• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

21. novembra 2016 
pernik z slivkovym lekvarom a kakaovou polevou uhlohydratovy den!
14. apr 2012 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ketrinn veď som aj ja písala,že by sa mi tam hodil sliv.lekvar,daj vedieť,či sa ozaj hodil pod tu polevu...len bacha,už bude osem..ja som ho piekla na vysypanom plechu,.
14. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskakyska ja peciem vsetko na mastnom papieri,hej slivkovy tam sadne najlepsie ale aj marhulovy je dobry:slight_smile: mne dcerka povedala ze sa mi dnes nevydarila poleva ,xixi :grinning: ani sa necudujem nechala som na pare a tukala som :grinning: :grinning: treba to stale miest a ja sedela a vypisovala ,tak sa troska pritlela :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlad a zje sa :slight_smile: uz pol plechu prec ,musim si schovat nieco do mrazaku aby som mala na uhlohydr ,davam do mraznicky a ked vyberem tak je super ako cerstvy
14. apr 2012 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
majte sa krasne idem zakurit a kukat farmu :slight_smile: zajtra pap
14. apr 2012 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ketrinn pa a pekny vecer :wink:
14. apr 2012 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky, môžem sa k Vám pridať..??? Ja som túto diétu začala v pondelok, lebo som sa už na seba nemohla pozerať... :frowning2: V júli ideme na svadbu, takže dovtedy by som chcela čo to zhodiť. Zajtra mam uhľohydráty..... Dúfam, že ma prijmete medzi seba a budeme sa podporovať... :slight_smile: Ďakujem a pekný večer prajem :grinning:
14. apr 2012 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jujha ahoj určite sa môžeš pridať budeme len rady ..... ja som sa tiež pridala do skupiny len vo štvrtok..... :slight_smile:
14. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jujha ahoj, vitaj, kludne sa pridaj :wink: a mozes sa pridat aj do nasej tabulky :wink: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aldwp6tTW2ZidGR4ZUd3eVF2bTVQVzVlU1RYLXNZd2c#gid=0
14. apr 2012 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viera22 dakujem za privitanie, som rada ze existuje takato diskusia, aspon nacerpam napady na recepty a povzbudenie do chudnutia, kedze v tomto nemam pevnu volu.... ty ako dlho uz drzis??
14. apr 2012 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mijadave dakujem idem to prestudovat a zapisat sa.....az sa hanbim za tie cisla co tam pribudnu... :-/
14. apr 2012 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf neboj nič ten pohľad bude len a len dobrý.....ja keď sa pozrem tak je to o niečo lepšie ale keď pozriem foto keď má niekto náhodou odfotí tak to je hrôza ale čo už tečím sa na to že to bude len a len lepšie :grinning:
14. apr 2012 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jujha ja som začala včera a už o nekjaké tie deká som ľahšia tak sa avytešujem :grinning:
14. apr 2012 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jujha juj moja tak keď uvidíš tie mojé tak to odpadneš ale čo už je to tak tak s tým nič nenarobím :unamused:
14. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viera22 tak to je super, ja som zacala v pondelok a mam dole 0,5kg....je to sice len voda ale potesilo aj to :slight_smile:
14. apr 2012 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@miskakyska tak to si doprajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. apr 2012 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes som na obed zabudla na mäsový vývar, no čo už, hladná som nebola, stačilo aj varené mäsko :dizzy_face:
14. apr 2012 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jujha no určite to je voda ale aj tej sa treba zbaviť heh človeka to teší keď sa na váhe objaví menšie a menšie číslo :grinning:
14. apr 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viera22 ja sa radšej ani nefotim,pokial nemusim...
14. apr 2012 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majakuca no ja som si tiež nedala aý som nechápala že nie som hladná že mi stačila jedná pečaná bez kože nožička.....a večera jogurt biely lebo nožička neostala a v pohode dalo sa to vidržať ale teraz ma hlad chytá
14. apr 2012 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sajmonkaf veď aj ja .... ale bola oslava tak ma cvakli a hrôza............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@viera22 kazdy gram chudnuceho cloveka potesi :slight_smile: ... ked sa zapisem do tej tabulky tak treba nieco ulozit alebo ako??
14. apr 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie netreba len sa tam zapíš a zatvor automaticky sa to uloží......... :wink:
14. apr 2012 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viera22
@jujha ahojte a hlavne sa nestresujte,veď nejde o život..hlavne,že sme zdravé!! :o) držím palce všetkym..nech sa Vam darí
14. apr 2012 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@viera22 aha oki, dakujem :sunglasses:
14. apr 2012 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jujha nemáš za čo..... :wink:
14. apr 2012 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskakyska dakujemeee..... ja som tuto dietku drzala uz v januari, poctivo vsetko...za mesiac som schudla 7kg ale potom manzel nestastne zlomil nohu a uz som z diety upustila a za 2,5 mesiaca nabrala 2kg a to som sa "prezierala"....takze som rada ze za moje obzerstvo pribudli iba 2kg.... a teraz som sa rozhodla znovu, tak uz to dotiahnem do vitazneho konca :slight_smile:
14. apr 2012 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@miskakyska prvý den mam za sebou,nie som ani hladna,a na obed som ani pečivo nemala.
14. apr 2012 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf ja som prvy cely mesiac nemala pecivo ,proste mi stacilo co som zjedla a zapila vyvarom a uz som bola najedena,keby som dala chleba tak som asi prezrata :grinning:
14. apr 2012 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sajmonkaf no tak to máš fajn ja som hladna tiež nebola aj plná som sa cítila ale došiel večer okolo ôsmej ma chytá hlad ale čo už zaľahnem a kuchyni sa vyhýbam......ani ja som si pečivo nedala štrajkujem proti pečivku som zvedava do kedy... :wink:
14. apr 2012 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ketrinn a ako si robíte vývar aj z bujónu alebo klasika .....
14. apr 2012 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok