lebo mäska zostalo, ale nemiešam to so zem. šalátom a iným blbosťami. Asi budem pokračovať ešte ďalej. 😉

miskakyska
10. apr 2012

@1lubika neverím,že nejaká 90dňovka dodržala sviatky do bodky...ak sa taká nájde,nech sa prihlási :o)) aj mesiac mal v tom veru prsty..ja som sa tiež prehadzovala celú noc..ale neviem či kvôli plnému žalúdku,či kvôli mesiacu...no ale zas nemôžem všetko hádzať na mesiac! :o))

ketrinn
10. apr 2012

konecne sa dojedlo ,a čo ostalo nabalila som mužickovi do prace na 10-dnovku 🙂 takze dnes ma uz nic nelaka,tie 2 dni som bola ako miesacka ale uz dnes ok uz pomaly obed dam lahku polievocku zemiakovo karfiolvu a do vecera uz len dam zeleninku na tanierik a zajtra chcem dat vodovy den aby som sa troska vycistila stych sviatkou 😀 bojim sa stat na vahu ale zajtra stanem rano a dam info kolko som nablala za tie 2 dni porusovania.
@miskakyska aj ja myslim ze ani jedna sa nedrzala dietky 😀 😀

miskakyska
10. apr 2012

@ketrinn ja mám zajtra tiež vodu..ale to už budem v robote,takže som bez obav :o))

ketrinn
10. apr 2012

@miskakyska takze zajtra sa budeme povzbudzovat xixi ,ja si ho davam len kvoli tomu ze som porusila cez sviatky dalsi ma bude cakat 18.tento som si dala za trest xixix 😀

bebemaly
10. apr 2012

Uf..tak od dnes držím 90dňovku..úplne som umretá..ráno som zblajzla dve jablká, obed som zožrala už o 12 tej,a teraz rozmýšlam, čo budem robiť o štvrtej, keď budem divoká od hladu..večerať som mienila až o takej šiestej, siedmej..eeee..

miskakyska
10. apr 2012

@bebemaly si zvykneš a prídeš na to čo a ako! Začiatok je vždy najťažší!
@ketrinn o.k. zajtra spolu plávame! 😀

mijadave
10. apr 2012

baby, aj ja si myslim, ze ziadna sa nenajde, co by aspon trosku neporusila... 😉
@bebemaly neboj, zvladnes, aj my sme zacinali a kazdy zaciatok je tazky, ale postupne si zvyknes 😉 ak chces, tu sa k nam pridaj do tabulecky, mozes to brat aj ako inspiraciu 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

ketrinn
10. apr 2012

@bebemaly no tak vitaj,jasne ze zvladnej nemaj boj ,ja davam veceru 4-5 poobede obed po 12🙂
@miskakyska jasne ako rybicki xixi

bebemaly
10. apr 2012

@miskakyska
@mijadave ďakujem za povzbudenie dievčatá 🙂 mňam, pochutila som si aspoň na tom vývare..tabulečka je super, už som sa tam aj šupla.držím nám palce 🙂

bebemaly
10. apr 2012

@ketrinn 🙂 dakujem.a ako vydržíš dokým ideš spať? asi začnem chodiť spávať o siedmej..😀 škoda, že deti pôjdu spať až o dve hodky po mne 😎 😀

ketrinn
10. apr 2012

@bebemaly ja vydrzim vdaka notebuku xixix sadnem tu a tukam malej pustim rozpravky na televizore idu od 6 az do 8 vecera xix a ked mam hlad pijem caj alebo vodu to ma zasite a ked laham tak mi tak prijemne škvrka v brušku A to viem ze to je hudba chudnutia xixi !!! ja ani necvicim ani nic len dietujem 🙂

ketrinn
10. apr 2012

idem dat kavicku 😝 😵

ketrinn
10. apr 2012

mnam aka je vyborna pije dakto somnou xiix?

mijadave
10. apr 2012

@ketrinn no mne svagrina uvarila na chate taku kavu silnu, ze najblizsieho polroka asi ziadnu nebudem, ja totiz pijem taku slabunku s mliekom a aj to len obcas 😉

ketrinn
10. apr 2012

@mijadave takze si zhresila aj v kave dvojnasobne čo? xixixii mne robi sestra taku silnu ze teraz ked pridem tak si sama dam do pohara ,lebo ked mi ju robila ona hlava ma bolela ako das a nemohla som celu noc spat🙂unas vyslo slniecko idem sa z malou prejst ale najprv vypijem to kafco 🙂

mijadave
10. apr 2012

@ketrinn no ja som prastila s dietkou vo stvrtok... 😀 takze to neberiem ako prehresok 😉 ja si myslim, ze tie 4 dni hore dole 😉 ale idem sa drzat toho, ze vela tekutin (na chate to bolo vele bavorakov 😀 no v tomto nejdem pokracovat 😀 ) a doobeda len ovocie, pripadne jogurt a vecer nejest po 20.00 😉 u nas svieti oskar cely den, no zacal zas fukat vietor 😉

kacenka1983007
10. apr 2012

@miskakyska ahojte moje Kačenky zajtra plávam asi svami 🙂 dnes by som mala mat škroby ale dám si ovocie a zajtra ak to vydržím tak vodičku..mam nervy takže nemám chut do jedla aj ked nám tu zostalo moc ☹ tiež sa bojím tej váhy,zajtra sa naň postavím a napíšem kolko mi tá moja ukáže 😠 cez sviatky som aspoň tie raňajky dala ovocie a potom som moc ani nejedla len no samé nezdravé miešačky ☹ no čo už hádam to nejak bude. ♥ ♥ ♥